Šta je novo?

veliki problem sa transcend plejerom, sennheiser sluške ne rade a druge rade

kefalo81

Slavan
Učlanjen(a)
26.04.2008
Poruke
1,523
Poena
350
Znači kupio danas.
I sačekam brata da ga on otvori jer je njemu i kupljen i sve ok.
Sve radi. Zadovoljan generalno ali problem sa sluškama.
Kada ubodem sennheiser, rade, samo kada je bananica pod pravim uglom prema gore i prema dolje a kada je dovedem u ravan sa plejerom, i sa lijeve i sa desne strane, onda se uključuje i zvučnik njegov, a slušalice i dalje rade, što može biti vrlo iritantno jer ne mogu da gledam stalno kako mi je namještena bananica.
Kada ubacim njegove slušalice koje su smeće ne opjevano nemam problema, isto i sa nekim sony ericsson koje dolaze samo kao nastavak na 3.5mm priključak (hpm64)

Šta da radim, ne mogu da sad redam kupovinu drugih slušalica i nadam se da se problem neće ponoviti.
Kako da riješim ovo.
Da se povedem na novi zakon o potrošačima i odnesem sutra na reklamaciju.
Glupo mi što sa njegovim sluškama nema problema a sa sennheiser ima.
Kako da vidim da mi neke druge sennheiser neće praviti problem.
Inače moraju biti bubice buduće sluške jer je prilično tih sa ove dvije druge sluške.

Molim za savjet.

Da napomenem da ni na creative plejeru ni na računaru ni bilo gdje drugo te sluške ne prave taj problem.
 
Poslednja izmena:
Jel sam priključak slušalica ima neki hod? Deluje mi kao da negde ne hvata kontakt dobro i dobija preveliku otrornost pa pušta zvučnike. Pogledaj kako izgleda bananica slušalica koje si dobio uz plejer i uporedi ga sa drugim slušalicama.

A ako pokušaš da proguraš reklamaciju uradi to odmah i budi spreman da budeš agresivan jer postoji dobra šansa da ne budu hteli da vrate na osnovu toga što sa svojim slušalicama plejer radi savršeno.
 
Poslednja izmena:
definitivno los dzek za sluske na plejeru .
 
Kupljene philips sluške i rade najnormalnije, kao i sve druge sluške koje sam imao u kući.
Tako da sam se malko i izblamirao u prodavnici, jer sam htjeo da vratim.
Do sennheiser sluški je bilo.
 
Gde si kupovao te sennheiser sluske?
 
Nazad
Vrh Dno