Šta je novo?

Dobre radne stolice

Zeznuo sam se pa ne uzeh markus na popusty sad cekam opet da bude al gledam i ovu JÄRVFJÄLLET. Znam da moram probati kad prodje ovo *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau* al da pitam jel koristi ko i kakva su iskustva.
Poludjeh od ove sad sto imam, govnavi sky poceo da se ljusti i opada svuda po kuci sve vise i vise
 
Mi koristime te u kancelariji, i dobra je stolica.

Mogu da je uporedim sa nekom steelcase sa prethodnog posla, i lošija je za klasu.

Ali i 3x jeftinija :)
 
I ja sam imao steelcase na poslu i bas su dobre bile, zao mi je sto im jedna nije nestala hahaha
 
Ne mogu edit al evo gledam ove wau 2 i 0111 kao opcije, e sad posto su od markusa znacajno a jarfjaksdjijerwatea skuplje duplo moram ih isprobati da vidim da li vrijede duplo vise, pa eventualno i da uzmem preko necije firme. Na forumu vidim bilo je par ljudi s njima i ima raznih iskustava pa ako ima jos ko neka pise.
 
Probah je na dva minuta, bila mi je ok mada to nije nešto što ispunjava moja očekivanja i potrebe. Može biti problem s materijalom u toku leta ako nešto duže sediš, ja svakako preferiram platno ili nešto drugo samo ne bilo koji vid kože.
Isprobao sam i Flintan, sasvim korektna stolica, samo ne znam u koju cenovnu klasu spada.
 
Ja uzeh markus, ne mogu da probam i ko zna kad cu ali me ova moja trenutno previse nervira, ljusti se nenormalno. Pa ako markus ne bude po necemu odgovarao doplaticu za onu na J ili jednostavno vratiti jer imaju valjda dobar return policy i uzet onu wau 2 stolicu.
 
Probah je na dva minuta, bila mi je ok mada to nije nešto što ispunjava moja očekivanja i potrebe. Može biti problem s materijalom u toku leta ako nešto duže sediš, ja svakako preferiram platno ili nešto drugo samo ne bilo koji vid kože.
Isprobao sam i Flintan, sasvim korektna stolica, samo ne znam u koju cenovnu klasu spada.

Hvala na preporuci. Flintan izgleda bolje ima garanciju 10 godina i sad je izgleda na nekoj akciji.
 
Jel ima kod nas negde da se uzme pc stolica ali da ima i stand za tastaturu i mis? nisam nasao. Razlog je tv 55' treba se odaljiti, trenutno je tv na komodi da kazem a natrpao sam sto ispred toga da bih se odaljio, to je rogobatno i zauzima mnogo prostora, pa bih da izbacim sto i da se uvalim u fotelju :type: ....
 
Eo vidim na sajtu pise ne radi online shop vise, bas me zanima sto ce bit s mojom narudzbinom koja pise da je u toku a placena prije par dana.
 
Nista nece biti, sve je stavljeno na čekanje... Vanredno stanje je
 
Upravo refundirao pare, odlozili i dostavu prethodnih narudzbina. Pih, ne znam zasto kad je beskontaktna i placena al nema veze, kapiram okolnosti al opet me nervira jer mi je trebala :( no aj izguracemo jos malo izolacije pa da se unormali stanje nadam se. Mada sumnjam da ce to skoro zato i refundirah jer bolje mi je pare imat u dzepu.

No dobro, ako ko primijeti da su poceli da rade pišite.
 
Da li je neko probao Herman Miller Sayl? Deluje kvalitetno, kod nas je 479€ sa PDV-om.
 
Onaj naslon ne moze biti udoban za duze sedenje u tanjoj odeci...
Takodje, stolica je mala, ja sam je video u salonu, nisam je ni probao, ni pola ledja mi ne bi stalo.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja uzeh markus, ne mogu da probam i ko zna kad cu ali me ova moja trenutno previse nervira, ljusti se nenormalno. Pa ako markus ne bude po necemu odgovarao doplaticu za onu na J ili jednostavno vratiti jer imaju valjda dobar return policy i uzet onu wau 2 stolicu.

Mozes je probati neki period i vratiti ako ti ne odgovara?
 
Jel ona Markus stolica jos uvijek best buy za cjenovni rang 150-200€? Ima li ista drugo u tom nekom cjenovnom rangu da valja?
Skoro sam vratio jednu stolicu i od tad izbjegavam stolice koje imaju sjedalni dio dubine manji od 53cm i razmaka izmedju naslona za ruke(od vanjskog ruba do vanjskog ruba) manje od 63... Ovo trazenje stolice se opasno zakomplikovalo.
 
Pre 2 dana sam kupio ovu "gejmersku" stolicu:
https://www.amazon.de/HyperX-Blast-B.../dp/B07JHRC15F
Kupio bih kancelarijsku ali ova je bila na nekom popustu i meni se svidelo kako izgleda pa sam na kraju ipak kupio ovu. Sve super sa samom stolicom, udobna, meka, materijali su skroz ok, sve zivo se podesava, ali imam jedan problem pa me zanima da li je do mene ili do stolice, ako neko ovde na forumu ima iskustva sa ovim... Do pre 2 dana sam imao jako los polozaj sedenja, sto je jedan od razloga za ovu kupovinu, kada stavim ovaj jastuk za donji deo kicme na ovu stolicu sada (dobija se uz stolicu kao na slici), imam veoma jak osecaj u tom delu kicme tokom koriscenja i nakon koriscenja. E sad, imao sam vise puta u zivotu bolove u kicmi nakon visesatnog koriscenja racunara, tako da znam sta je bol. Ovo se ne oseca bas kao bol, vise kao da sam jako umoran, kao da sam koristio neke misice, iako nisam (valjda). Zanima me da li je ova, da kazem nelagodnost, normalna za nekog ko je maltene ceo zivot sedeo nepravilno pa presao na 90 stepeni uspravno sedenje, ili je taj jastuk nesto sto ne bi trebalo ni da osecam? Probao sam da sedim bez ovog jastuka ali onda se gubi smisao, nekako vrlo brzo zateknem sebe u nepravilnom polozaju.
 
Jastuk nije zamena za lumbalnu podrsku, to je jeftina imitacija kod stolica koje ne vrede preko 100e.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Jel ona Markus stolica jos uvijek best buy za cjenovni rang 150-200€? Ima li ista drugo u tom nekom cjenovnom rangu da valja?
Skoro sam vratio jednu stolicu i od tad izbjegavam stolice koje imaju sjedalni dio dubine manji od 53cm i razmaka izmedju naslona za ruke(od vanjskog ruba do vanjskog ruba) manje od 63... Ovo trazenje stolice se opasno zakomplikovalo.
Ja sam je uzeo na onoj akciji za 11k i služi svrsi. Me mogu reći da je vrhunska stolica, ali valjda nije ni očekivati za tu cenu.

Ono što mi smeta su nepodedesivi nasloni za ruke i njihov zatvoreni oblik. Za mojih 2m, stolica je u najvišem položaju, a onda ne mogu da je podvučem pod radni sto.



Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Generalno je problem sa stolicama koje imaju zatvorene naslone za ruke taj sto kad je podigneš do kraja,ne mozes da se podvuces pod sto.
Zato ja izbegavam takve naslone za ruke.
 
Za EU je free shipping.

Prevoz Irska - Srbija 2.5e/kg.

Nema poreza i carine. :)
 
Drugar živi ovde i kombijem prevozi stvari za Srbiju i HR. Koliko često, sve ovisi kolika je potražnja.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno