Šta je novo?

Dobre radne stolice

Na slikama tako možda deluje.... Meni za sad extra i ne žalim ni dinara, taman posla da se vredjam.... Probao sam razne stolice.... Mene ne interesuje da stolica izgleda moćno, šareno i da potonem u nju, nego da me ne boli glava, ledja, ramena itd posle više sati provedenih za radnim stolom. Zdravlje na prvom mestu.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Ovo mogu da potvrdim, amda ne iz svog iskustva :). Meni ovakva (ili jako slicna) nije bila udobna jer ima neki cudan lumbalni deo za moju visinu. Ali neki kolege se odlucuju za ovakvu pre nego HM.
 
Ljudi da li neko zna koliko redovno Nitea daje popuste i vredi li ih cekati ? Koliko je poslednji put bio na akciji Embody ?
 
Pazario danas platnenog markusa. Visok sam 180 tezak 83kg. Manje vise sve mi odgovara na stolici: sedalo, lumbal support, ono jastuce za glavu takodje pase, jedino su nasloni za ruke malo visi nego sto bi mi odgovaralo. Za ovaj novac nisam naisao na bolju stolicu. Isprobao sam dosta modela po NS prodavnicama u cenovnom rangu do 20k i nisam naleteo ni na jednu da mi je bas sela :) Zapalio danas do Ikee ,posto nisam zeleo na slepo da porucujem a i trebalo mi je jos nekih stvari, probao stolicu i prijatno se iznenadio. Probao sam i JÄRVFJÄLLET koji je takodje bio u opticaju, ali mi se nije dopala promena nagiba. Na markusu je po mojim preferencijama :) to mnogo bolje odradjeno.

Poz
 
Koga zanima, Nitea mi je poslala ponudu. Akcijska cena 1100e +20% pdv Embody i 960e + 20% pdv Aron.

Kad bih mogao naci nekog da ima firmu da odbijem ovaj pdv uzeo bih Embody :/
 
Uzeo sam na kraju u Modrulju za 47K model M295. Znam da nije kao Herman Miller/Steelcase, ali u NS-u nema Steelcase-a, a HM velicine B mi je premala *mjau**mjau**mjau*. Ova stolica je dobre visine sto se tice mene (imam 1.96). Jedino je malo jak lumbalni potporac, mozda ga i sklonim. Ali ja sam specifican jer imam sjebanu kicmu .
 
Kakve veze ima sto nema u ns steelcase ? HM Aeron size b si probao u Temi. Ko ima da da 1300e nije mu problem da ode u bg i proba stolice redom. Pogotovo sto kazes da imas sjebanu kicmu, kao da je Bg preko pola sveta.Nek te u zdravlju sluzi m295, gledao sam ga i ja u modrulju i meni je bio mali sa 2m i 126kg .Gledao sam i Wagnera, isto neke medicinski testirane stolice kao HM ali sve je to malo. Pravljeno za ljude od 1.80m u najbolju ruku.
 
Poslednja izmena:
Ne sto je malo, nego me je Wagner debelo razocarao po pitanju komfora i kvaliteta/robustnosti.
Te stolice trebaju min 40% manje da kostaju.


Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ima veze jer necu da uzmem nesto sto cu morati da transportujem 100 km svaki put kad se nesto sj*ebe. Imam 1000 drugih obaveza u zivotu, em sto bi morao da idem do Bg-a da je isprobam, em sto bih onda da mi najmanja stvar pukne ili skripi morao opet do Bg-a jer su oni ovlasceni. Modrulj je bar blizu.

Inace ja imam 40 kg manje, kontam da i to utice.
 
Danas sam prošao Ikeom i isprobao famozni Markus i moram priznati da sam iznenađen kvalitetom, lumbalni deo je taman, jedino što mi se ne dopada je što nema prelivanja naslona za ruke. Sada je na popustu, preko Ikea Family 13.000 na popustu.
9ab7cd0cbedf4854a08ae2f94e83de4d.jpg
1e4a09dfc950e6ee251d657f2787761a.jpg
1dcda65568eee1fa6e0f4c22dbe264a1.jpg


Послато са POCOPHONE F1 w/ Pixel Experience помоћу Тапатока
 
https://kancelarijskestolice.com/ergonomske-stolice/ergonomska-radna-stolica-wau-2/

Porucili smo ove stolici u firmi. Covek koji je predlozio kupovinu kaze da ima kod kuce i da je ekstra. Takodje drugar kaze da je jako dugo sedeo u toj na poslu i sad im je firma uzela herman miler neku, a on je sebi kupio takvu za kuci. Kaze da mu je ekstra, i da HM nije puno bolja, pogotovo ako se cena uzme u obzir. Javljam svoje utiske kad dobijem.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Ova bas deluje fino, javi kakva je.. :D
 
Gledam ovde ljudi daju po 500e za stolice :S:
Dajte nesto u ljutom budzetu, stara mi je prsla kao oblanda znaci radi sve i dalje ali je skroz ispucala ova vestacka koza i sundjer se preliva okolo i otpada...

Nasao sam ovo na akciji : https://www.formaideale.rs/artikal/kancelarijska-fotelja-fy-0654-2/
A ima i ovako nesto : https://www.kupujemprodajem.com/Opr...crna-novi-61117312-oglas.htm?filter_id=998049

Nije mi bitno gde kupujem u Srbiji sve dok salju brzom postom, ima li neka preporuka i valja li sta ovo sto sam nasao ?
 
Protegni se do Markusa na akciji

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Te dve sto si linkovao ce biti kao oblande vrlo brzo. Markus je najbolji izbor trenutno.

Smesno mi je kad vidim ovde akcije -44%, pa umesto 16k kosta 9k. Nabiju cenu, pa udare kao akciju, a stolica realno ne vredi ni tih 9k.
 
Poslednja izmena:
Iskreno evo sto menjam stolicu samo iz estetskih razloga, meni je odgovarala i stara.

olbwmHJ.jpg


E sada ne kazem da ne bih zeleo nesto udobnije ali nemam tolike novce da dam za stolicu pogotovo sto ja ne sedim mnogo za kompom kao pre, tako da mi neka za celodnevno sedenje nije potrebna..

Treba mi nesto korektno i ok u budzetu, pa ako ima neko nesto da preporuci bilo bi fino, nije bitno da li je radnja neka ili sa KP odakle god samo da salju brzom postom i to je to.
 
Možeš da je odneseš kod nekog tapetara da ti je sredi, ako već nećeš da je menjaš...?!
 
Vjerujem da je Markus tehnički dobro odrađen, ali meni malo estetski smeta taj previsok naslon. Druga je stvar što za to nema ni funkcionalnih potreba.
 
Možeš da je odneseš kod nekog tapetara da ti je sredi, ako već nećeš da je menjaš...?!

Odsluzila je svoje resio sam da je promenim, dosta joj je godina stvarno, sto bi rekli isplatila se do sada. Uzeo bih nesto novo a malo bolje ali opet ne bih davao tih 100e za stolicu sto mi je stvarno puno...
 
Vjerujem da je Markus tehnički dobro odrađen, ali meni malo estetski smeta taj previsok naslon. Druga je stvar što za to nema ni funkcionalnih potreba.

Taj dugacak naslon ima smisla kad se "zavalis" u stolicu, glava ti dodje na ono jastuce i mozes lepo da odmoris, gledas film, YT, igras preko joypad-a... Cela stolica ima taj slim look tako da vizuelno ne opterecuje prostor previse, cak ni sa tim dugackim naslonom. U prirodi i nije toliko dugacak kao sto izgleda na slikama, bar meni ne deluje :)

Poz
 
Ja uopste ne uzimam u razmatranje stolicu koja nema visok naslon. Koliko puta se samo zavalim dok surfujem i naslonim glavu.

Tapatalk from Poco loco
 
Danas sam prošao Ikeom i isprobao famozni Markus i moram priznati da sam iznenađen kvalitetom, lumbalni deo je taman, jedino što mi se ne dopada je što nema prelivanja naslona za ruke. Sada je na popustu, preko Ikea Family 13.000 na popustu.
9ab7cd0cbedf4854a08ae2f94e83de4d.jpg
1e4a09dfc950e6ee251d657f2787761a.jpg
1dcda65568eee1fa6e0f4c22dbe264a1.jpg


Послато са POCOPHONE F1 w/ Pixel Experience помоћу Тапатока

Ja sam sledeci dan na kraju pazario Markusa, i stvarno je razlika nebo i zemlja u odnosu na ono sto sam sedeo kod kuce. Cak mi sta vise sada odgovara Markus u odnosu na ergonomske stolice koje koristim na poslu, mislio sam da ce mi nedostajati stelovanje naslona za ruke, medjutim meni dodje taman.
 
Comforto 29,
stolica je vr' , kolega je stvarno bio u pravu. Uzeo sam u sivo crnoj varijanti, topla preporuka svakom kome treba kvalitetna i udobna stolica za posao... Još na akciji, tako da drž' ne daj, još malo pa nestalo...

Edit: jedino što nema uputstvo na srpskom.
 
Poslednja izmena:
A koja je cena te stolice na akciji?
 
U redu, hvala.
 
Comforto 29,
stolica je vr' , kolega je stvarno bio u pravu. Uzeo sam u sivo crnoj varijanti, topla preporuka svakom kome treba kvalitetna i udobna stolica za posao... Još na akciji, tako da drž' ne daj, još malo pa nestalo...

Edit: jedino što nema uputstvo na srpskom.

Imaju je na stanju u EMU ili se čeka?
 
Nazad
Vrh Dno