Šta je novo?

BeotelNet

IMG_20220517_223333_020.JPG
Postaju sve neozbiljniji.
Evo cekam operatera 5 minuta na 0800 broju.

Edit
Ništa. Odlušao sam i izbačen, kontam da imaju neki haos. Možda jer je - pala kiša? Lol.
 
Poslednja izmena:
Meni je automat izrecitovao da imaju problema sa nadprovajderom.
 
Jel ima neko broj telefona od agenta za beotelnet (da mi ponudi bolje cene od zvanicnih)?
Nemam fixni telefon, ne planiram ni da ga imam, a vidim imaju wifi varijantu, pa jel neko poseduje, i kako je zadovoljan?
 
Zvao, produzio ugovor, wifi, brzina 30mb, Prvih 15 meseci 990, posle 1290.
 
Ja kod njih imam za 790 bez uo max koliko adsl moze na centrali a to je nekih 7-8 mbps. Ok su samo iz razloga jer taj adsl kod Telekoma košta duplo.
 
Ja kod njih imam za 790 bez uo max koliko adsl moze na centrali a to je nekih 7-8 mbps. Ok su samo iz razloga jer taj adsl kod Telekoma košta duplo.
Ja kod beotela uzeo net, sada i tv, brzina neta 30/8 šta sam ovime hteo reći internet stabilan vdsl i do sada najbolji android box imaju od ostalih provajdera. TV je iptv
 
Sad sam na sajtu beotela vide moj profil i pise WiFi Home 30 Postpaid, Buni me ovo postpaid, to pre nije bilo.
 
Zar nije lakše da pozovete teh.podršku i pitate za vaš grad??
 
Juce i danas mi ocajno radi aDSL koneckija na Beotelu.
Jos neko?
Radi te dobro, te ne valja. Speed test to potvrdi. Nekad se popravi posle restarta rutera ali ko ce svaki cas...
 
  • Like
Reagovanja: uji
Kakvi su ti DSL parametri trenutno?
 
Juce i danas mi ocajno radi aDSL koneckija na Beotelu.
Jos neko?
Radi te dobro, te ne valja. Speed test to potvrdi. Nekad se popravi posle restarta rutera ali ko ce svaki cas...
Kod mene vdsl još imam i iptv fenomenalno radi. Jesi probao da modem isključiš na 5 min pa da ga upališ ponovo?
 
Juce i danas mi ocajno radi aDSL koneckija na Beotelu.
Jos neko?
Radi te dobro, te ne valja. Speed test to potvrdi. Nekad se popravi posle restarta rutera ali ko ce svaki cas...
+1 juče ceo dan prekidao, a ubeđenja sam bio da je do telefonskih kablova, pošto mi je dat korišćen ruter sa kablovima na revers pa sam ga često resetovao.
 
Da li Vam radi net?
Meni je pukao u 10:45, i dalje ga nema, telefonska korisnička podrška ponovo recituje "problem sa nadprovajderom".
 
Ne radi ni meni od jutros. Nisam jos ni zvao podrsku.
 
Ne radi.

Call centar kaze: Otezan rad interneta zbog problema sa nadprovajderom. Telekom.
 
Isto nestao u 10:44, dobio IP adresu oko 2h kasnije, ali je baš loše radilo, i kako sam restartovao ruter pre oko sat, opet nemam IP adresu
 
"Da li će biti umanjen račun jer niste sposobni da obezbedite uslugu koju ste uredno naplatili?"

"Pa znate, nije problem do nas, imajte razumevanja"

NEMAM RAZUMEVANJA!!!
 
Meni je stigao.
 
Downtime: 5h59m.
 
Proradio aDSL.
Lokacija Zrenjanin.
 
Za to postoji RATEL.

edit/

PITANJE: Da li je operator odgovoran za kvalitet usluge?


ODGOVOR: Kvarove i smetnje operator je dužan da otkloni najkasnije u roku od 48 sati od trenutka njihovog nastanka, bez obzira da li su nastali na delu sistema ili celom sistemu, a u slučaju da prekid traje duže od 48 sati od trenutka njegovog nastanka, operator je u obavezi da iznos mesečne pretplate umanji srazmerno periodu u kome nije pružao uslugu, za usluge za koje se plaća fiksna mesečna pretplata (član 27. Pravilnika o opštim uslovima za obavljanje delatnosti elektronskih komunikacija po režim opšteg ovlašćenja).


Operator treba posebno da vodi računa o blagovremenom otklanjanju kvarova i smetnji kod posebnih kategorija pretplatnika kao što su: domovi za starije i nemoćne osobe, starije i/ili invalidne osobe koje žive u kući ili stanu i sl.


Operator ne odgovara za štetu ako je kvalitet pružene usluge manji od propisanog ili ugovorenog zbog objektivnih uzroka koji se nisu mogli predvideti, izbeći odnosno ukloniti (viša sila), kao i zbog blagovremeno najavljenih radova na održavanju mreža i usluga u rokovima primerenim okolnostima (član 113. ZEK).
izvor https://www.ratel.rs/sr/page/cesto-postavljana-pitanja
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno