Šta je novo?

Dobre radne stolice

Pozdrav svima, zanima me da li neko mozda koristi Haworth Ferna? Bas me zanimaju utisci posle duzeg koriscenja?

Uporedo sam je probao sa HM modelima (Mirra 2, Sayl) i mogu reci da je meni Fern najudobnija, jedina mana je garancija od 5god..
 
Da li postoji jos ona radnja u Novom Sadu, Futoski put, tu kod kasarne, imaju na prizemlju i podrumu? Ne mogu da se setim kako se zovu kao ni sajt da nadjem.
Mi u NS-u imamo tu radnju, onu u Petrovaradinu i na Klisi. Ove ostale koje imaju radne stolice su uglavnom po ovim salonima namestaja?


Ikea ima od boljih Markus i ovu JÄRVFJÄLLET?
 
Oni su imali brutalne stolice, da. Mislim da je firma bila iz Temerina.

Edit: Vizor, Temerin.
 
Poslednja izmena:
Šta uzeti za zimsko gaming duže sedenje?
Fotelju sa masažom ili fotelju što ima ono za noge? Ubiše leđa od obične kožne fotelje.

Sent from my Oneplus 8
 
Da li postoji jos ona radnja u Novom Sadu, Futoski put, tu kod kasarne, imaju na prizemlju i podrumu? Ne mogu da se setim kako se zovu kao ni sajt da nadjem.
Mi u NS-u imamo tu radnju, onu u Petrovaradinu i na Klisi. Ove ostale koje imaju radne stolice su uglavnom po ovim salonima namestaja?


Ikea ima od boljih Markus i ovu JÄRVFJÄLLET?

EMU je na futoskoj ulici (mada mislim da je Brace Ribnikara u pitanju).
TEMA i Modrulj su u petrovaradinu.
Office line je u marka miljanova (sad ne znam da li rade tamo ili su se premestili).
Ima jos nekih par firmi, koje uglavnom rade veleprodaju
 
Aj da napišem na par reči nakon više nedelja korišćenja Caliber X1. Ok je stolica, možda očekivao udobnije, ali OK.
Materijal je perforiran, tako da očekujem da neće biti problema leti. Metalna zvezda je velika i pomerena ka unazad, tako da sam zbog ograničenog prostora kupio od modrulja najmanju plastičnu zvezdu i montirao je. Nasloni za ruke su mekani, nije čvrsta plastika. Dodatni jastuk za vrat je malo čudan, ne nalazi se lako udoban položaj.
Za kraj, možda bi mi bilo bolje da sam uzeo neku od uzanijih stolica, čisto zbog raspoloživog prostora.
https://www.coolermaster.com/catalog/setup/chairs/caliber-x1/

Послато са SM-G973F помоћу Тапатока
 
EMU je na futoskoj ulici (mada mislim da je Brace Ribnikara u pitanju).
TEMA i Modrulj su u petrovaradinu.
Office line je u marka miljanova (sad ne znam da li rade tamo ili su se premestili).
Ima jos nekih par firmi, koje uglavnom rade veleprodaju

Jeste Emu, bravo, hvala! U Braće Ribnikar su.
 
Je l' moze kod nas da se uzme ErgoChair 2 negde?
 
Ergochair 2 je bila u Modrulju pod drugim imenom, ali mi rece prodavac da je bila losa i da je vise nece porucivati.

Tu stolicu ne treba mesati sa Humanscale Ergohuman, u pitanju je kineska genericka stolica koja se rebrendira po zelji.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Prelistao sam trecinu foruma, budzet mi je do 35000rsd, a i solidno sam gabaritan, 194cm 110kg.
Nisam u mogucnosti da odem do BGa ili NSa, u narednih mesec dana, bio bih veoma zahvalan na savetu za neku ergonomsku stolicu, a provodim oko 8h dnevno pored kompjutera.
P.S. : Da li neko ima iskustva sa Winger CWG81 ili Alien CAI60 stolicom?
 
Nemoj uzimati te sa kratkim ledjima, tj. bez naslona za glavu, to nije za tvoju visinu.
 
Heroj je l' mislimo na istu stolicu, ja mislim na ErgoChair 2 od Autonomous-a, i koliko sam mogao da vidim jedini nacin je da se naruci iz USA, i sa postarinom je oko 600$. Ne videh je u Modrulju...
 
Bila je u Modrulju ta Ergochair pod drugim imenom, ali je više nema.
 
Heroj je l' mislimo na istu stolicu, ja mislim na ErgoChair 2 od Autonomous-a, i koliko sam mogao da vidim jedini nacin je da se naruci iz USA, i sa postarinom je oko 600$. Ne videh je u Modrulju...
Rekoh da je vise nema.
To je Kinez, a ovi je brendirali kao ErgoChair, nista vise.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Aj bre, pa da l' moguce da je kinez? Koja glupost *mjau**mjau**mjau*, a delovala bas fino stolica.
 
Prelistao sam trecinu foruma, budzet mi je do 35000rsd, a i solidno sam gabaritan, 194cm 110kg.
Nisam u mogucnosti da odem do BGa ili NSa, u narednih mesec dana, bio bih veoma zahvalan na savetu za neku ergonomsku stolicu, a provodim oko 8h dnevno pored kompjutera.
P.S. : Da li neko ima iskustva sa Winger CWG81 ili Alien CAI60 stolicom?

Vidim da ih prodaje lik na kupujemprodajem i da nudi 7 godina garancije. Na prvu loptu deluju dobro. Radi se o kineskim stolicama i garantuje se nosivost do 135 kg.
 
Vidim da ih prodaje lik na kupujemprodajem i da nudi 7 godina garancije. Na prvu loptu deluju dobro. Radi se o kineskim stolicama i garantuje se nosivost do 135 kg.

Hvala puno, tamo sam ih i video. I vec sam planirao da uzmem jednu, ali je moj brat slucajno naleteo danas na Klobervu stolicu Meru, zadnji model, izlozen, 36000 5 godina garancije. Otisao na Kloberov sajt, video da je optimalno 125kg, ali je i testirana do 140kg.
Otitcicu sutra da probam, pa ako mi se svidi, uzecu nju. Po toj ceni mislim da je veoma dobar izbor. Jedino sto nema nesto visko naslon i naslon za glavu. Ali citav zivot sam proveo na kuhinjaskoj stolici, hehehe. Javljam sta sam uzeo, i utiske. :)
 
Garancija od 7 godina kod prodavca sa KP je jako upitna.
 
Cao ljudi. Molim vas za savet, koju biste mi stolicu preporucili do 35000. Visine sam 191, tezak 86kg. Sedim prilicno za kompom, 10ak sati. Hvala
 
Na kraju zavrsih sa ovom stolicom samo kupljenom na drugom mestu .
https://mbstolice.rs/proizvod/ergonomska-radna-stolica-b-202-alu-cena-sa-pdv-om/
Za divno cudo, sa mojih 194 i 115 kg, sasvim je ok sto se tice udobnosti i ergonomicnost.
Proveo sam 8 sati danas, i udobnija je od svega sto sam video po isku, matisu i slicnim prodavnicama, sasvim zadovoljavajuca za 24k rsd.

Kakav je utisak posle par dana korišćenja? Tražim zamenu za nesrećno kupljenu Ikea Markus (bol u ledjima posle nekoliko sati rada me ubi), pa mi je ovaj model privukao pažnju.
Čini mi se da ni ovaj model nije loš https://mbstolice.rs/proizvod/ergonomska-radna-stolica-b-294-g-alu-5-godina-puna-garanija/
 
Kakav je utisak posle par dana korišćenja? Tražim zamenu za nesrećno kupljenu Ikea Markus (bol u ledjima posle nekoliko sati rada me ubi), pa mi je ovaj model privukao pažnju.
Čini mi se da ni ovaj model nije loš https://mbstolice.rs/proizvod/ergonomska-radna-stolica-b-294-g-alu-5-godina-puna-garanija/

Tek sad videh da si isto iz Krusevca.
Imas veleprodaju gde mozes da probas par modela.

http://www.jugooprema.co.rs
na sajtu nemaju gotovo nista, ali u magacinu svastas.

Sasvim je solidna sa par mana, visina naslona za glavu je za ljude do 188, meni je nekako tu negde, na granici koriscenja naslona za glavu, ali ga u sustini retko i koristim. Cuje se svaki put kad se naslonim, donji deo naslona se malo cuje i mrda, ima hod. Kada se lednji deo obara, ceo sedalni deo se blago nagne pod uglom.
Ima podesavaje dubine sdista koje je veom a korisno. Izdrzava moju trezuinu lagano. Lednji deo je sasvim solidno udoban, nista specijalno, ali sasvim zadovoljavajuce. Rukonasloni su udobni i podesivi. Mehanizam na koji je pricvrscen sedalni deo kod ovog modela je veoma robustan i jak. Presovani sundjer je po meni sasvim udoban, sto je i na kraju najbitnija stvaka kod stolice. Kao sto rekoh daleko bolji nego kod stolica na koje sam nailazio u matisu ili yisku. Sve sto sam probao u te dve radnje je bilo kao da sedim na kamenu.
Najbolje je da odes i da probas. Srecno sa kupovinom stolice. Provodim oko 8h dnevno na kompjuteru.
 
Poslednja izmena:
Ja sto vise gledam, teze mi je da se odlucim. U medjuvremenu sam nasao jos jednu online prodavnicu, gde su uglavnom povoljnije cene nego kod drugih. Naravno da zeljenu stolicu treba prvo isprobati tamo gde je ima na stanju.
 
Ja ću samo da pohvalim navedenu prodavnicu i potvrdm da je legit - uzeo trenažni bicikl kod njih tokom vanrednog stanja.

Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Ima li ko iskustva sa Mayer stolicama?

Konkretno me zanima ovaj model:

https://www.officeandmore.rs/radne-stolice/6411-mayer-stolica-artichair-plus-2454-crna-556

Prilično zanimljivo mi deluje, naslon je valjda "ergonomski" i prilagodjava se ledjima...
Kako mi rekoše, nisu Kineske, već se prave u Nemačkoj.

Ako neko ima još neku preporuku za stolicu sličnih karakteristika i u tom cenovnom rangu, nek ponudi. Bitno da je dobavljiva regularno u radnji. kp i sl. kombinacije mi ne odgovaraju...
 
Nazad
Vrh Dno