Šta je novo?

Dobre radne stolice

Mislim da sam baš od njega uzeo onaj gore navedeni Leap.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja ako se ne varam, u prodavnici je oko 500e, sa 10 godina garancije...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ja danas nazvao Delight. Reply osnovni je 340+PDV

Slucajno blokiram ovog na KP i sad ne znam kako da odblokiram komunikaciju. Zna li neko?
 
Ma Delight je smešan. Imaju valjda samo Reply na stanju,ostale se čekaju mesec dana zbog velike potražnje tokom vanrednog stanja.

Poslao im konkretan mail sa uputim za cene nekih najskupljih modela - nikada mi nisu odgovorili.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Isprobao sam danas u Ikei MILLBERGET fotelju, udobna, deluje kvalitetno, ali sedalni deo mi je nekako kratak - bukvalno kad savijem kolena, fali mi sigurno ~10cm... Šteta.
 
Ja danas nazvao Delight. Reply osnovni je 340+PDV

Slucajno blokiram ovog na KP i sad ne znam kako da odblokiram komunikaciju. Zna li neko?
Pa to ti pricam, ovaj prodaje za 380e, a imas novu za 400e. Oo, da dodas nesto, neka je i 500e. 10 godina garancije nije mala stvar.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Isprobao sam danas u Ikei MILLBERGET fotelju, udobna, deluje kvalitetno, ali sedalni deo mi je nekako kratak - bukvalno kad savijem kolena, fali mi sigurno ~10cm... Šteta.
Aha, uzasna je. Ja je jednom probao i ustao posle 3 sekunde koliko je kratka. Kome je Markus kratak na ovoj ce imati utisak da ce da padne. Ne kapiram koja je namena te stolice.

Tapatalk from Poco loco
 
Pa imas nekoga ko je 1.55m, ko ima kratke noge, imas decu koja su manja...njima ne odgovara dugacak sedalni deo.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Vezan za ovaj Riplej sa KP. Evo sta mi je covek napisao.

"Ima podesavanja naslona po visini, sinhro mehanizam za podesavanje nagiba naslona i ove sa tvrdim naslonom imaju podesavanje sedista po dubini"

Sent from my SM-A705FN using Tapatalk
 
Isprobao razne stolice u poslednjih mesec dana i završio na Markusu.

Utisci?

Udoban, ako će zaista garancija potrajati 10 godina, dvaput opravdava cenu.

Imam 193cm, negde oko 98kg i dovoljno je i širok i dubok čak i kad se "zavalim". Svidja mi se što ima gumene naslone za ruke a najviša pozicija je negde visoka čak i za mene. Jedina zamerka mi je naslon za glavu - previsok je tako da ne postoji pozicija da odmorim vrat u uspravnom položaju.

Sve u svemu, ne žalim novac i stvarno jeste bio no-brainer za onih 11.5k što se prodavao početkom godine.

Ali iskreno, da može da se nabavi po punoj ceni, vratio bih Markusa i uzeo ovo: https://www.emmezeta.rs/kancelarijska-stolica-calpe-608506.html

Najudobnija stolica koju sam imao prilike da probam i prava je šteta što je više neće uvoziti. Da se ne cimate bezveze, model koji stoji izoložen u radnji naginje u levo kad se sedne. Sumnjam da to može nekako da se popravi.
 
Poslednja izmena:
Isprobao razne stolice u poslednjih mesec dana i završio na Markusu.

Utisci?

Udoban, ako će zaista garancija potrajati 10 godina, dvaput opravdava cenu.

Imam 193cm, negde oko 98kg i dovoljno je i širok i dubok čak i kad se "zavalim". Svidja mi se što ima gumene naslone za ruke a najviša pozicija je negde visoka čak i za mene. Jedina zamerka mi je naslon za glavu - previsok je tako da ne postoji pozicija da odmorim vrat u uspravnom položaju.

Sve u svemu, ne žalim novac i stvarno jeste bio no-brainer za onih 11.5k što se prodavao početkom godine.

Ali iskreno, da može da se nabavi po punoj ceni, vratio bih Markusa i uzeo ovo: https://www.emmezeta.rs/kancelarijska-stolica-calpe-608506.html

Najudobnija stolica koju sam imao prilike da probam i prava je šteta što je više neće uvoziti. Da se ne cimate bezveze, model koji stoji izoložen u radnji naginje u levo kad se sedne. Sumnjam da to može nekako da se popravi.

Da ali ta je apsolutni plastikaner sa jako jeftinim delovima. Ne bih Markusa dao za 3 takve.

Tapatalk from Poco loco
 
Isprobao razne stolice u poslednjih mesec dana i završio na Markusu.

Utisci?

Udoban, ako će zaista garancija potrajati 10 godina, dvaput opravdava cenu.

Imam 193cm, negde oko 98kg i dovoljno je i širok i dubok čak i kad se "zavalim". Svidja mi se što ima gumene naslone za ruke a najviša pozicija je negde visoka čak i za mene. Jedina zamerka mi je naslon za glavu - previsok je tako da ne postoji pozicija da odmorim vrat u uspravnom položaju.

Sve u svemu, ne žalim novac i stvarno jeste bio no-brainer za onih 11.5k što se prodavao početkom godine.

Ali iskreno, da može da se nabavi po punoj ceni, vratio bih Markusa i uzeo ovo: https://www.emmezeta.rs/kancelarijska-stolica-calpe-608506.html

Najudobnija stolica koju sam imao prilike da probam i prava je šteta što je više neće uvoziti. Da se ne cimate bezveze, model koji stoji izoložen u radnji naginje u levo kad se sedne. Sumnjam da to može nekako da se popravi.

Koji horor od stolice.
 
Govorim o osećaju uživo. Ovaj "horor" mi je bio osetno udobniji od Markusa za sličnu cenu. Ono gde će Markus verovatno da opravda cenu jeste garancija.

A ako ćemo po slikama, jedina ružnija stolica od Markusa je Jarvfjallet. Sreća pa je utisak uživo sasvim drugačiji.
 
Poslednja izmena:
cekaj sad citam , sto se markus nece uvoziti? kupio sam progle godine jednu i ono nadam se da cu uzimati i kasnije u buducnosti (ako se ne odlucim da mi ipak nije mnogo da dam 500-1000e - kapirao sam ili stolica od 1000e ili markus u buducnosti i nista trece)...zar se markus ne prodaje odlicno? sto ga ne uvoze?
 
Zabuna. Ova iz Emmezete se neće uvoziti više.

Kad smo kod Markjsa, jel neko upario ono jastuče za leđa sa Markusom i kakvi su mu utisci?

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Govorim o osećaju uživo. Ovaj "horor" mi je bio osetno udobniji od Markusa za sličnu cenu. Ono gde će Markus verovatno da opravda cenu jeste garancija.

A ako ćemo po slikama, jedina ružnija stolica od Markusa je Jarvfjallet. Sreća pa je utisak uživo sasvim drugačiji.

Taj horor je horor s razlogom. Ako imas nameru da kupujes stolicu svakih 6 meseci onda ok, izvoli. Ono je potpuni krs od stolice, ne znam odakle da pocnem. Markus je za ono olicenje elegancije i kvaliteta, veruj nam na rec ako vec to sam ne vidis.
Sreca pa je nema vise. Mator je to model, secam je se od ranije.

Tapatalk from Poco loco
 
Kako vam se čini ova stolica? 10 000 din, fiksni su držači za ruke. Ne znam da li je dozvoljeno kačenje linka zbog reklame, pa ću okačiti slike, u pitanju je model FA-672.
56d2fcd9b7c50c6a57c8624dacf09355.jpg
cb93ab4a8be2e2481123500b7e5ae530.jpg


Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk
 
Malo offtopic, ali mi je potrebna pomoc nisam nasao nigde drugde.

Da li neko zna dobar servis za kvalitetnije radne stolice? Naime imam König-Neurath Skye stolicu kojoj je potrebna zamena amortizera i opruga, a nisam nasao nikoga ko radi pristojan servis u Bgd. Svaka pomoc je dobrodosla.

Inace savrsena stolica sa podesavajucim dodatkom za noge i brdom podesavanja. Nemacka kopija/verzija/prerada Herman-Millera, ako neko naleti povoljno na njih toplo preporucujem kupovinu.
 
ja bih rekao da modrulj u Petrovaradinu može da ti servisira stolicu, al ti je to malo dalje...

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Pisao sam ovde, ali da ponovim. Narucio sam od Modrulja liftomat. I dan danas im pise na sajtu da je italijanski. Kod na telu liftomata pokazuje da je kineski.
 
Kao što im za većinu stolica piše da su proizvedene u EU, a sve su made in PRC i većinu tih stolica možeš naći na alibabi i videti koja je stolica u pitanju i da pljačkaju s tim što rasture stolice i prodaju stolicu bez rukonaslona i naslona za glavu, a ovo prodaju kao dodatnu opremu. Modrulj su veliki pljačkaši, a ni ostali koji se bave uvozom stolica u Srbiji nisu bolji.
 
Kako vam se čini ova stolica? 10 000 din, fiksni su držači za ruke. Ne znam da li je dozvoljeno kačenje linka zbog reklame, pa ću okačiti slike, u pitanju je model FA-672.
56d2fcd9b7c50c6a57c8624dacf09355.jpg
cb93ab4a8be2e2481123500b7e5ae530.jpg


Sent from my Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

niko ti nije odgovorio pa ajde ja da dodam. na prvi pogled mi deluje. izgleda mi slicno kao moj markus i nekako odaje utisak slicnog solidnog kvaliteta sa slike.... ali to je samo utisak moj?.... cena je niska. ja bih svakako uzeo pre markusa i ne bih rizikovao jeste da je malo skuplje...
markus naravno nema deo za glavu :)
 
Treba mi pomoc.Hocu da kupim dobru ergonomsku stolicu.Gledao sam ove modele:
1.Steelcase place cena 77.000din.
2.Haworth Comforto 62 cena 65.344din
3.Comforto Comforto 29 cena 39.900din
4.MAYER MYOPTIMAX 2486 cena 39.600din
5.MAYER FUTURIO 2375 cena 23880din

Sta je po Vasem misljenju od ovog najbolji odnos cene i kvaliteta.Takodje moze i neki predlog za nesto drugo sto je dostupno u Srbiji.Maksimalni iznos 80.000din.
 
Poslednja izmena:
Steelcase Please stolica ima mozda i najbolji naslon, anatomski gledano, kao i najjacu podrsku donjih ledja, gde je samo Leap konkurent.

Znam sa je jeftinija od Leap, pa baci pogled ako nisi preko 100kg.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
HM sayl, imam srecu da zadnjih 4god sedim u njoj 8 sati dnevno i nikada se nisam umarao niti su me bolela ledja. stolica je jedinostavno fantasticna, mogu misliti kakav je aeron i embody. jeste da kosta cveklu i malo jace sa silikonskim tockicima ali doslo je vreme da kupim stolicu za gajbu pa se ona namece kao izbor. ne znam da li ima ponete pitati ovde sta jos moze za cveklu da se kupi jer je to vrlo nezahvalno. odes i sednes u stolicu na preporuku, ucini ti se dobro ili lose i ti doneses odluku o kupovini na osnovu toga a treba da ti traje deceniju. isto kao kada bi otisao u prodavnicu tv-a i izabrao onaj koji ti se ucuni najbolji od njih 100. jedino ako je OLED, onda neces pogresiti :)
 
Haworth, njihove stolice su među najboljim i najkvalitetnijim, mada nisu na glasu, poput Herman Miller i Steelcase. Ima još brendova čije stolice nisu ništa lošije od ova dva najviše izvikana, ali kod nas skoro niko nije ni čuo za njih, kao što su Office Master, Knoll, Nightingale, Humanscale i drugi.
 
Nazad
Vrh Dno