Šta je novo?

Dobre radne stolice

Znam da se eko koza ne greje i nema znojenja, a posto je ovde prava koza, moguce, ne znam.
Svakako propust u dizajnu onda, bolje da je od mreze, ko ledja.
Bas obrnuto, eko koza jos vise znoji.
Nista tu ne greje, vec prosto ne dise i zato se ljudi znoje.
Znoje se i na platnenoj, ali neuporedivo manje, samo na mrezastoj stolici toga nema, ali zato ja moram da pojacam grejanje za 2c, jer mi siba u ledja.

Nemoj siriti dezinformacije.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ne sirim dezinformacije, vec pricam kako jeste, ja se ne znojim od eko koze i koza mi generalno ne smeta, cak sta vise, a svako nek izaberi sta hoce, nismo svi isti.
 
Blago tebi ako se ne znojiš. Ja se bukvalno zalepim za nju posle 2 sata.
 
Ikea prihvata samo cash prilikom narucivanja online? Cekovi samo u prodavnici?
 
Pa direktno plaćanje karticom na sajtu, ako na to misliš. Odmah ti se naplaćuju i troškovi dostave.

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
Eko koža - katastrofa za sedenje. Zimi, leti, jesen ili proleće, posle par sati sedenja mokri su mi i dupe i leđa (donji deo koji je najviše oslonjen). REŠENJE - Lanena prostirka preko cele stolice (imam neki prekrivač, presavijen četvorostruko). Mana, stalno se pomera i mora da se zateže.

Prava koža - ugaona garnitura. Nema znojenja ni leti ni zimi. Koža je poprilično debela i kvalitetna, možda ima nešto i do toga. Nije jeftino plaćena. Pravo je uživanje sedeti na njoj, niti je hladna kako kažu za kožu, niti se bilo ko znoji na njoj (gosti se ne žale :p).

Ja bih Eko kožu zaobišao u veoma širokom luku, jedino ako baš mora ali onda treba razmišljati o prostirci (svakako višeslojnoj) koja pokriva celu stolicu.

Da sad kupujem stolicu birao bih neku od mebla. Mislim da za kvalitetne kožne stolice ne bih imao i želeo da izdvojim toliko novca.
 
Poslednja izmena:
Jel moze neko ko ima Markusa od govedje koze, da napise dal ima tog znojenja, i zanima me dal mogu rukodrzaci da se sklone sa stolice, posto ne mogu da se spustaju, u slucaju da mi ne budu ispod stola, vec u ravni ili iznad stola, posto ja nikad ruke na drzim na njima, vec na stolu, od lakta do saka.
 
Precise znojenje ce da se javi letos kad bude 35+ a klime bez.. onda stavis peskir i sedis na tome, dobro pa naslon nije kozan, onda ledja i vrat mokar, pa i tu peskir.. Plus i komp kad zapalis neku jaku igru, baca dim iza, i to ce da digne sobnu temp itd.

Ako imas klimu koju drzis oko 20 stepeni, onda nema znojenja ali odlazi zdravlje.

Uzmi stof i uzivaj.
 
Ma boja je ok i materijal, ne svidja mi se zbog fioka, gnusam se kad ih vidim i ne volim kad je zatvoren sa svih strana, a inace ne zelim pregradu za kuciste, i ne volim kad zato ima malo prostora, vec sve lepo otvoreno i prostrano.

Slazem se da je sve gaming preskupo, ali ovi stolovi zaista jesu vrlo kvalitetni i lepo dizajnirani, komfori i otvoreni... ali 18k jeste previse.
Ubedio si me bar da pogledam u Ikei izbor, obzirom da mi se Markus stolica bas svidela i vizuelno i sto se tice udobnosti, tako da sam video par stolova oko 10k, pa cu tamo verovatno usput naruciti i sto, mada provericu i sa stolarem kolko bi izaslo za dimenzije koje mi trebaju, pa cu uporediti.
Sorry za off i zavrsavam.

ja sma kupio ovaj, super je:
https://www.ikea.com/rs/sr/catalog/products/S89110934/?query=THYGE+Pisaći+sto
celicna konstrukcija, moze da se podesava visina u mnogo koraka, kant je debeo i kvalitetan. samo vidi da li moze da ti stane posto je 160x80. nije gamerski ali ce trajati vecno.
mislio sam da uzmem ovaj:
https://www.ikea.com/rs/sr/catalog/products/S39932699/
ali kada sam ga video koliko je klimav batalio sam. ne moze ni na mom da se j*be ali deluje vrlo stabilno i utegnuto.
 
@Labello znaci sa textilom nema znojenja ni leti, kad uprzi +35, a nemas klimu?
@Chinaski e bas taj i jos par modela sam zacrtao i uklapa mi se u budzet, jedino mi je malo presirok, ako ne uspem njega da uguram, videcu neki kraci, ali svakako hvala za preporuku da znam koji je stabilan, jer to mi je najbitnije.
Jel ti bila isporuka 3.000 za njega?
 
jok, otisao sam kolima ali mislim da ikea naplacuje 3 crvene isporuku.
 
Ima akcija za Ikea family members. Treba kupiti nesto u periodu 11.02.-10.03. i ucestvuje se u nagradnoj igri + dobija se popust od 10% za kupovinu u martu.
Plan:
Kupiti Ledda baterije
u martu kupiti Markusa ;)
 
Dobar plan [emoji41]
 
Odlazak u Ikeu 2 puta: skuplji od popusta :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
zato se ode radnim danom u martu, kupi se sitnica i dobije vaucer i odmah nazad po skuplje stvari.
 
Pa sta mi znaci 10% za Markusa i usteda od 10e... To vredi jedino ako ides sa namerom da opremis tipa dnevnu sobu pa planiras da potrosis par hiljada evra, pa si ustedeo dobar tv..

A i 10% je smesan popust..
 
Brate pa ti iz Kga treba ti 3k za gorivo i putarinu, 4k da odes, meni treba 3k i sad cu da cepidlacim za 10e... A i kad se ode tamo, kupuje se nesto vise, a da idem da je probam, pa da dodjem kuci da se razmisljam, pa da odem opet, ja sam vec dao vise od pola. :D
 
Pa i nije logično otići samo po stolicu, ja sam moju kupio kad sam se vraćao iz Bg-a.
 
Pa sta mi znaci 10% za Markusa i usteda od 10e... To vredi jedino ako ides sa namerom da opremis tipa dnevnu sobu pa planiras da potrosis par hiljada evra, pa si ustedeo dobar tv..

A i 10% je smesan popust..

Neko je napisao da je poštarina 3.000,00 dinara
 
^ Poštarina je 500din ukoliko ukupna težina porudžbine ne prelazi 30Kg. Ja sam uvek pravio kalkulaciju težine artikala prilikom poručivanja i uvek mi je naplaćeno 500din za isporuku na kućnu adresu. Markus je oko 15Kg.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
e onda dobro, nije loše
 
Pise na kutiji markusa da je oko 22kg. Ja sam isao do tamo, pa ne znam cenu isporuke.

Послато са Pixel 2 уз помоћ Тапатока
 
^ U pravu si, težak je 22Kg, a ne 15Kg. Markusa sam poručio pre više od godinu dana, tako da sam zaboravio. Na sajtu kod svakog artikla, u odeljku "Detalji o pakovanju" može se proveriti težina svakog artikla. To se uzima u obzir prilikom poručivanja. Sve do 30Kg je 500din.

Sent from my MIX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
500 dinara je, uklapa se u dimenzije i tezinu.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Isplati se vise da je narucis online nego da odes po nju, ali uslovljen si da odes sa namerom da je probas a da se vratis bez nje ako se imalo dvoumis nakon testitanja, na gubitku si.
 
Možeš da je vratiš i ako naručiš online bez problema ;)
 
Isplati se vise da je narucis online nego da odes po nju, ali uslovljen si da odes sa namerom da je probas a da se vratis bez nje ako se imalo dvoumis nakon testitanja, na gubitku si.

Nisi ako ides gsp-om :D
Ja otiso, probao, video da valja, sad cekam da prodam trenutnu, pa da je kupim.
 
Nazad
Vrh Dno