Šta je novo?

Gaming - bizarno, smešno, zanimljivo

Upravo, Zool, Superfrog, Lionheart...sve na Amigi od pre 25+ godina :)
 
Ne kapiram hate...

Ovakve igre se prave i izlaze na Steamu već godinama. Ljudi igraju, ili ne igraju. Retro grafika i zvuk su takvi sa namerom, gameplay je preuzet sa starih mašina.
 
Poslednja izmena:
Pa kao i svaka druga igra, sto ne bi komentarisali? :)
Moja poenta je da ako vec kopiras stari fazon, barem to odradi na najbolji nacin, napravi nesto privlacno i iskoristi to sto to radis u 2019. godini :)

Niko nikome ne brani ovde da kupi igru i igra, ali ja napominjem da za te pare imaju da se nadju Ori and the Blind Forest, Trine Enchanted, Trine 2 za 3e, kao i Trine 3 za malo vise od 5e(ok, 3 i nije bas platforma :) ).
 
Poslednja izmena:


Never change EA :d
 
@Xepoj87
@Hektor2

Kada bi se game developeri pridrzavali vasih saveta onda igre poput Knights of the Chalice nikada ne bi videle svetlo dana. A u pitanju je jedna od najboljih igara iz zanra ikada ;)
 
Poredis kompleksan RPG i platformu...
I opet, tesko da je to medju najboljim RPGovima.
A naravno d aimas pravo da ti se nesto svidi, kao i meni da se ne svidi :)

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Nisam ni rekao da nemas pravo da ti se nesto ne svidi. Samo se ne slazem sa tim da igre sa tim tipom grafike ne treba praviti. Zato sto za male timove od 1-2-3 coveka to omogucava da se fokusiraju na neke druge stvari i da realizuju neku svoju inicijalnu ideju.

Sto se tice Knighths of the Chalice, nju su na RPG Codexu (a svi znamo kakvi zadrti likovi cine tu zajednicu :d) izglasali u top 50 rpg igara u glasanju iz 2014. godine:
https://rpgcodex.net/forums/index.php?threads/rpg-codexs-top-50-crpgs-results-and-reviews.89680/

Ne pokusavam da kazem da top liste imaju generalno nekog smisla, ali ovo bar donekle pokazuje koliko je Knights of the Chalice cenjena igra kada se nasla u takvom drustvu.
 


Sseth BOGOTAC strikes again! :)

Obratite paznju na tekst (u levom uglu) kada naglasava da mu je dev dao review key... :)
 
aR0A3AM_700bwp.webp


ahahahahahahahahahha :D :D :D :D :D :D :D :D
Ne secam se da sam ikada ranije video Overwhelmingly Negative
Trenutno stoji na drugom mestu Top100 najgore ocenjenih igara na Steamu.

Jos samo kad bi ljudi prestali da kupuju :smash:
 
Dodjoh da okacim video :)
 
aV03W0O_700bwp.webp


:d
 
 
Priest simulator izgleda kao da ce biti najbolja igra ikada napravljena :D :D :D :D :D

(6:00>)

 
Nazad
Vrh Dno