Šta je novo?

Gaming - bizarno, smešno, zanimljivo

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Bezbroj puta sam naleteo na neke interesantne (uglavnom komične) klipove vezane za video igre, a koje nisam znao gde da okačim. Postoji YT tema u clubbingu, ali ne želim tamo da spamujem, jer mnoge ovo ne zanima. Buđenje nekih matorih tema zbog ovakvih stvari takođe nije idealno rešenje.

Zato sam rešio da pokrenem temu u kojoj ćemo kačiti sve one smešne klipove, karikature i ilustracije koje prave talentovani ljudi i gameri sa odlicnim smislom za humor (kao što to rade momci sa Rooster Teeth sajta na primer).

Dakle, raspalite sa klipovima, slikama, ilustracijama, a sto da ne i sa vašim zanimljivim screenshotovima.

Za pocetak...

Da li je jedna prosecna osoba sposobna da barata oruzjem i da se obracunava sa zombijima, kao likovi iz Left 4 Dead igara.

[YOUTUBE]UJw8ju61z9E[/YOUTUBE]

Momak je na papiru "obrnuo" obe Half-Life igre.

[YOUTUBE]GfxIz44mHKI[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]Qkspjshu-Oo[/YOUTUBE]

TF2 ekipa u obilasku City-a 17. :)
tf01.jpg


tf02.jpg


tf03.jpg


tf04.jpg


tf06.jpg


tf05.jpg


tf08.jpg


tf09-thumb.jpg


tf12-small.jpg
Tema će neko vreme biti sticky kako u startu ne bi pala u zaborav.
 
FdjTp.jpg
 
Evo još Half-Lajfa :D

 
Rajketova pobeda :D
 
Stvarno win za Rajketa! :D

[YOUTUBE]Qs6BTBqZFRM[/YOUTUBE]
 
Covek ima talenta, gledao sam skoro sve njegove klipove na YT.

360 no scope M95



 
Poslednja izmena:
^ Covek je lud! :) Aimbot mu je jedan od najboljih...

[YOUTUBE]NYGlWjIKoY4[/YOUTUBE]

Igra se pojavile juce, a neko je vec napravio ovo... :D

[YOUTUBE]zQxngCm5BtU[/YOUTUBE]
 
[YOUTUBE]E1OYrvuOc4E[/YOUTUBE]

[YOUTUBE]jFhu5CuaM8Q[/YOUTUBE]

:d
 
ja obozavam "freeman's mind - half life machinima"
konacno je lik nastavio da radi. vec vise od godine nije izbacio nijednu epizodu, ali cekanju je kraj. ima mnogo machinima skeceva, ali meni je freeman's mind najbolji iz nekog razloga. isti lik radi i "civil protection", 2 cuvara iz city 17

 
Bobbi Starr FTW! Ima bolji ukus nego 90% gamera ovde :D
 
Poslednja izmena:
Nije smesno,ali je baroo :d


 
Poslednja izmena:
baro :d to samo mi sapcani kapiramo ;)

sjajna ideja za topik, odlicnih stvari ima, sve pohvale
 
Nakon dve godine momci su konacno zavrsili kratkometrazni Beyond Black Mesa film...

[YOUTUBE]OOrH5tfWorg[/YOUTUBE]
Beyond Black Mesa is a short Independent fan film Inspired by the Half-Life Video Game series. This is an action packed short film centering around Adrian Shephard and a band of resistance fighters struggling to get out a warning about the impending invasion.

- Independent short film - 2 years in the making - Endless hours of post
- 1 Canon HV20
- 7 Friends
- $1,200 budget for the full short film.

This film is not HL,HL2 or Opposing Forces. It's a short fan film that takes place in the Half-Life world. Also, as a completely independent film, we wanted to have a creative voice in the movie and make it a movie that we would enjoy shooting. We took artistic freedoms and liberties, unfortunately most of those decisions were determined by our limited resources.

Check out: http://beyondblackmesa.com/

Join our facebook page to stay updated: http://www.facebook.com/pages/Beyond-...

Directed by Brian Curtin
Producer: Matt Hall, Mat Powell
Actors/Grips: Joy Gravel, Walt Thomas, Andrew Gothard
Special Tracks: Nate Quarterman
Narrator: Taylor Robinson
Audio Mastering: Eric Chapman

Malo detalja o nacinu na koji se regrutuje dobar deo (Americkih) razvojnih timova, endzinima, parama koje su u igri, poslovoj politice Epic-a...sa malo multipleja iz Gears of War 3. :)

[YOUTUBE]ZynmYC4ac6w[/YOUTUBE]
 
Beyond Black Mesa pokazuje koliko talenta ima svuda oko nas tj. pokazuje da nista nije tesko samo treba volje ne sumnjam da ima talenta u svima nama za ovakve i slicne stvari...Na osnovu ovoga vidimo koliko je gejming nepresusan izvor...zamislite samo (ako vec niste :d) ratni SFI spektakl po imenu StarCraft...pojeo bi za dorucak po zaradi,mnoge slicne filmove naravno ako se uradi kako treba,mracan svet Geralta od Rivije,pa onda The Elder Scrolls ....BAROOO :d
 
Poslednja izmena:
Baro=dobro,super,extra,taj fazon....odprilike tako pricate vi beogradjani (nemoj ovo neko da shvati kao uvredu ;))....
 
Hmmm kod nas je sve baro cudi me sto nisi cuo od nje....ali svejedno sad znas sta znaci BAROOO :d
 
O majko moja, nokautirao je to dete a zatim ga uzeo u ruke i rekao "OK" :lupko:

Fallout tema:

 
Ladno lik zabo monitor hahaha
 
fps5nedg.jpg









 
Oldie ali dobar...

 
Poslednja izmena:
^Boring Boring Boring! :d:d:d

Obrisali su gejevi onaj link za Kinect :trust:
 
Nazad
Vrh Dno