Šta je novo?

Dobre radne stolice

Da, to je i jos jedna mana Markusa, sto sa naslonom ide i sedalni deo nazad, pa su mi noge trnule.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
To je mana skoro svih jeftinih stolica a i nekih skupljih. Nezavisno podešavanje sedalnog dela je odličan feature.
 
Proveri na sajtu koje imaju na stanju.

Što se tiče slanja, šalju, ali moraš da platiš online prilikom kreiranja porudžbine.

Sent from my MI MAX using Tapatalk
 
Evo me upravo u Ikei, prošao sam pored Markusa. Koliko sam video imaju tamno sivu i kožnu
 
Imajj tamno sivu izlozenu, ali nije za prodaju. Online se moze naruciti pouzecem i ta usluga je 500din.
 
Ajd sad na kraju koja Markus ima na stanju? I da li salju kuririma, kakvi su uslovi?

Ja sam porucio 4 markusa, 4 stola, i neki fiokar. Postarina u centar za isporuku u ns je bila 999, a na adresu 3999. Srecom sve lepo upakovano u najmanju mogucu zapreninu tako da u karavan stane tako. Meni je za Markusa za NS uvek izbacivalo te cene (samo za jedan, a izgleda do 1T da je ista cena). Cudno mi je to obzirom da kada sam porucio onaj tarno sto sa dve stolice, sto je dosta vece pakovanje, izaslo je 500 din isporuka na adresu (isto NS). Svakako sajt je mnogo bagovit kod porucivanja (vise puta porucivao i svaki put problemi sa sesijama)...
Sto se tice stanja markusa - odaberi boju i robnu kucu beograd i videces stanje. Sivi bi trebalo da stignu 3-7. Maja, tako nesto :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moрам и ја узети неку столицу, па сад ми реците да ли је боље да узмем тог маркуса или неку гејмерску, нпр. GENESIS NITRO 330 GAMING?
Ако је важно, висок сам 168цм и 63кг :d
 
Ja nemam neko poverenje u vecinu tih kineskih gejmerskih stolica, to platno deluje da bi se brzo sjebalo.
 
Само бринем каква је она кожа на маркусу, тј да ли се зноји ако се дуго седи... Пошто оних од другог материјала неће бити до тамо пред крај месеца, бар им тако пише на сајту.
А хоћу што пре да узмем нешто, да не потрошим паре :d
 
Koža kao svaka koža, "znojenje" zavisi od toga koliko dugo sediš i koliko tebi smeta, nema neke filozofije. Pozitvna strana kože je lakše održavanje, pa šta kome više odgovara
 
Наручио сам кожног маркуса, па нек' иде живот :p
Пише испорука 05.05 видећемо да ли су тачни. :D
 
Ako im još uvek dostavlja Bex, biće veselo [emoji3]

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Zasto? Bex isporucuje i stigla mi je isporuka u dogovoreno vreme. Da se nesto izlomi, ne moze jer je dobro upakovano.
 
Meni su isporučili dan kasnije, na pogrešnu adresu.

Dve ulice sa sličnim imenom, pa kada biraju u softveru, abecedno ova pogrešna dolazi prva. Često se dešava, sreća pa je poštar upućen [emoji16]

A iz Ikee obećali su isporuku ponedeljkom, a Bex van Beograda preuzete pošiljke dostavlja od utorka.


Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Стигла столица данас, делује ми сјајно :)
Поготово јер никад ни нисам имао неку добру столицу :D


IMG_20180504_134737.jpg
 
Sent from my SM-G935F using Tapatalk
093873fda51e0408f45e23ad61a39b94.jpg

Je l moze neki link ili info odakle si narucio ovu stolicu???
 
Emu namestaj, model je sl-f8.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Skoro sam bio u Jysk-u i probao sve stolice. Meni samo jedna stolica odgovara ali mi je odbojna jer je gejmerska tj. detinjastog dizajna. To je ova stolica: https://jysk.rs/radna-soba/kancelar-stolice/gold/gejmerska-stolica-langemark-cr-zel

Bila je 17500 dinara kada sam ja bio, izgleda da je popust prosao. Ja sam visok oko 178 (cent gore dole nisam se merio odavno) i tezak od 77-79 kg. Meni ova stolica savrseno odgovara tj. jastucici mi nalezu na donji deo ledja i na vrat. Ostale iz ponude ne nude nikakvu podrsku niti je moguce opustiti se u njima neko duze vreme. Trenutno sedim u nekoj "kancelarijskoj" u kojoj se vecinu vremena krivim na razne nacine.

Sta je najpovoljnije da nudi komfor za cela ledja tj. da imam podrsku od glave do dupeta a da pritom ne izgleda kao da je namenjeno dvanaestogodisnjacima? Ne daje mi se 400 i vise evra na stolicu, 25k je plafon.

Edit: Nasloni za ruke na ovoj gore stolici su krsh. Od neke grozne gume. Ali to nije toliko ni bitno.
 
Poslednja izmena:
Sta je najpovoljnije da nudi komfor za cela ledja tj. da imam podrsku od glave do dupeta a da pritom ne izgleda kao da je namenjeno dvanaestogodisnjacima? Ne daje mi se 400 i vise evra na stolicu, 25k je plafon.

Ako je stolica udobna i daje ti podršku za sve delove tela koje si naveo, zašto je važno što je šarena, ima aplikaciju i ostalo? Zar nije zdravlje najbitnije?
 
Bitan je kvalitet, ali je bitan i dizajn, kao i kod ostalog namestaja.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ne znam za kvalitet, to mogu oceniti samo posle visemesecnog koriscenja ali je ergonomija barem za moje dimenzije na visokom nivou. Dizajn je bitan jer se grozim gejmerskog stila ali da budem iskren pre bih progutao gejmerski fazon nego onu gore stolicu sa slike sto izgleda kao da je izvadjena iz stomatoloske ordinacije... ostatak namestaja u sobi sam birao i po dizajnu pa ne bih da mi stolica upropasti citavu sobu zbog ruznog ili mozda bolje da kazem dizajna koji se ne uklapa u ostatak prostorije.

Cini mi se da je moguce izmeniti dizajn a da se ne poremeti ergonomija u znacajnoj meri, da malo manje izgleda kao kokpit trkackog auta sa malo drugacije resenim rupama za pretpostavljam ventilaciju vratnog dela. Jer ono sto cini tu stolicu dobrom su pozicije ova dva jastuka koji daju potporu ledjima i vratu i omogucavaju da sedim pravo kao strela i koristim mis ili kucam na tastaturi. Malo manje boja, malo manje zaobljenih kontura gde nisu neophodne i to bi otprilike bio prihvatljiv minimalisticki dizajn. Podesavanje nagiba ova stolica podrzava ali mi to apsolutno ne treba jer je savrsena u osnovnom polozaju, treba mi za sedenje pod pravim uglom a ne izlezavanje.
 
Ma svaka roba ima svog kupca, za top cenu gledas svaki detalj, za manju cenu mozes da progutas nesto

Sent from my P8000 using Tapatalk
 
Evo da kazem da sam koristio Markus sada par dana i par njih iz firme i ostajem pri svom stavu - dobar je, ali za nize momke. Svako preko 180cm ima isti problem gde naslon za glavu gura vrat i dovodi glavu i vrat u neprirodan polozaj. Rukonasloni su takodje fail.
Preporucujem ljudima iz NS da isprobaju M250 u modrulju - slicna je cena, a stolica je dobra, bar par dana sto sam je koristio. Udobna plus jako dobri podesivi i udobni rukonasloni (ako se odabere ta opcija).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pao Embody na kraju:
 

Prilozi

  • embody_front.jpg
    embody_front.jpg
    222.1 KB · Pregleda: 426
  • embody_back.jpg
    embody_back.jpg
    170.3 KB · Pregleda: 403
  • embody_side.jpg
    embody_side.jpg
    173.8 KB · Pregleda: 429
Izgleda fenomenalno ali nemam pri ruci 180 hiljada dinara da potrosim na stolicu :)

Jel ima nekih kineskih kopija za fraction of a price a da nisu bas onako jadno plasticne kao sto kineske kopije znaju biti? Ili je za postizanje tog dizajna i udobnosti ipak neophodno koristiti vrhunske materijale.
 
Svaka čast!
Ovo je za mene bila najudobnija stolica , dizajn odličan, a cena.... to je neka druga priča.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
E to je stolica!

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno