Šta je novo?

Dobre radne stolice

UPS
moja greska ti si postavio drugu stolicu :-devil-:

***********
istu imas ovde
http://www.anaks-namestaj.com/fotelje

ako neko bude proveravo nek javi za razliku u cenama :-devil-:
 
Poslednja izmena:
samo ona sa mog linka je cela mrezasta. i sedalni deo je mrezast sto je po meni OK. nekako se zalepim leti za stolicu ako nije mrezasta :D
 
Ja sam probao ovu mrežastu i usecala mi se pod butine. Ova krivina sedalnog dela mi je smetala, jednostavno mi nije legla. Kupio sam neku Astra stolicu koja ima nezavisno obaranje naslona u odnosu na nagib sedalnog dela, još traje (nepunih godinu dana) ali škripi i ne ostavlja utisak kvaliteta. Imam drugi stolicu koja je tenk u odnosu na Astru (plaćena 150 evra u vreme kada je evro tek krenuo), ali je neudobna. Astra mi je baš OK sa te strane, a probao sam preko 20 stolica. Nisam 100% siguran, mislim da je model A56R ili tako nešto. Inače, imam nešto sitno ispod 90kg
 
Poslednja izmena:
apropo konstantnog pominjanja usijecanja stolica u butine: jeste sigurni da prosto niste pravilno podesili stolicu? Jer ce i Aeron da se usijeca ako je podesen previsoko
 
Neko je pre par meseci uzeo Sayl, ne mogu da nađem a zanima me kakva je sada posle par meseci?

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
apropo konstantnog pominjanja usijecanja stolica u butine: jeste sigurni da prosto niste pravilno podesili stolicu? Jer ce i Aeron da se usijeca ako je podesen previsoko

Mene je sekla mirra kada sam je probao u nitei, dok aeron i embody nisu, nebitno koja visina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mirra ili Mirra 2? Kod Mirra 2 imas da podesis duzinu sedalnog dela odnosno da ga zakrivis vise/manje...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mirra 2. Znam, ali duzina nema veze.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mene je sekla mirra kada sam je probao u nitei, dok aeron i embody nisu, nebitno koja visina.

Isto... Mirra 2 u pitanju. Ovo me je jedan drugar pitao i insistira covek kako nisam dobro podesio, posto ima podesavanje tog dela...
Bukvalno mi se guzvala mrezica i jednostavno stvara neku nelagodnost... Meni je Aeron u C definitivno sledeca stolica.
 
Pošto fali na temi "recenzija" stolica za nas koji nismo programeri od 2m/120kg koji 14 sati zarađuju 'leb u stolici, napisaću detaljnije utiske kad mi stigne ovo: http://www.officeline.rs/product/a57r/

Ispada oko 20,000 sa boljim mikrofiber štofom i gumenim točkićima. Isprobao sam sve što su imali u Office Line, i stvarno su dobri modeli koji se ovdje preporučuju koji su 3-4 puta skuplji, ali ja radim bar 10h u firmi za kompom na krš stolici na koju ne mogu da utičem, trebalo mi je nešto da mogu kući tih par sati i vikendom da imam da me ne mrzi da odradim nešto za sebe, a da nije preglomazno usred dnevne sobe. Zasad - fin oblik i back support, fino podešavanje nagiba i naslona odvojeno sa zaključavanjem pozicije, podešavanje naslona po visini, podešavanje rukohvata po visini, solidna metalna konstrukcija... Odgovara mi što je sunđer tvrđi, veće gustine... Nisam fan te plastične školjke ali je to samo "ukras", baza djeluje jako solidno. Optimista sam.
 
Pošto fali na temi "recenzija" stolica za nas koji nismo programeri od 2m/120kg koji 14 sati zarađuju 'leb u stolici...

Čudno. Ja u ovoj temi primetim samo utiske mršavijih kolega, ispod 90 kilograma. Šta ti je subjektivni osećaj :)
 
Ne znam, odavno pratim ali samo se priča o jako ekstremnim potrebama. :) E da, ja sam od 190cm/90tak kilograma, kome znači za poređenje.
 
Pošto fali na temi "recenzija" stolica za nas koji nismo programeri od 2m/120kg koji 14 sati zarađuju 'leb u stolici, napisaću detaljnije utiske kad mi stigne ovo: http://www.officeline.rs/product/a57r/

Ispada oko 20,000 sa boljim mikrofiber štofom i gumenim točkićima. Isprobao sam sve što su imali u Office Line, i stvarno su dobri modeli koji se ovdje preporučuju koji su 3-4 puta skuplji, ali ja radim bar 10h u firmi za kompom na krš stolici na koju ne mogu da utičem, trebalo mi je nešto da mogu kući tih par sati i vikendom da imam da me ne mrzi da odradim nešto za sebe, a da nije preglomazno usred dnevne sobe. Zasad - fin oblik i back support, fino podešavanje nagiba i naslona odvojeno sa zaključavanjem pozicije, podešavanje naslona po visini, podešavanje rukohvata po visini, solidna metalna konstrukcija... Odgovara mi što je sunđer tvrđi, veće gustine... Nisam fan te plastične školjke ali je to samo "ukras", baza djeluje jako solidno. Optimista sam.
Ne znam koje su to 3-4 puta skuplje u office line - možda poneki Wagner Ali preporuke su bile za o111 i o141 koje su obe oko 40k što je 2 puta skuplje...

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Emu prodaje replike boljih stolica i obicno za solidnu lovu dobijes dobru stolicu.
Ja sam taj model imao pre 10 godina, trajala mi je 7 godina, ako se dobro secam, ali je problem te stolice tezina, sto je napravljena od gvozdja, pa je teska kao tuc. Nisam je koristio neko vreme, jer mi je pukao tockic.

Zamenio sam je prosle godine za ovu: http://www.emu.rs/proizvod/kancelarijska-fotelja-sl-f8/


Tuga je to sto je pre 10 godina(otprilike) ta stolica bila 200e, a sada 250.

Sent from the 7th edge of the 3rd world.
 
Ne znam koje su to 3-4 puta skuplje u office line - možda poneki Wagner Ali preporuke su bile za o111 i o141 koje su obe oko 40k što je 2 puta skuplje...

Sent from my MI 5 using Tapatalk
Probao sam oba modela i nisam stekao utisak da dobijam duplo više. Za nekoga kome treba full time stolica - možda. Meni je ovo bio neki cjenovni plafon kad uzmem u obzir šta mi treba.
 
thx

znaci jedan je uvoznika a ovi samo vrse distribuciju :eyebrows:
 
Meni su u office line rekli da se od danas mijenjaju postojeće cijene, ali nisu znali da li će biti veće ili niže.
 
Imaju novi sajt, cene mi deluju isto. Bio sam danas u office line da probam o111 i o141 još jednom da za kući uzmem jednu od te 2, ali ipak ću izgleda Mirra 2 uzeti, jer mi ni jedna od pomenutih nije taman kako treba. Jedina mana za Mirra 2 za kod kuće je što nema naslon za glavu...

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Jel ima negde u nasoj bajnoj drzavi da se isprobaju dxracer stolice pre nego sto se kupe ? Treba mi nova stolica i vec duze vreme se bavim razmatranjem sta kupiti do nekih 500e ali za sta god da se zalepim vidim da mora da se kupuje na nevidjeno posto niko nema makar jedan komad stolice za probu. Koji god oglas da nadjem, posle prepiske se sve svodi na "plati, kupi, ne testiraj, pa ako ti se ne svidi - krastavac".

PS - Najvise bi mi odgovarala aeron embody, ali mi malo probija budzet :D
 
Poslednja izmena:
U pc igraonici u delta city-ju imaju vizuelno slične stolice mada neverovatno da su to te od 500 evra.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
ne postoji "aeron embody". Ko kad bi rekao "najviše mi odgovara Golf Passat" :d
Vidi nešto jeftinije od Herman Millera ili Steelcase
 
ne postoji "aeron embody". Ko kad bi rekao "najviše mi odgovara Golf Passat" :d
Vidi nešto jeftinije od Herman Millera ili Steelcase

Mislio sam na HM embody ali napisao sam to sto sam napisao - glup sam :D

Nemam pojma, ove ostale su mi nekako "meh" po pitanju velicine naslona za ledja. Dok sedim, sedim u nekom polulezecem polozaju tako da mislim da mi manji nasloni definitivni ne odgovaraju. I od ovih dxracer sam zainteresovan za king seriju, sto zbog visine, sto zbog tezine.
 
Dx racer ne vredi 4 dinara. Pogledaj steelcase think ili please. Pogotovu ako imas firmu. Probao ih, please je best buy, ako mene pitas bolja od aerona i mirre.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel ima negde u nasoj bajnoj drzavi da se isprobaju dxracer stolice pre nego sto se kupe ? Treba mi nova stolica i vec duze vreme se bavim razmatranjem sta kupiti do nekih 500e ali za sta god da se zalepim vidim da mora da se kupuje na nevidjeno posto niko nema makar jedan komad stolice za probu. Koji god oglas da nadjem, posle prepiske se sve svodi na "plati, kupi, ne testiraj, pa ako ti se ne svidi - krastavac".

PS - Najvise bi mi odgovarala aeron embody, ali mi malo probija budzet :D
Iako je naslov gaming chairs samo pogledaj review I pogledaj ovoj facu kada joj pokaže dx racer I biće ti jasno kakva je to stolica.
https://youtu.be/gceF6BQaOhU

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Ljudi, da li postoji nesto sto moze da spreci ili pomogne kod povrtanja tepiha kada mi zapnu tockici o njega.
Sto mi je na 10-20cm od tepiha,tako da mi uvek dva tokcica predju van tepiha, na parket, kada sam za stolom. Kada se odaljim,zapnu tockici o tepih i onda izvodim akrobacije da se izvucem, a da ne povrnem ceo tepih za sobom.
Mislio sam da nabavim ono sto se inace stavlja ispod stolice (da ne osteti tepih),pa da razvucem da bude pola na tepihu,pola na parketu (tj ispod stola), ali ne znam da li ce valjati to u praksi....
Razmisljao sam i da zalepim tepih za parket u tom delu,naravno necim privremenim,sto mogu lako da skinem posle... ali mi ni to ne zvuci mnogo prakticno...
 
Mene zanima kod ovih sto imaju HM stolice kod kuce - da li vam nedostaje naslon za glavu. Uzeo bih jednu HM stolicu za kod kuce, ali kod kuce znam nekad i da se zavalim unazad kada gledam YT ili nesto, a brine me sto HM stolice nemaju naslon za glavu, tako da me zanima da li neko ko koristi HM stolice je probao da se zavali na duzi period u istim? :)
 
meni apsolutno ne, ali nikad nisam ni probao HM sa naslonom. Iskreno, ne naslanjam glavu ni u autu, a i nesto kontam da bi imale naslon da im treba, ipak je to klasa...
 
Pa normalno je da ce ti faliti ako volis da se zavalis. Moja gesture nema naslon za glavu jer meni licno nema upotrebu. Pitacu bas drugara koji je uzeo istu kao moju samo sa naslonom ili cu probati kada odem nekad kod njega.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ne zavaljujem se u radnoj stolici do te mjere da mi treba naslon za glavu ;) Za to imam pravu fotelju, trosjed i sl, a radna fotelja je za rad
 
Nazad
Vrh Dno