Šta je novo?

Gaming - bizarno, smešno, zanimljivo


Heh, koji car:)
Voleo bih da CDPR odradi nesto sa njim u buducnosti.

Inace, Dmitry Glukhovsky, autor Metro romana deli slicno misljenje o Sapkovskom:

“I think that he’s totally wrong, and that he’s an arrogant motherf****r,” says Glukhovsky in response to comments made by Sapkowski. “Without the gaming franchise, the Witcher series would never get this crazy international readership that it has. And it’s not just about the gamers but the gaming press and the buzz it creates, and just the feeling of something great and massive and impressive coming out. This got people hooked. He would remain a local Eastern European phenomenon without this, but he would never break into the West. And the same goes for my Metro books.”
 
Možda si samo svi žele dići rejting,a to mu dojde ko besplatna reklama,više se priča o njima više će svojih knjiga prodati
 
Ne znam da li ste primetili koliko ste smorili inace pozitivnu temu?
 
O cemu drugom da pricamo uzeci u obzir da je trenutno jedna od najaktuelnijih tema u gejming industriji? I vrlo lako moze da utice na dalju buducnost Witcher igara...
 
O tome mozete da razglabate na Witcher temi, ovo je tema za razonodu.
 
^Da se ne lazemo, ako o tome pocnemo na Witcher temi opet ce biti brisanje postova za "offtopic"
Sad najbolje nigde da ne pricamo o ovome...
 
O tome mozete da razglabate na Witcher temi, ovo je tema za razonodu.

Doduse jesam zeznuo, priznajem, bilo je prikladnije za temu "Industrija igara". Ali kao sto rece kolega verovatno bi opet bilo "klizeceg sa dve noge" od strane moderacije... :D
 
Kako je moguce da je ovaj Indijac tek sad provaljen za aimlock lol? Mislio sam da je ovo neka ozbiljna scena, posto nije da nema novca u ovome.
Nikad cs:go nisam igrao, ali zato cs 1.6 jesam, i ovo je toliko providan aim lock da prosto nemam komentara. Ne bi trebalo da uopste bude potrebe da neko dodje da proverava je l ima neke programe posle 10 meceva, vec da se posle prvog meca vidi... Nisam ni jedini, uglavnom se slazu ljudi da je bio providan...
Ovo su bili oni najocigledniji aimlock klinci koje smo banovali sa servera bez razmisljanja, a u danasnje vreme jedan igra profesionalno i jos ga placaju, lol.

Meni je najveca sramota to sto nije uspeo ni da prikrije, vec je bio maksimalno providan.
 
mogao si klip neki da okacis. nije da svi znamo o cemu pricas
 
zato sto se sve to desilo u indiji, gde bas i nije bio u centru paznje, a i ta njihova scena nije nesto velika, sada kada je americki Optic Gaming osnovao svoj tim u indiji i nastupio na malo vecem turniru odmah je uhvacen, jeste bio providan ali tek kada bi se obratila paznja, nije to bas toliko providan aimlock, moje neko misljenje je da ga je odalo lose kretanje i sigurnost, dok pro igraci daleko bolje pucaju od njegovog cheat-a.. a sto se novca u csgo tice, nivo na kojem je on uhvacen je smesan u odnosu na neke major turnire, dok su ti major turniri po fondu nagrada smesni u odnosu na druge igre, a na tom top nivou postoje stvarno ozbiljne provere, od pretresanja kada izlaze na scenu do antidoping kontrola, a citao sam da su se neki setili i da idu u kucne posete radi kontrole :d

evo i video
https://www.youtube.com/watch?v=-Iz48luOwok
 
Poslednja izmena:
AAAAAAAAAA, Sir Daniel Fortisque!!!!!
Jedna od najomiljenijih igara na PS1 ^^
 
Sjajna vest :)

Sent from my Redmi 5 Plus using Tapatalk
 
30 godina sam kao neki gejmer, a nisam čak ni čuo za ovo remek delo. Kako li mi je samo promakla... Definitivno je za remade/remake.

 
@daimy2017 Odgledao sam taj klip i setih se smesnih situacija u Battlefield-u 3. Ta 3-ka je imala tako nesrecan launch a i Betu, covece koliko bagova i glitcheva je tada bilo, ja i ortaci koji smo igrali klanski smo na kraju igrali i proveli u samoj igri skoro preko 3000 sati, zabavna i veoma dobra igra ispade na kraju ali taj brutalan i smesan pocetak... To samo DICE moze da izvede. :)

Evo i da se prisetite tih bisera i situacija koje su svima ulepsale gameplay u tim ranim počecima. Klasika.



 
Poslednja izmena:
aXYrPD6_700bwp.webp
 
Baš to sam mislio kad sam ga igrao,Destini sa drugim skinom
 
Setih se ovog lika pa reko da vidim jel ima nesto novo :D


 
Nazad
Vrh Dno