»RSS Benchmark sajt

Strana 261 od 264 PrvaPrva ... 161211251257258259260261262263264 PoslednjaPoslednja
      Prikazani rezultati od 3.901 do 3.915 od ukupno 3955

Tema: Dobre radne stolice

Member Avatar korisnika joximovic
        Na forumu od
        Nov 2012
        Poruka
        139
      2. Moja mašina
        • CPU: Intel i5 4440 3.1 Ghz
        • MoBo: Asus B85M-G
        • RAM: 2 x 8Gb Kingston HyperX 1600Mhz
        • VGA: Nvidia Gigabyte GTX 970 G1
        • MON: Asus VX279H
        • HDD: Seagate Barracuda 2TB
        • Case: Antec GX300 + Seasonic 620W M12
        • SND: Asus DXG soundcard
        • TV: TV Sharp 32"
      3. Citat Citiram korisnika: outlaw Pogledaj poruku
        Izašla mi reklama malopre, možda nekom nešto bude zanimljivo... Imaju popust do 36%

https://antares-stolice.com/
        Мени је ова Scope od 16 700дин столица доста занимљива, поготово јер се куповином преко фирме може срезати додатних 20%, па тако на крају дође око 13.5к дин.
        Гледао сам је и пробавао и уживо и уопште не дјелује лоша, прилично је затегнута, ништа не крцка, а има много различитих подешавања, тј практично се све подешава. Једино се не може додатно извлачити седални део нити се може закључати да стоји у "заваљеном" положају, а све остало се подешава.

Citat Citiram korisnika: danijel00 Pogledaj poruku
        meni ta za 16k ne deluje bolje od Markusa, a plastična je...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
        Причаш ово напамет гледајући са слике или знаш нешто више о овој столици?
        Пошто нема баш неких додирних тачака са Маркусом, ни према изгледу ни према стварима које се могу подешавати, узглављем, итд.

Member Avatar korisnika na_slovo_t
        Na forumu od
        Jan 2014
        Poruka
        214
      5. Moja mašina
        • CPU: MOS 6510 0.985 MHz
        • RAM: 64 kB
        • VGA: VIC-II
        • HDD: Commodore 1530 Datasette
        • SND: MOS Sound Interface Device
      6. Kako je podešavanje za leđa, lumbalni deo na toj Skope? Čudno mi je da ništa ne nalazim po netu o njoj.

Member Avatar korisnika MM.
        Na forumu od
        Nov 2016
        Poruka
        461
        Stigao Markus jutros, jos u ponedeljak su napisali da ce stici 22. i stvarno stigao tad.
        Sto se tice nekih utisaka, stolica je super za ovaj novac, kvalitet je ok, srazmeran ceni stolice.
        Meni je lumbalna podrska najbitnija kod stolice, ne mogu da sedim na obicnim stolicama duze od par minuta, ledja odmah pocinju da me bole ako sedim na ravnoj obicnoj stolici, tako da mi odgovra ovaj jastucic na Markusus iako je malo tvrdji, a pozicija je meni otprilike tamo i gde treba da bude. Sa mjim dimenzijama naslon mi odlicno lezi, potiljak dodje pri vrhu jastuka za glavu, visok sam 180cm tezak 70kg, tako da ljudima preko 190 mozda i ne bi odgovarao naslon za glavu.
        E sad nasloni za ruke su na cudnoj visini, i skinuo sam ih odamh, ne mogu da ih koristim kad sedim za stolom a ne mogu ni da ih podvucem pod sto. Nekako su mi neupotrebljivi.
        Sa stolicama ovog cenovnog ranga sve je kompromis, pretohodna stolica mi je imala prakticno sve, sva moguca podesavanja osim naslona za glavu koji nije postojao, sa ovom opet imam neupotrebljive naslone za ruke, mada mi to i nije bitno toliko.
        Sve u svemu posluzice neko vreme dok se ne izdvoje pare za neku malo skuplju ergonomsku stolicu.

Member
        Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        203
        Citat Citiram korisnika: Xepoj87 Pogledaj poruku
        Pa ja imam Markus, stoji mi vec skoro 2 godine, koriscen svega par dana, video si sta sam napisao u mom pretposlednjem postu za tu stolicu.

Ali je to stolica koja trenutno kosta 90e, 130e u punoj ceni...a DXRacer je 400+ evra.
        Nije to gaming stolica, vec trkacka stolica, takozvano bucket sediste, cak ti i ime Racer isto to govori.

Opet, kazem ti da za 400e imas moju SL-F8, koja ne puca od kvaliteta (retko koja je kvalitetna na mojih 120-130kg), ali se ledja podesavaju po visini, sediste po dubini, nasloni za ruke po visini i rotiraju, naslon za glavu ima da se podize i spusta, kao i rotira, a dizajn je izmislila za ova bucket sedista.
        Lumbalna podrska jako fina i tacno mozes da je nacentriras gde treba podizanjem ledjnog dela stolice.

Kukacete posle x godina u tim stolicama koje ne prate prirodan oblik ledja i nemaju lumbalnu podrsku.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

Ma jasno mi je da su gejming stolice fora i da na taj trkački deo izgleda, koji uopšte ne doprinosi udobnosti sedenja oni naplaćuju dosta u startu. Nema potrebe da se to naglašava. To je valjda svima jasno. Crno-bele zastavice jer izgleda kul i spojleri sa strana...

No, to je trenutno sekundarno. Prevashodno me interesuje sedalna površina, i što se toga tiče onaj lik je ocrneo Markusa. Sve ostalo su pomoćni elementi, koji ne znače ništa ako sediš na šper ploči. Sa ledjima još uvek nemam problema, ali počeo sam da trnem odozdo
        Menjao cronnin : 22.05.2020. u 23:18

Member Avatar korisnika qryak
        Na forumu od
        Sep 2015
        Poruka
        446
        Brate, uhvatio si se jednog lika koji je poredio stolicu od 100 evra i stolicu od 400 i rekao da je stolica od 400 evra udobnija. Nije baš pošteno poređenje. I treba uzeti u obzir da većina tih gejmera što strimuju dobijaju te stolice kao deo sponzorskog ugovora, ili kao poklon od proizvođača.

Ja mogu da ti nađem bar 10 klipova gde su ljudi rekli da su im te trkačke gejmerske stolice neudobne, bole ih leđa od tih stolica, znoji im se dupe itd. itd.

Na kraju krajeva, tvoje dupe, kupi ono što misliš da će ti biti udobno.

Member Avatar korisnika joximovic
        Na forumu od
        Nov 2012
        Poruka
        139
      12. Moja mašina
        • CPU: Intel i5 4440 3.1 Ghz
        • MoBo: Asus B85M-G
        • RAM: 2 x 8Gb Kingston HyperX 1600Mhz
        • VGA: Nvidia Gigabyte GTX 970 G1
        • MON: Asus VX279H
        • HDD: Seagate Barracuda 2TB
        • Case: Antec GX300 + Seasonic 620W M12
        • SND: Asus DXG soundcard
        • TV: TV Sharp 32"
      13. Citat Citiram korisnika: na_slovo_t Pogledaj poruku
        Kako je podešavanje za leđa, lumbalni deo na toj Skope? Čudno mi je da ništa ne nalazim po netu o njoj.
        Они кажу да им је то нови модел, скоро им је кренула продаја.
        А подешавање лумбалне подршке је такво да можеш класично горе-доле да помјераш онај клизач у распону од неких 5-6цм... погледај слику столице отпозади, види се.
        Click image for larger version. 

Name:	scope.jpg 
Views:	170 
Size:	902,7 KB 
ID:	285488

Member
        Na forumu od
        Oct 2007
        Poruka
        203
        Citat Citiram korisnika: qryak Pogledaj poruku
        Brate, uhvatio si se jednog lika koji je poredio stolicu od 100 evra i stolicu od 400 i rekao da je stolica od 400 evra udobnija. Nije baš pošteno poređenje. I treba uzeti u obzir da većina tih gejmera što strimuju dobijaju te stolice kao deo sponzorskog ugovora, ili kao poklon od proizvođača.

Ja mogu da ti nađem bar 10 klipova gde su ljudi rekli da su im te trkačke gejmerske stolice neudobne, bole ih leđa od tih stolica, znoji im se dupe itd. itd.

Na kraju krajeva, tvoje dupe, kupi ono što misliš da će ti biti udobno.
        Nisam uhvatio ni jednog lika. To je prvi link koji je izašao temu Ikeam Markus vs Gaming Chair.

Dalje, cena stolice je nebitna dok pričamo o udobnosti. Poredimo stvari koje su nam od interesa, posle ćemo da vidimo koliko koja košta.

Naravno da treba uzeti u obzir sponzorstvo, i fakat je da je ovaj rekao da je dobio tu stolicu. Da sam mu poverovao odmah na reč, ne bih ni pričao sad ovde sa vama. Ja vas pitam jednu stvar, a vi meni pričate o drugoj.

Izgled stolice me apsolutno ne interesuje, sem ako nema aplikacije koje plaše decu - kosture, mrtvačke glave, demone, zombije i ostala čudesa. Znači mogu slobodno na nakače jednoroga i da je ofarbaju u roze.
        Menjao cronnin : 23.05.2020. u 03:37

Newcomers
        Na forumu od
        Jun 2017
        Poruka
        10
        Porucio sam Markus stolicu u ponedeljak na ovoj akciji. Danas mi stize mejl da je porudzbina otkazana zbog "tehnickih problema" (subota, ne radi im call centar) stolice nisu na stanju jos od srede, a popust prestaje 25-og. Kolicina profesionalizma ravna nuli.

Member
        Na forumu od
        Nov 2005
        Poruka
        1.096
      17. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i3-8100, CM Hyper 212+
        • MoBo: ASUS ROG Strix B360-G Gaming
        • RAM: 2x4GB HyperX Fury 2666MHz DDR4
        • VGA: MSI GTX 1060 GAMING 6G
        • MON: LG W2220P-BF
        • HDD: Samsung 850 PRO 256GB, WD Caviar Blue 500GB, Samsung F4 2TB
        • Case: MS BlackWidow, FSP HEXA 85+ 450W
        • INET: DSL
      18. Vidim da i mbstolice imaju lepe popuste, zanimljive su mi ove sa memorijskom penom na sedištu, jel ima neko iskustva sa njima?

Member
        Na forumu od
        Oct 2014
        Poruka
        50

VIP member Avatar korisnika Space
        Na forumu od
        Apr 2006
        Poruka
        4.052
      21. Moja mašina
        • CPU: Intel Core i7 5930k @ 4.6GHz
        • MoBo: ASUS Rampage V Extreme
        • RAM: 4x8GB Crucial 3000 CL16
        • VGA: ASUS Poseidon GTX 980 Ti
        • MON: ASUS PG348Q
        • HDD: 2 x 240GB SSD
        • Case: Super Flower Leadex Platinum 1000W
        • LAP: ASUS 1215B
        • INET: DSL
        • Ostalo: CPU: Intel Core i7 95930K (procesor ispoliran i presvučen Coollaboratory Liquid PRO tečnim metalom
      22. 300e za stolicu, i brend za koji niko nikada nije cuo, za koju nigde nema ama bas nista od informacija je mnogo...

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk

Member Avatar korisnika Xepoj87
        Na forumu od
        Dec 2009
        Poruka
        1.187
      24. Moja mašina
        • CPU: i7 6700K @4.6Ghz, Noctua NH-D15
        • MoBo: Gigabyte z270x Gaming K5
        • RAM: 16GB 3000Mhz Kingston HyperX Predator
        • VGA: MSI RTX 2080 SUPER Gaming X Trio
        • MON: LG 55B8PLA
        • HDD: 250GB 960 EVO m.2 + 256GB 850 PRO + 500GB 860 EVO m.2 + WD Gold 2TB + WD Black 750GB
        • Case: Cooler Master COSMOS 1000
        • SND: Creative SB Z / Logitech Z-5500 / B&O H9i
        • TV: LG 55B8PLA
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Mis: Logitech G900 Podloga: Razer Vespula Tastatura: Logitech K800
      25. Citat Citiram korisnika: cronnin Pogledaj poruku
        Nisam uhvatio ni jednog lika. To je prvi link koji je izašao temu Ikeam Markus vs Gaming Chair.

Dalje, cena stolice je nebitna dok pričamo o udobnosti. Poredimo stvari koje su nam od interesa, posle ćemo da vidimo koliko koja košta.

Naravno da treba uzeti u obzir sponzorstvo, i fakat je da je ovaj rekao da je dobio tu stolicu. Da sam mu poverovao odmah na reč, ne bih ni pričao sad ovde sa vama. Ja vas pitam jednu stvar, a vi meni pričate o drugoj.

Izgled stolice me apsolutno ne interesuje, sem ako nema aplikacije koje plaše decu - kosture, mrtvačke glave, demone, zombije i ostala čudesa. Znači mogu slobodno na nakače jednoroga i da je ofarbaju u roze.
        Onda ok, Steelcase Leap je duplo udobnija stolica od Dxracer, Ergohuman je duplo udobnija stolica od Dxracer, Aeron je duplo udobnija stolica od Dxracer, Emu sl-f8 i sl-b7 su barem 50% udobnije stolice...dodatno, sve te stolice imaju neuporedivo vise podesavanja.
        Moja preporuka su Leap i Aeron, zavisno od toga sta ti vise odgovara, a i Ergohuman je super stolica, jako mekana.

Member Avatar korisnika Xepoj87
        Na forumu od
        Dec 2009
        Poruka
        1.187
      27. Moja mašina
        • CPU: i7 6700K @4.6Ghz, Noctua NH-D15
        • MoBo: Gigabyte z270x Gaming K5
        • RAM: 16GB 3000Mhz Kingston HyperX Predator
        • VGA: MSI RTX 2080 SUPER Gaming X Trio
        • MON: LG 55B8PLA
        • HDD: 250GB 960 EVO m.2 + 256GB 850 PRO + 500GB 860 EVO m.2 + WD Gold 2TB + WD Black 750GB
        • Case: Cooler Master COSMOS 1000
        • SND: Creative SB Z / Logitech Z-5500 / B&O H9i
        • TV: LG 55B8PLA
        • INET: Kablovska
        • Ostalo: Mis: Logitech G900 Podloga: Razer Vespula Tastatura: Logitech K800
      28. Inace, mnogi po netu hvale ovu stolicu.
        Mislim da je u pitanju neka standardna "Kineska OEM" stolica koja je rebrendirana, pa je moguce da se i kod nas moze naci pod nekim drugim imenom...

Member Avatar korisnika qryak
        Na forumu od
        Sep 2015
        Poruka
        446
        Ima u Modrulj pod imenom Ergonomska radna stolica M 292

Strana 261 od 264 PrvaPrva ... 161211251257258259260261262263264 PoslednjaPoslednja

Tagovi ove teme

Bookmarks

Dozvoljeni tagovi

• Ne možete pokrenuti nove teme
      • Ne možete odgovoriti u temi
      • Ne možete okačiti atačmente
      • Ne možete izmeniti svoje poruke
      •