Šta je novo?

Gaming - bizarno, smešno, zanimljivo

Splinter Cell, tj prva dva su bila stealth isto.
 
Poslednja izmena:
ima i dalje stealth igara, mada su uglavnom to indie igre pa mora da se kopa. mainstream mora da zadovolji nestrpljivu decurliju i sve mora da prsti. colodjuti i ostale.
od vecih modernijih stealth igara, tu su styx igre.
 
nije to realan opis situacije.

realan opis bi bio - pojednostavljivanjem žanrova po ukusu onih koji im ranije nisu bili skloni, dobili smo situaciju da svi žanrovi i sve igre liče jedne na druge. desetak posto hardliner-a u svakom žanru su grozno nezadovoljni jer njihove omiljene igre ne liče na ono što su nekada bile, ali igre se globalno igraju više nego ikad, i prodaju bolje nego što se iko tome mogao nadati.

kad na to dodamo da je u poslednjih desetak godina striktno casual pravac developing-a (pre svega sve one mobilne igre koje su lišene bilo kakve dubine, svođenje igara na storytelling nauštrb gameplay mehanike, pojava interaktivnih video novela...) doveo među gejmere sve one domaćice i tetke koje ranije nisu igrale ništa, broj hardlinera je toliko minimiziran, da oni više nikoga ne zanimaju.

mi smo ta nestrpljiva dečurlija, osim kad se radi o igrama za kakve imamo istančan ukus, ali to je samo naš problem.

isprati malo kako "iskusni forumaši" svaku temu navode na svoju vodenicu, svaku priču o bilo čemu uvode u priču o njima omiljenoj vrsti igara i shvatićeš koliko sve to elitističko busanje više nema nikakvog smisla. izuzev par retkih bisera, igre su totalno izgubile individualnost i svode se na copy/paste, i čak i najnahajpovani naslovi u suštini ne donose ništa novo osim 10000000000000000000 puta prežvakanih ideja i koncepata, te bitke za dostizanje tehničke superiornosti koja neće učiniti da igra bude dolja nego što stvarno jeste.

i sad bi mi da igramo tenchu u kome ne možeš da pređeš s kraja na kraj igre pritiskajući X :)

ma važi!
 


sorry ako je bilo xD
 
27655544_527785277593835_5181044650645905305_n.jpg
 
Deluje mi da je ovo odgovarajuća tema :d

XWDqSh9.jpg
 
Poslednja izmena:
Suludo :D
Pa da li je neko ovo uspeo bez varanja? :D
 
 
[video]https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a7Mp3ge_460svvp9.webm[/video]
 
Cuj noob, pa beba mu se prikrala iza ledja da odradi silent kill, nema tu ni "i" od igraca.
 
Ne znam jel spominjano ranije, sad naidjoh na Omdo. U pitanju je DOOM odradjen u potpunosti u autostereogramima, jako tripozno. :)
 
ma da l je realno :eek:

samo što ne vidim jasno protivnike a nišan skoro pa uopšte ne xD

kapiram da će na kućnom gejming desktopu da bude lakše.
 
^ Nisan uopste nisam primetio da postoji... :D

A protivnike neke vidim, al vecinu ne, tako da nisam daleko odmakao. Plus me je uhvatila vrtoglavica brzo. U svakom slucaju, vrlo kul stvar.
 
 
Nazad
Vrh Dno