Šta je novo?

Dobre radne stolice

Probaj o141 i o111 u astri ako si spreman da podignes budzet za par eura.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Meni je O111 odlicna, ako izuzmeno naslone za ruke, zato sam par puta i pitao kakav je markus u poredjenju sa njom (uzeo bih ga za stan, posto je O111 na poslu), ali niko da odgovori.
 
Da su naslon za ruke uboli, bila bi no brainer za kupovinu :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Slazem se u potpunosti. :) U firmi imamo i M 295 iz modrulja i nasloni su daleko bolji, gornji deo cak nije ni plastican, vec je neka guma valjda.
 
Ja mislim da je najbolje, ko god kupuje stolicu da prvo proba sve, odluci sta mu najvise odgovara na prvi pogled, tj na prvo sedenje i posle naruci online. Tako ima 14 dana da vidi kakva je u praksi, pa ako mu ne odgovara, moze da je vrati i uzme drugu :)
 
To radi posao ako si iz Beograda.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Zanimljivo, al valjda ta opcija postoji i bez online kupovine?

Video sam tu O111 a i O141, al sam video i cene pa nisam probao. :)
Al ko zna, sad ce sajam, uz neki popust i ako uspem bez PDV-a, i to bi mogla da bude opcija. Videcu tad nesto.

Rece mi i Delight Office(koji ne izlaze na sajam) da ce biti neki popust za Please stolicu na 440e. Secam se da se pisalo o njoj, pa reko spomenem, nekom ce mozda znaciti.
 
Stigao Markus.. Za sad deluje ok, jedino me brine plastika na sedistu sto se zasrafljuje i sto se cuje zvuk (klak) kada malo cimnem ledja da se naslonim..
 
Zanimljivo, al valjda ta opcija postoji i bez online kupovine?

Video sam tu O111 a i O141, al sam video i cene pa nisam probao. [emoji4]
Al ko zna, sad ce sajam, uz neki popust i ako uspem bez PDV-a, i to bi mogla da bude opcija. Videcu tad nesto.

Rece mi i Delight Office(koji ne izlaze na sajam) da ce biti neki popust za Please stolicu na 440e. Secam se da se pisalo o njoj, pa reko spomenem, nekom ce mozda znaciti.
Bude popust na te stolice 5 ili 10%.
A kako si mislio bez pdv to da izvedes? [emoji4]
Ako kupis preko firme i onda placas pdv, a ako slucajno trazis povrat pdv-a ocekuj inspekciju, a onda ces jos da se nacekas dok ti drzava isplati. Jedino ako imas dosta racuna/faktura sto si naplacivao pa taj pdv ne treba da platis posto si u plusu...
Sto se tice please - ja bi uvek za te pare jednu od vise puta pomenutih O modela ili HM Sayl.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Stigao Markus.. Za sad deluje ok, jedino me brine plastika na sedistu sto se zasrafljuje i sto se cuje zvuk (klak) kada malo cimnem ledja da se naslonim..
Klak je feature, imaš moj snimak od pre neku stranu šta klakće. Zubac koji drži naslon udara o metal, prosto ne znam kako nekima ne klanguće [emoji3]

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Verovatno su u pitanju laganiji clanovi foruma pa kad zategnu tension control, on uspori dovoljno da se ne cuje taj zvuk... :D
 
Kada Heroj87 i ja sa svojih 125-130 kilograma proletimo kroz naslon, nema tog tension control podešavanja koje može da nas zaustavi :D

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Ne znam za tebe, ali ja osetim jaku tenziju kada otkocim naslon :D
Dobijem senzaciju sna padanja sa litice :D

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Nitro,

jeste preko firme, ali ne radim to ja, vec mi je neko koga znam rekao da bi to mozda mogao da izvede, pa nzm detalje.

U svakom slucaju, tnx za preporuke, pa kad dodje/prodje sajam, pisem sta sam uzeo. :)
Moje mini-hvala forumu.
 
Nemoj da te bude blam na sajmu da odsedis duze u svakoj stolici i slobodno pitaj prodavce da ti objasne i pomognu da podesis istu prema sebi (ako to ne uradis sedeces u jako neudobnoj stolici).


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
moze li neko da preporuci materijal kojim bi se presvukla radna stolica posto se sva izljustila?

covek koji to treba da odradi preporucuje neku eko kozu a ja sam planirao da odradim neki crni deblji stof za koji on kaze da se vremenom isprlja i ne moze da se ocisti...
 
Meni je mikrofiber prijatan i dobro se ponaša...
 
hvala, deluje mi dosta bolje od stofa, razmotricu i njega... ima li jos neko neki predlog pa da pogledam sve i uporedim?
 
Def stof a kad se vec "cimas" toliko, sto ne bi izradio neke presvlake pa da mozes da ih peres po potrebi?
 
uopste se ne razumem u materijale za tapaciranje, tj. koji je bolji... ja sam i dalje za stof ali pitacu ovog lika za vikend opet sta je najbolje jer mu tada ostavljam stolicu... problem je sto ne znam kako bi ta crna eko koza koju preporucuje ispala kad se odradi... stolica ima skaj koji je tesko smece.
pitacu ga i za navlake, ne znam samo kako bi izgledalo a ne bih voleo nesto nakaradno...
javljam kad sve obavim pa ako bude ok kacim slike pre i posle ;)
 
Uzeo i ja Marcusa i ono sranjce za noge :)
Bas sam zadovoljan kvalitetom izrade i udobnoscu. Jedino sto mi je smetalo je to sto naplacuju dostavu 1000 dinara(mnogo manje firme imaju besplatnu dostavu) i sto ne moze da se placa pouzecem.
 
Ne samo što naplaćuju dostavu, nego i koriste BEX. Mogli su makar Post Express ili neku sl. bolju kurirsku službu.
 
Naplaćuju dostavu zato što im nije samo stalo da prodaju, nego i da dodješ u prodavnicu kako bi bolje video njihovu ideju i neplanirano kupio još nešto.
Ne bi me čudilo da ukinu dostavu kad naprave još par prodavnica, pa budu bliže kupcima.
Pozdrav
 
IKEA globalno na dostavu gleda kao na trošak ljudske snage, zato je i naplaćuju gotovo svuda u svetu. Njima je cilj da ti sam dođeš kod njih i izneseš kutiju iz magacina, a njihove prodavnice praktično i jesu magacini i gledaju da trošak njihove radne snage bude magacioner koji će dovući robu na rafove i kasirka koja će otkucati račun. Isti fazon kao i LIDL koji po megamarketu zaposli 5-6 ljudi, jednostavno gledaju da zaposle što je manje moguće ljudi, barem dok ne počnu da smišljaju neke automatizovane sisteme kao što to US amazon radi.
 
Poslednja izmena:
Samo za braon, jer je gadna uživo, ali jako gadna.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nemoj stolicu od eko koze. Lepis se i na pravu kozu, a u ovoj ces umreti.
Opet, ako je kratko koristis, do sat vremena, mozda i moze da prodje.

Sent from the 7th edge of the 3rd World.
 
Poslednja izmena:
Odlicna stolica ako ne planiras da sedis na njoj duze od 1h :D
 
Verovatno ću uskoro kupiti Markusa, da li može neko ko ima markusa da izmeri koja je širina sedišta bez naslona za ruke i sa naslonom?
 
Nazad
Vrh Dno