Šta je novo?

Dobre radne stolice

Nego, neko je pitao prije par stranica da li direkt na sajmu mogu da se uzmu stolice, ili se tamo samo probaju? I mene zanima isto, jer ako vec dolazim iz CG, ne bih da gubim previse vremena, nego bih da zavrsim sve na jednom mjestu.

Video sam da su ljudi uzeli direktno stolicu na HM štandu, odgovorio sam već gore nitru, ali je neko izbrisao poruku... edit: Zatvoren je sajam danas :) Mada ti važi 5% popust u Nitei i cele ove nedelje.
 
Poslednja izmena:
Meni je smesno sto je Antares imao vec sajamski popust uracunat a cene iste kao inace. Jedino sto su imali 12% na eksponate.
Astra sa druge strane je davala 10% vaucere koji vaze do kraja 2016. Obzirom da je jako lose odstampan na najobicnijem papiru (cak ukrivo) kontam da ce dati popust ako dodjes u prodavnicu, kupujes nesto i kazes da si zaboravio poneti vaucer (posto nema nikakav kod i sl). Ako bas ne budu, ja cu videti kada stignem da skeniram pa okacim, pa stampajte obostrano kome treba [emoji1]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pogledaj gore - pisao sam vec o njoj i sada nedavno i pre oko pola godine, godinu...
Uglavnom - ja sam oko 183-185 ne znam ni sam koliko i blizu 90. Meni je malo uzana pogotovo dole oko lumbalnog dela i gore u ramenima. Stolica fino izgleda, ali definitivno je moras probati, ali ti preporucujem i O111 da probas obavezno - jedina mana je sto sedalni deo nije mesh (pa ne znam kakvo je leti) ali je jako udoban.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel u NSu postoji neka proravnica gde su izlozene Steelcase ili Herman Miller stolice? Ne ide mi se u Beograd da isprobam koja mi stolica odgovara, ako ne moram :).
 
Kod njih da, takav sam ja info dobio kad sam pitao prosle godine, a nikako da se organizujem da pogledam sta imaju.
 
Ja sam uvek mislio da su to neki sverceri cim nema podatak o firmi (a pogotovo ne MB npr).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja sam konačno prelomio i pazario HM Mirra 2 stolicu. Za ova dva dana koliko je koristim prezadovoljan sam stolicom. Provalio sam da kad se dobro podesi jednostavno "tera" čoveka da sedi pravilno. Meni lično Mirra 2 je udobnija a mislim da je čak i bolja/modernija od Aerona bez obzira što je Aeron skuplji model.
 
Ja sam konačno prelomio i pazario HM Mirra 2 stolicu. Za ova dva dana koliko je koristim prezadovoljan sam stolicom. Provalio sam da kad se dobro podesi jednostavno "tera" čoveka da sedi pravilno. Meni lično Mirra 2 je udobnija a mislim da je čak i bolja/modernija od Aerona bez obzira što je Aeron skuplji model.

Čestitam, da te dugo služi. Koliko te izašla i gde si je uzeo?
 
Nitea. Oko 800 eura, doduše vratiću PDV pa će konačna cifra da bude oko 640.

Sent from my A0001 using Tapatalk
 
Koristi li neko neke podloge za stolice da se ne haba parket, ipak je ovo tesko i agresivno. Koji je najbolji materijal za to. Trenutno nemam, ali razmisljam da stavim nesto.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Nama dobro rade one gumirane podloge za teretanu, tako ih prodaju. Kući imam 2x1m za dva radna mjesta i super se ponaša.
 
Gde ima tih podoga i pošto su?
 
Ima svuda raznih, mislim da je naša bila 2000 dinara na pijaci.
 
Ja sam vidjao u Jysk-u te podloge.
 
U Jysk-u su one plastične na rasklapanje. Ovo je kao sivi itison s gumenom podlogom, ima ih po podovima radnji, neki ih kao otirač koriste.
 
Ma ne valja to kao itison, mislim da je najbolja tanki PC. Ima u Jysku nasao sam preko neta, 20 eura, polipropilen.

Dimemzije 120x90, ne znam moze li se sjeci, meni bi odgovaralo 90x80

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk
 
Ja sam stavio juvidur od 0.5mm. Tabla od 1.4x1m je 660 din.
Jedini problem je sto se kliza po parketu i moram da resim to, ali ne znam kako. Verovatno cu na kraju preci na gotovo resenje iako je u osnovi ista stvar
 
Opipavao sam to u Jysk-u i ne sviđa mi se nikako. Šta znam, meni super radi gumirana preko parketa, ne mrda i lako se održava.
 
Nakon preporuke ovde, našao sam Antares Q13 u Nišu i isprobao je. Baš mi se dopala uživo, udobna, prilagodljiva. Jedino što je u pitanju model sa naslonom za glavu, a ja tražim bez. Međutim, zvezda je plastična, dok se na Antares web sajtu vidi da je metalna. Čini mi se da su napravili neku rotaciju između dve Antares stolice u radnji (Florida model od ~11.000din kod njih ima metalnu zvezdu, a Q13 od ~17.000din ima plastičnu).

Pitanje za vlasnike Antares Q13 modela - da li je kod vas zvezda metalna ili plastična? Sa plastičnom mi ne pada na pamet da uzimam. :)
 

Koliko ja vidim to je vec fully loaded oko 41000, a za te pare WAU O141 (ili pomenuta O111) - ima u officeline (astra) i ako nadje nekog sa vaucerom ima jos 10% popusta:
Pogledaj gore - pisao sam vec o njoj i sada nedavno i pre oko pola godine, godinu...
Uglavnom - ja sam oko 183-185 ne znam ni sam koliko i blizu 90. Meni je malo uzana pogotovo dole oko lumbalnog dela i gore u ramenima. Stolica fino izgleda, ali definitivno je moras probati, ali ti preporucujem i O111 da probas obavezno - jedina mana je sto sedalni deo nije mesh (pa ne znam kakvo je leti) ali je jako udoban.


Sent from my iPhone using Tapatalk




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ako imas preko 80kg zaboravi [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno