Šta je novo?

Dobre radne stolice

Kakav je taj naslon za glavu?
Radi posao ali ne mogu da ti uporedim sa nečim drugim pošto pređašnje nisam koristio stolice sa istim. Vidim da ga svi redom pljuju što zbog nemogućnosti podešavanja osim po visini, što zbog previsoke cene. Jedino na šta ja mogu da se požalim je da pod nekim uglom kad naslonim glavu, hoće da se spusti, ostalo ok. Ne gura mi glavu napred kad sedim uspravno kako neki tvrde da ima tendenciju.
Onaj na gesture modelu mi se čini dosta bolji i kvalitetniji u svakom slučaju.
 
Dobismo i ovde proletera kao na klimama... druže, neka si ti zadovoljan stolicom i svi ti ostali internet ratnici, ali ovoliko trolovanje ne znam zašto administracija dopušta.
Snimio si se kako se vrtiš u krug i prozivaš ostale (bilo da su kupili stolicu od 200 ili 2000e) bez ijedne smislene poruke kako ta tvoja funkcioniše u praksi, okačio si sliku stolice u kutiji, woow.
Ima to sve da se nađe na internetu, ali onda ne bismo ovde razmenjivali iskustva, to bi trebalo da bude neka poenta kuckanja ovde.
OK, kapiram, posle biciklističkog sedišta ti je sve udobno sa tvojih 70kg, ali bar smanji doživljaj malo...
Opušteno 😅
 
Stolica nije nova, nego kao nova. Momak od koga sam kupio nije ni primetio ovo ali moje "picajzla" oko jeste. Blago je zarotirana u desno, koristi se i ovako bez problema, ali ako već mogu da iskoristim garanciju i da bude kako treba, zašto da ne. Sa slike se može skontati o čemu pričam...
ona je iskrivljena u desno malo, i treba da menjas jer ce to mozda vremenom da se krivi jos vise... Taj sto ti je prodao ti je uvalio malo iskrivljen penis, znao je on...
SecretLab TITAN Evo 2022, menja pogled na zivot :D
gde si je nabavio, kad vec bumpujes temu da ne listamo unazad toliko stranica...
 
Potpuno gresite u ciljevima u zivotu. Umesto da tezite ka skupoj stolici da radite 12 sati dnevno u njoj, treba da tezite da 100 dana godisnje provedete na plaži...
 
Je l' ima neki podkast da nas uputi kako da ostvarimo to s plažom? :)
 

novo od Razera, bice kod nas sigurno soma jevreja, posto Razer dere, ali podseca dosta na unapredjenu verziju Aerona. Na prvi pogled deluje genericko kao mesh ergo stolice, ali cini mi se da su uglovi malo bolji kao i podesavanja, dosta pokradenih ideja svakako, stim sto mi se cini da se sve svoditi na taj sedalni materijal, koji je godinu dana garancije, tj ta mreza... Moze biti hit or miss, sta znam... u svakom slucaju u Novembru stize u EU prodavnice
 
Haworth comforto 59
Jako udobna i konfigurabilna stolica
Koristim je na poslu

Lagana preporuka
 

novo od Razera, bice kod nas sigurno soma jevreja, posto Razer dere, ali podseca dosta na unapredjenu verziju Aerona. Na prvi pogled deluje genericko kao mesh ergo stolice, ali cini mi se da su uglovi malo bolji kao i podesavanja, dosta pokradenih ideja svakako, stim sto mi se cini da se sve svoditi na taj sedalni materijal, koji je godinu dana garancije, tj ta mreza... Moze biti hit or miss, sta znam... u svakom slucaju u Novembru stize u EU prodavnice
Podseća na SecretLab NeueChair, Vertagear Triigeer 350 i još par tih kvalitetnijih kineskih stolica. Ni blizu Aeronu.
 
Podseća na SecretLab NeueChair, Vertagear Triigeer 350 i još par tih kvalitetnijih kineskih stolica. Ni blizu Aeronu.
Bravo, zapravo citao sam neki tekst da im je cilj bio da prejebu Aeron nebitno... ali evo slicnog prvog utiska
 
Bravo, zapravo citao sam neki tekst da im je cilj bio da prejebu Aeron nebitno... ali evo slicnog prvog utiska
Brt, pogledaj negde kako izgleda SecretLab Neuechair, ili Vertagear Triigger, to su u rebrandirane GTChair Marrit stolice, koje na Alibabi koštaju 250 dolara, a ova Razer izgleda kao malo unapređen model tih stolica. Ništa revolucionarno, Vertager Triigger si mogao da kupiš i kod nas, ali po nenormalno visokoj ceni od preko 1000 evra.
Evo uporedi GTChair Marrit i Razer Fujin i sam ćeš videti koliko su slične u konstrukciji.

 
ne znam zasto se tema zasnovala samo na stolicama 800-1500eur...... u mordulju ima jako dobrih i kvalitetnih stolica da ih konfigurisete kako vam vise odgovara od 300-600eur.... vredi otici i probati, ja i zena smo 10 godina koristili dve stolice sad kad su vec dotrajale opet smo otisli tamo i porucili sta nam je odgovaralo.
 
Imas 200 strana teme, pricali smo i o solidnim stolicama 40-50k dinara koliko hoces.
Imas da sastavis jedno 20 strana samo o Markusu...

Ja sam bas skoro vise ljudi preporucio Frank stolicu od 40k dinara koja je toj firmi koja je prodaje best seller i kojom sam ja bio jako zadovoljan kada sam na kratko seo, pored cega sam probao 5-6 stolica 1000-2500e i bile mi dosta losije.
Ali je jasno da u toj ceni, te stolice nisu heavy duti i ne treba pretpostaviti da ce da traju 10 godina, i ako nekome sigurno mogu i duze.

Drugar je kod mene dosao gde imam EMU SL-F8 stolicu od 400e i HM Embody za 4.5x vise para i rekao da mu je SL 3x udobnija...100 ljudi, 100 cudi.
 
Poslednja izmena:
Prvih nekoliko dana sam bio u bolovima i nisam mogao da se namestim, a onda sve u fullu.
Opet, ja vise lezim u njoj, nego sto sedim. Noge su mi na stolu, stocicu ispod mog stola ili naslonu za ruke od druge stolice 90% vremena :D
Zato mi je i trebao naslon za glavu, inace ga ne bih pazario da normalno koristim stolicu jer je geometrija stolice takva da ti nekako drzi vrat u normalnim polozajima sedenja.
Meni je najveci problem bio naci stolicu gde nece dupe da me boli posle sat vremena, a ovde ova mrezica nekako rasporedjuje tezinu i nemam problema.
Ledja su mi vise odgovarala na Leapu, ali sam i ovde namestio da mi bude ok.
 
@Xepoj87

kako te sluzi headrest? zar to nema inicijalno u ponudi da se uzme uz stolicu? Koliko sam skapirao, izvini ako gresim ti imas i Embody i Leap?
 
Headrest je vrhunski, ima sva podesavanja koja mi trebaju i jako je mekan za glavu.
Nemaju fabricki, jer smatraju da je bespotreban i slazem se za normalno koriscenje.
Leap sam kratko koristio u staroj kancelariji, nemam ga vise.
Lomio sam se da li da kupim Leap ili Embody i najvise je prelomilo to sto je bas tada neki lik na YT izbacio prototip Atlas headresta za Embody, dok za Leap ne postoji 3rd party resenje, a fabricki je krs .
Opet, meni je bitno jer su mi noge u nivou glave vecinu vremena, vecini normalnih ljudi nece trebati headrest :)
 
Da li je ova ergohuman iz klik klak original ili kopija? Vidim da je na akciji trenutno 60k.
 
Dobismo i ovde proletera kao na klimama... druže, neka si ti zadovoljan stolicom i svi ti ostali internet ratnici, ali ovoliko trolovanje ne znam zašto administracija dopušta.
Snimio si se kako se vrtiš u krug i prozivaš ostale (bilo da su kupili stolicu od 200 ili 2000e) bez ijedne smislene poruke kako ta tvoja funkcioniše u praksi, okačio si sliku stolice u kutiji, woow.
Ima to sve da se nađe na internetu, ali onda ne bismo ovde razmenjivali iskustva, to bi trebalo da bude neka poenta kuckanja ovde.
OK, kapiram, posle biciklističkog sedišta ti je sve udobno sa tvojih 70kg, ali bar smanji doživljaj malo...
kakav troll? covek kaci normalnu i udobnu stolicu. kacio bih i ja da je imam :D
btw 70kg je normalna kilaza, nisu svi debeli
 
jel ti tera ramena unapred kao sto su ovi rekli u videu? Posto to moze za neke biti deal breaker...
 
Dodao bih samo, ako te ne mrzi prosetaj se do Gospodar Jevremove 41.
Tamo je firma koja je kod nas za Wilkhahn. Imaju par stolica koje mozes da probas, ali se generalno sve narucuje.
Meni se Wilkhahn ON vise svidela od svih ostalih sto sam tada probao, ali mi je trebala odmah stolica pa sam zavrsio sa Gesture.
Pa naravno da ti se svidela kada su svi njihovi modeli preko 3000 e +. Ko da su od pande. Ono, preskocicu :)
 
Sta vas tacno odbije sa uzmete HM sa oglasa staru 5-6 leta upola cene?
 
Nazad
Vrh Dno