Šta je novo?

BeotelNet

Mandanda

Cenjen
Učlanjen(a)
24.09.2010
Poruke
34
Poena
154
Posto tema verovatno ne postoji (nisam mogao da je nadjem) otvoricu temu za Beotel sa vescu koja mi je stigla pre 2-3 dana :

Novi ADSL paketi od 1. februara 2011. godine

Od 1. februara 2011. godine ADSL korisnici prelaze na nove pakete, sa većim downloadom i uploadom.
U donjoj tabeli dat je prikaz paketa, i po kom modelu će biti promenjene brzine paketa.

stari paket novi paket

1024/128 1536/256
2048/192 4096/512
4096/256 6144/1024
Ja sam do sada koristio paket od 1 mbit u promo akciji platis jedan mesec, dobijes jos jedan gratis, i za sada sam zadovoljan, uskoro cu imati za 690 din mesecno 1536/256
 
Poslednja izmena:
18.01.11
Novi ADSL paketi od 1. februara 2011. godine

Od 1. februara 2011. godine ADSL korisnici prelaze na nove pakete, sa većim downloadom i uploadom.
U donjoj tabeli dat je prikaz paketa, i po kom modelu će biti promenjene brzine paketa.

ADSL paketi za kućne korisnike
stari paket novi paket cena sa pdv-om
1024/128 1536/256 mini 1.522,00
2048/192 4096/512 midi 2.190,00
4096/256 6144/1024 maxi 2.890,00

Detaljniji cenovnik koji se odnosi na pakete vernosti, studente ... uskoro mozete očekivati na našem sajtu. Popusti procentualno ostaju nepromenjeni.

Za korisnike koji su u akciji dupla brzina:
Sa 2Mb/s prelazite na 4Mb/s po ceni od 1.522 dinara/mesečno. Korisnici sa 4Mb/s prelaze na 6Mb/s po ceni od 2.190 dinara/mesečno.

Dakle, kao što se može videti, paketi su se solidno ubrzali a najjeftiniji paket je sada skuplji. Ja sam takođe iskoristio promo akciju 12 meseci i 50% popusta.
Mogu samo da se nadam da će nešto promeniti u loyality paketu, tj. da će smanjiti kriterijum odnosno potrebni "staž" korisnika :) ako toga ne bude, onda ću morati nešto da menjam.
 
Meni su ovih dana pustili 4mbit (umesto do sadašnjih 2) tj. malo su poranili sa početkom akcije.
 
Ja sam na akciji 6 meseci besplatno i pre par dana sam platio zadnju turu sa gratisom. Jos dva meseca i "razakcionisan" sam, tj. nema vise akcije... Do sada sam placao 4Mb/s, i ocekujem da cu bar naredna dva meseca uzivati u luksuznih 6Mb/s, a nakon toga nesto jeftinije :)

Na modemu mi stoji Rate: 4096 kbps / 507 kbps, mada brzina je po starom 3500/200 ±nesto sitno. Iscekujem 1. februar!
 
ponovo aktuelna akcija 6+6 !

24.02.11
BeotelNet slavi 15. rođendan, a proslava dugo traje! Do kraja marta BeotelNet poklone daje!

Uplatiš 3 meseca ADSL Interneta dobiješ 3 meseca gratis!
Uplatiš 6 meseci ADSL Interneta dobiješ 6 meseci gratis!

ADSL akcija: 6+6 3+3!

AKCIJA:
- korisnik koji uplati 3 meseca dobiće 3 meseca gratis
- korisnik koji uplati 6 meseci dobiće 6 meseci gratis

period trajanja Akcije:
- 25. februar 2011. (petak) – 31. mart 2011. (četvrtak)

važi za sve ADSL korisnike:
- privatne i pravne korisnike
- nove i postojeće korisnike
- za korisnike koji su u drugoj akciji i za korisnike koji nisu u drugoj akciji

* akcija se odnosi na punu cenu paketa.

tako ispadne:

1536/256: 761 din
4096/512: 1095 din
6144/1024: 1445 din

ima li nesto povoljnije od ovoga?
 
Da ne bih otvarao novu temu, zanima me da li jos neko ima od sinoc problema sa Beotelovim ADSL-om? Opstina Zrenjanin, router se konektuje na port, ali ne prolazi autentifikacija sa provajderom. Zovem kao lud sat-dva podrsku i slusam onu glupu muziku, niko se ne javlja, pa me zanima da li jos neko ima slicne probleme?
 
Kod mene nije mogla da se uspostavi veza nekih sat vremena u toku popodneva juče, a veza se prekidala možda 4-5 puta. Nisam ni pokušavao da zovem tehničku podvalu. Danas radi normalno. Novi BG.
 
Čuo sam da su imali neko prebacivanje ADSL korisnika na neku novu platformu, pa je to prouzrokovalo problem.
 
i ja sam sinoc imao prekid u trajanju nekih sat-dva. Cackali su nesto, sad je sve ok. Valjda nece biti prekida vise.
Razumem ja da se radi, normalno je da s vremena na vreme menjaju opremu, ali treba da stave obavestenje na sajt, cisto da ljudi znaju...
 
+1
 
poslednjih par dana imam problem sa skidanjem windows kb patcheva...

npr http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/ms11-056.mspx tj http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=26747
nece da pocne da se skida... posle nekog vremena javi Network problem (You tried to access the address which is currently unavailable. Please make sure that the web address (URL) is correctly spelled and punctuated, then try reloading the page.) ...

da li vi koji ste na beotelu mozete da skinete ovaj update
http://www.microsoft.com/technet/security/Bulletin/MS11-053.mspx
ili npr ovaj
http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/ms11-054.mspx
?
 
poslednjih par dana imam problem sa skidanjem windows kb patcheva...

npr http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/ms11-056.mspx tj http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?displaylang=en&id=26747
nece da pocne da se skida... posle nekog vremena javi Network problem (You tried to access the address which is currently unavailable. Please make sure that the web address (URL) is correctly spelled and punctuated, then try reloading the page.) ...

da li vi koji ste na beotelu mozete da skinete ovaj update
http://www.microsoft.com/technet/security/Bulletin/MS11-053.mspx
ili npr ovaj
http://www.microsoft.com/technet/security/bulletin/ms11-054.mspx
?

Mislim da je taj problem globalne prirode.
 
hoces da kazes da ni ti ne mozes da skines?
na kom si provajderu?
 
Bilo je obavestenje kad se pozove podrska, telekom je imao neke radove pa je bilo prekida.
 
hmm.. ne znam da li pricamo o istoj stvari... ja ne govorim o prekidu celokupnog Interneta nego o nemogucnosti skidanja patcheva sa ms sajtova...
 
pokusaj da stavis google ili open dns i onda probaj da skines jer meni recimo nije hteo update od microsofta na telekomu sa njihovim dns-vima cim sam stavio google dns skida sve u fullu
 
pokusaj da stavis google ili open dns i onda probaj da skines jer meni recimo nije hteo update od microsofta na telekomu sa njihovim dns-vima cim sam stavio google dns skida sve u fullu

Stavio sam Google DNS i sada mogu da skidam stvari sa MS sajta.:banana:
 
danas je proradilo, moze da se skida i bez tudjih dns-ova
 
Juce sam provalio da ne mogu da otvorim Warez-bb, Awax, cak ni Goole DNS. Da li je ovo samo do mene ili jos neko sa Beotela ima slicnih ogranicenja?
 
Kot tebe, mozda si na "privatnom opsegu", pa te stite :)

btv

Beotel Voip, kako radi?
 
Ma jok, koji crni privatni opseg, imam najbedniji paket 1,5MB nego mi stvarno nije jasno, ajd' na poslu kad filtriraju saobracaj OK, al' mi ovo nikako ne ide u glavu. Bas me nervira. Trebale mi neke knjige i neki sitan programcic, a naviko sam na ovim sajtovima da ih trazim :mad:
E, da, btw nisam probao Voip, za sad mi je dovoljan skype.
Ako ovde u Nisu bude i nocas ovakva vrucina da ne moze da se spava, ima da padne jedan Format C: ne zvao se ja disha_m
 
Poslednja izmena:
meni je juce proradio ms update, ali evo danas opet ne radi :S
 
ako nece beotel dns ni google ni druge dns onda zovi ih reci nece ti ms update pa nek resavaju oni to zato su placeni :D
 
Izgleda da nisu "obavesteni" o problemima koji postoje u mrezi.
Evo i primer sa ovim voipom, kao sve je bilo u redu, dok ja nisam primetio da ne radi, zvao vise puta, slao emailove, i sad su napisali na sajtu da je servis trenutno nedostupan, a problem postoji ko zna od kad!
 
Meni je danas treći dan kako imam veliki broj podužih prekida veze. Prekjuče uveče (>22h)nije bilo veze, možda i celu noć, juče uveče isto tako, a jutros do negde 9-9:30 prekidi od nekoliko (desetina) minuta. Tokom pre i popodneva nema problema. Da li su u pitanju neki radovi, pošto veza crkne samo po mraku, pa je gase kad je manje opterećenje?
 
Koliko znam nisam, mada ne bi bilo lose:p
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    20.7 KB · Pregleda: 154
Je l' zna neko kako da se sada promeni ADSL paket preko sajta? Totalno su promenili my.beotel deo posle logovanja tako da ono uputstvo koje stoji na sajtu ne važi, a sada nema nikakve opcije koja služi za promenu. Znam da može da se okrene telefon i traži promena, ali znam unazad onu muzikicu za čekanje...

I u čemu je fora sa plaćanjem? Preko uplatnice je 1,5 dinar skuplje od direktnog keša. Prošli put mi reče radnik da je neka greška u sistemu i naplatio mi cenu sa sajta, ali kad se ulogujem u my.beotel.net, u produžavanju pretplate piše tih +1,5 din
 
Nazad
Vrh Dno