Šta je novo?

Dobre radne stolice

Ja trenutno imam koznu direktorsku fotelju sa visokim naslonom za glavu. Ali brate sto se jaja oznoje na njoj ... Sledeca stvar koju cu da uzmem za radnu sobu, bice radna stolica sa ovom mrezom od platna. A i jeftinija je duplo :)
 
Ova Pops fotelja deluje fino.
mada bih ja i da je odozdo prozracna a ne samo ledja da udara promaja :)
 
Takav materijal da li je udoban? Nisam imao prilike da igde probam ovakav tip stolice..
 
moze li neko da mi preporuci par sajtova sa cenama stolica ali samo u srbiji ?
 
gde god je mesh tj mreza udobnosti nema.. samo manje znojenja... sad vidi sta zelis...

probao sam da sedim na stolici koja je skroz mrezasta.. neudobno i tvrdo...

sundjer je zakon :)
 
To nema veze sa istinom. Mreza moze da bude isto udobna kao i bilo koji drugi materiijal. Zavisi koliko si para dao za stolicu.
 
Sta znam, opet sam ja za prva dva predloga sto sam postavio, ili pak za neke slicne jeftinije varijante, te sam mrezom me nikada nisu privlacile a za neke do jaja ne bih da dajem silne pare.

Veoma me zanima da li moj prvi predlog, "drvena" radna fotelja, da li su kvalitetne i da li vrede da se uzmu na duze staze? Je l ima ko sa takvim iskustvima?
 
Sta moze da ti ponudi drvena fotelja, osim "retro" izgleda? Vecu udobnost? Izdrzljivost? Gde ces da trazis rezervni deo ako se slomi zvezda, kod stolara? Ja bih to u sirokom luku izbegao, to je obican fenseraj.
 
Pa to si u pravu, ali ne verujem da moze tek tako da se slomi, mada opet zavisi i koje je drvo.. :/ Mada opet mislim da su to metalne konstrukcije sa drvenim oblogama, nisam siguran.

U nedoumici sam sada sta uzeti.. Inace tezim 85kg, visina 188..
 
Poslednja izmena:
Ja trenutno imam koznu direktorsku fotelju sa visokim naslonom za glavu. Ali brate sto se jaja oznoje na njoj ... Sledeca stvar koju cu da uzmem za radnu sobu, bice radna stolica sa ovom mrezom od platna. A i jeftinija je duplo :)

Ako imas par predloga gde da pogledam i sta od takvih, daj molim te :)
 
da li je neko mozda imao priliku da sedi u "saddle" stolici ?

ako jeste moze li mi reci kakav je overall osecaj, a konkretnije me interesuju misljenja o ovom cudu :
8784-9.jpg


Hag Capisco 8106 model , cena joj ide oko 1.2k e pa me zanima da li je neko imao priliku da se susretne sa necim ovakvim ? Imam neku opciju nabavke iste pa me zanima misljenje ...

Ono sto me je zasmejalo je advert na nekom sajtu : "I am so not an Aeron® chair."

citao sam par review-a i poprilicno su je nahvalili i to ljudi koji sede po 10-ak h ispred kompa ( likovi koju su radili reviewe nisu placeni za iste itd. nasao sam na nekim underground blogovima :p ) : aktivno sedenje, udobnost , zahteva navikavanje jer nema back posture ( vec vam tera misice ledja/kicme da se prilagode pravilnom polozaju ), izdrzljivost itd.
 
Poslednja izmena:
Sedim ja u ovoj (HÅG Capisco 8127) na poslu, i ne sviđa mi se uopšte. Možda je ok za leđa, ali za d*pe i m*šnice očajna. Nisam imao pojma da je tako skupa, hteo sam pre neki dan da je zamenim za neku klasičnu, ali te klasične što su stigle u firmu su preniske, pa sam ipak ostavio ovu da se mučim do daljnjeg. Ne mogu da verujem da neko daje 1200 EUR za ovo...
 
Sedim ja u ovoj (HÅG Capisco 8127) na poslu, i ne sviđa mi se uopšte. Možda je ok za leđa, ali za d*pe i m*šnice očajna. Nisam imao pojma da je tako skupa, hteo sam pre neki dan da je zamenim za neku klasičnu, ali te klasične što su stigle u firmu su preniske, pa sam ipak ostavio ovu da se mučim do daljnjeg. Ne mogu da verujem da neko daje 1200 EUR za ovo...

ma ja je imam za upola cene i manje , gesture mi ne odgovara ,leap mi vise odgovara, please je takodje dobra, tako da jos sam u debeloj neizvesnosti sta da radim :) .

mitar : imas pm , treba mi jos par informacija...
 
Poslednja izmena:
Jel neko mozda ima iskustva sa ovom foteljom ?

Poslao sam im email za cenu, posto ne pise na sajtu. Trenutno koristim koznu "direktorsku" koja je katastrofa za duzi rad na kompu pa mi treba neka radna... samo mi zao da se odvojim od moje kozne.. navikao sam da mi je udooobno :D

Ova mi deluje savrseno, samo da nije preskupa.
 
javi i nama koja je cena. ja trenutno trazim neku od tih mash fotelja sa podesavanjima i tim naslonom za glavu.
najjeftinija koju sam nasao je za 25k u sbalsan.
 
Odgovorili su mi na mail, cena fotelje je 11.580 dinerosa, sto je sjajna vest za moj budzet :d

@jjooccaa

moze koji komentar u vezi fotelje? Jel vredi icemu?
 
@Razhiel

Fotelja je skroz ok, jako je udobna na sedistu, samo proveri kad sednes visinu naslona za glavu, da li ti odgovara. Jedina mana po meni za takvu stolicu je plasticna zvezda, mada imas garanciju, i to uvek moze da se zameni, tako da za te pare vredi..
 
Odgovorili su mi na mail, cena fotelje je 11.580 dinerosa, sto je sjajna vest za moj budzet :d

@jjooccaa

moze koji komentar u vezi fotelje? Jel vredi icemu?



Nekoliko kolega je uzelo ovu fotelju i za rad od kuće i jako su zadovoljni. Jedini koji se buni je čovek visine 198cm zbog naslona za glavu xD
 
Hvala na feedback-u!

Od sledecih novaca cu se ponovim i usrecim donja ledja nadam se :D

Nesto mi se ne ide do BG-a samo da bih probao, pa cu rizikovati - ja sam 177cm, valjda ce naslon da bude dobar :d
 
Poslednja izmena:
Planiram da uzmem neku udobnu stolicu / fotelju za rad za racunarom, sa dobrom podrskom za ledja i po mogucstvu naslonom za glavu. Budzet mi je do nekih 30 000.

Za sada mi je za oko zapala F85A, ali se brinem posto imam blizu 100 kg, da li ce moci da podnese konjinu kao sto sam ja, ili da trazim neku drugu?

@jjooccaa: Koliko je Reed stolica dobra za donja ledja, tj. da li ih fino podupire?
 
ozbiljno razmisljam o toj f85a i citao sam dosta komentara gde kazu da je zapravo mnogo masivnija i cvrsca nego sto izgleda.
jedino sto ne moze da se podigne mnogo visoko, ali to je verovatno bas zbog stabilnosti.
 
I meni je f85a za sada najvise zapala za oko, moracu da podjem da je probam.

Da li neko imao iskustva za ovom stolicom, djeluje mi prilicno udobno, samo nisam siguran koliko je trajna, nisam nasao nikakve komentare o njoj na internetu.

3618-wau-desk-chair-orange-med.jpg
 
a koliki je tvoj budzet? ova je 41k
 
U sustini oko 30k, ali ako je velika razlika u kvalitetu i udobnosti, prodacu bubreg da premostim tih 11k :D
 
Imam jedno pitanje za sve ovde prisutne.
Da li medju vama ima neko ko se bavim izradom sajtova, a da je spreman da mi da neke savete i malo pomogne oko mog sajta, a za uzvrat dobije stolicu od mene .

Pozdrav.
 
moras da kazes koju stolicu :d
 
Nazad
Vrh Dno