Šta je novo?

Dobre radne stolice

Besplatna dostava je i za Mađarsku. E sad još samo kad ne bi morao da registruje kola ovaj mesec...
 
Poslednja izmena:
Pominjale su se te stolice u temi i zvučalo je zanimljivo, najviše imaš u ovom postu.
 
Ima li neko utiske sa ovim JYSK stolicama?

https://jysk.rs/radna-soba/kancelar-stolice/gaming-stolice/gejmerska-stolica-idom-crna

https://jysk.rs/radna-soba/kancelar-stolice/gaming-stolice/gejmerska-stolica-jenslev-crna-crvena

Druga je "kao" na 50% popusta a i prva je na nekih 8.000 uštede.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Mi pozajmili od sestričine neku sličnu iz Jyska i to je u odnosu na Ikeu blagi užas. Nije vredno para.
Pošto uzimaš online, imaš priliku da se predomsiliš, mada je to sada verovatno dodatno cimanje.

Gledam sad ponudu za fursys t50
https://www.kancelarijskinamestaj.r...sys-ergonomska-stolica-plava-t50554b?itm=2486 . Ima li ko iskustva i da li ima nešto bolje za te pare? Ne sviđa mi se samo 2 godine garancije što daju. I koja je razlika u odnosu na tn50?


Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
Imaju u vidu da je cena na sajtu bez PDVa.
Da se ne iznenadiš

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Ta ergochair je neka kopija ergohuman?

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
E ovako razlika između t50 je što nema pokretne naslone za ruku kao tn50. Valjda misle na levo-desno, napred-nazad. Garancija je 3 godine. Isporučuju kao do Petka dalje ne znaju - džaba kad plata neće pre Petka:). Nisam siguran za razlike pitanje iznad.
40k sa porezom i naslonom za glavu tn50.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Što više čitam ovu temu to više peezdim za Markusa :d

Sad za 10k jedino što možeš da uzmeš jeste Flintan, a koliko vidim i on je poskupeo 1.500 din u odnosu na pre iako je "na sniženju"

Ovo me sve više podseća na priču o Microlab Solo zvučnicima :D
 
Što više čitam ovu temu to više peezdim za Markusa :d

Sad za 10k jedino što možeš da uzmeš jeste Flintan, a koliko vidim i on je poskupeo 1.500 din u odnosu na pre iako je "na sniženju"

Ovo me sve više podseća na priču o Microlab Solo zvučnicima :D
Koliko je bio Flintan ranije sada je cena 7500. Izgleda da su otvorili online prodavnicu.
 
Poslednja izmena:
U januaru se ovde u temi spominjala cifra od 6.000

A online prodavnica je "kao" otvorena, ali nisam uspeo da naručim, postojala samo click & collect opcija.

Mislim da ću naručiti Renberget dok ne uleti ponovo popust za Markusa. Taman da vidim da li je j ta basic ponuda bolja od JYSKa koji je jeziv. Kad malo razmislim, imam 193/97 i nijedna njihova stolica nije doživela 3 godine :(

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Hteo sam online da narucim Flintan stolicu kod IKEA. Nudi mi samo da platim preko kartice, da li moze da se plati preko kurira kad ti donese stolicu ili preko ziro racuna, posto imam samo ovu karticu sa evrima.
 
Ne bi trebalo da je problem kartica, ja kupujem i plaćam u domaćim radnjama sa karticom u dolarima i funtama. U radnjama klasičnim i onlajn.
 
Ima li bolje stolice od Ergohuman u Srbiji da se kupi u njenom cenovnom rangu? Ima je trenutno za 525 evra na akciji.
 
Kad vec ima tema, znate li gde ima neki servis ili sta vec gde mogu da narucim rucke za stolicu !? polomio mi se levi drzac cini mi se i ne mogu da nadjem servis da kupim drugi ovde u Nisu, a ni na oglasima nisam bas imao srece da nadjem.
 
Kad vec ima tema, znate li gde ima neki servis ili sta vec gde mogu da narucim rucke za stolicu !? polomio mi se levi drzac cini mi se i ne mogu da nadjem servis da kupim drugi ovde u Nisu, a ni na oglasima nisam bas imao srece da nadjem.
Pogledaj ovde: https://www.kancelarijske-stolice.com/kategorija/rukonasloni/

Ne znam kakvi su, ali sam tamo nalazio kada sam tražio za svoju i to metalne, koji se sigurno neće slomiti (na kraju našao polovni džabe).
 
Ima li bolje stolice od Ergohuman u Srbiji da se kupi u njenom cenovnom rangu? Ima je trenutno za 525 evra na akciji.
Mislim da je tu negde SteelCase Please.
Meni je ergohuman bila premekana, sa nikakvom podrskom.


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Pogledaj ovde: https://www.kancelarijske-stolice.com/kategorija/rukonasloni/

Ne znam kakvi su, ali sam tamo nalazio kada sam tražio za svoju i to metalne, koji se sigurno neće slomiti (na kraju našao polovni džabe).

Hvala, prelistacu ali cu da i zovem u ponedeljak ako imaju da mi posalju, greota, stolica je i dalje odlicna samo se rukonaslon izlomio, ako imaju metalne resio sam problem za sva vremena. Inace gde si trazio/nasao polovne ?? Na kojim oglasima ??
 
Mislim da je tu negde SteelCase Please.
Meni je ergohuman bila premekana, sa nikakvom podrskom.


Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Hvala na informaciji. Nisam uopste znao za proizvodjaca SteelCase.
 
Hvala, prelistacu ali cu da i zovem u ponedeljak ako imaju da mi posalju, greota, stolica je i dalje odlicna samo se rukonaslon izlomio, ako imaju metalne resio sam problem za sva vremena. Inace gde si trazio/nasao polovne ?? Na kojim oglasima ??
Nisam našao na oglasima, već od prijatelja.
Javi kako si prošao.
 
Bravo, našao sam tamo, ima je u katalogu taj model TAKTIK, na strani 99, poslao sam im upit za cenu :)
Pogledajte prilog 284451

Super, napisi ovde koja je cena, ako ti nije problem :) . Jesi li je probao negde? Na poslu imamo odredjeni broj tih NowyStil stolica, na nekim usputnim mestima, ali mislim da su iz ove nize klase, u drugom katalogu ih imaju pod imenom Victory. Nisu lose zamisljene ali nekako nisam odusevljen, vidi se da se stedelo. Nadam se da su ove iz vise klase bolje.
 
Poslednja izmena:
Ovi izgleda nemaju odgovarajuce naslone sto mi je predlozio nemanja123, ako ima neko neki drugi predlog za neku firmu koja prodaje te delove, neka mi napise ovde.
 
Super, napisi ovde koja je cena, ako ti nije problem :) . Jesi li je probao negde? Na poslu imamo odredjeni broj tih NowyStil stolica, na nekim usputnim mestima, ali mislim da su iz ove nize klase, u drugom katalogu ih imaju pod imenom Victory. Nisu lose zamisljene ali nekako nisam odusevljen, vidi se da se stedelo. Nadam se da su ove iz vise klase bolje.
Cena je 30k sa podešavanjem naslona za ruke u 3 dimenzije, kakvu imam na poslu. Mnogo mi je to, ocekivao sam 15 do 20.
 
Nazad
Vrh Dno