Šta je novo?

Dobre radne stolice

Meni su za te stolice objasnili MAKAR SPAWN kupiti, a za te pare ima dosta boljih kanc stolica. Jedino ako je za "dete" pa mora gaming.
 
Jel ima neko preporuku za dobru stolicu za 200-250 EUR? Gledao sam ovog Ikeinog Markusa, ali me smara to što nema podesive rukonaslone.

Poučen iskustvom sa prethodnom stolicom, tražim neku koja ima dobru i potencijalno podesivu lumbalnu podršku.

Razmišljao sam da možda skoknem do Modrulja na NBG, vidim da imaju salon...
 
Jel ima neko preporuku za dobru stolicu za 200-250 EUR? Gledao sam ovog Ikeinog Markusa, ali me smara to što nema podesive rukonaslone.

Poučen iskustvom sa prethodnom stolicom, tražim neku koja ima dobru i potencijalno podesivu lumbalnu podršku.

Razmišljao sam da možda skoknem do Modrulja na NBG, vidim da imaju salon...
Imam Ikea Markus skoro pola godine, koristim je kada radim od kuće (4 do 5 dana sedmično radim od kuće).
Ja sam 196cm/112kg, stolica, barem meni je vrhunska za pare koje sam je platio (180Eur a vidim sada su na 150Eur). A uzeo sam je na preporuku kolege koji je na poslu dobio herman miller aeron tip C sa velikim naslom za ljude preko 185cm visine (kolega je 190cm/135kg) s razlogom ga zovem Frank the tank.
U kancelariji sam koristio preko godinu dana herman miller aeron, tako da mi dupe zna kako je sjediti na skupljoj stolici.
Pošto 4 (a često i 5) dana radim od kuće, sjedim sigurno preko 9 sati dnevno u stolici (Markusu) i mogu ti reći da sam prezadovoljan.
Nema podizače naslona za ruke, ali mi to uopšte ne fali, ovi fixni su mi ok.
Ako možeš u nekom Ikea salonu da sjedneš i isprobaš malo, obavezno to uradi pa sam zaključi na kraju da li ti odgovara ili ne.
 
Jel ima neko preporuku za dobru stolicu za 200-250 EUR? Gledao sam ovog Ikeinog Markusa, ali me smara to što nema podesive rukonaslone.

Poučen iskustvom sa prethodnom stolicom, tražim neku koja ima dobru i potencijalno podesivu lumbalnu podršku.

Razmišljao sam da možda skoknem do Modrulja na NBG, vidim da imaju salon...
Ja sam se "zajebao" pa sam uzeo Markusa, i tek kod kuće kada sam ga sastavio video da nema podesive rukonaslone.
Nije mi must, ali jeste jako bitno - postoje razni modovi na netu koje možeš da vidiš, ali ne znam koliko misliš da ti se isplati to.
Inače je odlična stolica, ali to joj jeste mana.
 
Ako možeš u nekom Ikea salonu da sjedneš i isprobaš malo, obavezno to uradi pa sam zaključi na kraju da li ti odgovara ili ne.

Hoću sigurno jer sam pikirao i neki sto tamo da uzmem uskoro, pa ću usput isprobati šta imaju od stolica.

Nego ja sam tip koji se u toku dana dosta razvuče po stolici, pa i ne znam koliko mogu da procenim na osnovu tog sedenja u salonu :D Privlači me cena Markusa s obzirom da stolica ima odličnu reputaciju, i neki ljudi u mom okruženju su mi takođe rekli da je stolica super kvalitetna i udobna za višečasovno sedenje.

Ja sam se "zajebao" pa sam uzeo Markusa, i tek kod kuće kada sam ga sastavio video da nema podesive rukonaslone.

Ja godinama sedim na stolicama koje imaju podesive rukonaslone (i kod kuće i na poslu), i nekako sam se jako navikao da imam tu funkciju. Ne znam kako bi mi bilo da pređem na Markusa sad, ali sam siguran da bi me bar malo iritiralo što ne mogu da ih dignem/spustim. Mislim, navikne se živ čovek na sve, pa i na to da mu se ne pomeraju rukonasloni jel'da :)
 
Ja sam kupila styrspel iz ikee po preporuci sa foruma. Koliko je dobra ne znam jer mi je prva takva stolica. Jedino što bih dokupila je ono jastuče za pod glavu jer mi se taj deo kod nje ne sviđa, ne može da se podešava.
 
Nazad
Vrh Dno