Šta je novo?

BeotelNet

Nisam, ali ako nema Arene i odredjene dokumentarne kanale onda ga ne bih ni razmatrao, Oriona nema kod mene još uvek, koji ima najbolju ponudu interneta preko optike. Trenutno sam u ugovoru sa Supernovom uzeo paket preko ExeNet optike i sada kad su prebacili na Supernova šemu imam zaključane HBO kanale a i Iris app ne mogu da imam dok ne potpišem nov ugovor gde ide na nova 24 meseca s tim da preostale mesece u ovom ugovoru trenutnom bi plaćao sa popustom a ostale mesece u punoj ceni što nije bilo reči kada sam ugovarao uvodjenje... Što naravno nemam nameru da prihvatim.
 
Da Move, mislio sam na app za mobitel
 
  • Like
Reagovanja: uji
Pošalji prvo upit Beotelu za proveru tehničkih mogućnosti. Nije obavezujuće da uzmeš uslugu.

Tek onda razmatraj kanale.

Edit/
Ovde na linku imaš Česta Pitanja - Koje TV kanače imate
 
Poslednja izmena:
Danas mi sa Beotel.net email adrese stigne poruka:

Subject: PONOVO POTVRDI SVOJ ZAHTJEV#
Verat Podrška-Servis

Poštovana,

Primili smo vaš zahtjev i uskoro ćemo ga obraditi. Pojedinosti zahtjeva su u nastavku: ID ulaznice: 77752655

Ubrzo ćemo zatvoriti ovaj račun "moja-mail-adresa@verat.net" u skladu s vašim zahtjevom, ako ste zahtjev napravili greškom, brzo zaustavite donju radnju prije nego što se izvrši:

Otkaži zahtjev (NA OVOM MESTU JE INSERTOVAN LINK)
Primili ste ovu e-poruku kao posljednju obavijest o svom zahtjevu kako biste mogli napraviti sigurnosnu kopiju svojih važnih informacija.

------------------------------------------------------
Lijepi Pozdrav,
Verat Usluge

Postujem ovde da neko naivno ne nasedne.
Oprez. U pitanju je spam/malware!
 
Postoji, ko ima njihov mail nalog :)
 
Jel koristi neko Beotelovu optiku u Nisu? Vidim da nude internet za neke smesne pare pa me zanima jel ima prekida? Ne bih da se zaletim zbog cene, pa da propatim naredne 2 godine
 
Meni na jednom mestu radi ADSL bez problema.
 
Ne, radi ok.

Screenshot from 2023-10-24 18-44-14.png
 
Poslednja izmena:
Krenuo da zeza pre par sati. VDSL BG
Verovatno ponovo problem sa nadprovajderom, nemam živaca da zovem.
 
Od pola 2 noćas, IRC konekcija mi se resetovala bar 50 puta, možda i stotinu, a internet konekcija nije imala prekida.

Tražeći na njihovom sajtu neko obaveštenje o smetnjama, primetih da više nema onog ADSL paketa 15 Mb/s za 890 bez UO, sad je to VDSL 30 Mb/s za 1390. Sve im je VDSL, nigde više nema da se spominje ADSL
 
I kod mene, Banat, od jutros zeza. Oko 7h primećeno
 
Jel uspeo neko da dobije podrsku, ja pokusavao više puta niko se ne javlja
 
5h:53min mi je up time na ruter, znači oko 9 bio prekid.
 
Od pola 2 noćas, IRC konekcija mi se resetovala bar 50 puta, možda i stotinu, a internet konekcija nije imala prekida.

Tražeći na njihovom sajtu neko obaveštenje o smetnjama, primetih da više nema onog ADSL paketa 15 Mb/s za 890 bez UO, sad je to VDSL 30 Mb/s za 1390. Sve im je VDSL, nigde više nema da se spominje ADSL
Има, ја сам на пакету за 890 динара ADSL.
 
Teraju ljude da pređu na mts
 
Како да одредим да ли сам далеко или не од централе ?
Интересује ме да ли би нешто добио преласком на VDSL пакет ?
Screenshot_2023-11-10_17-41-57.png
 
Nazad
Vrh Dno