Šta je novo?

Gaming - bizarno, smešno, zanimljivo

Hah, videh to pre neki dan. Reko da ne cackam mecku, da li je to stvarno on... :D (mada ne bi me cudilo da je i dalje aktivan pod drugim nickom)
Bilo ovde na forumu, Qzma ga nesto iznapusavao za savet oko pisanja recenzije ili tako neke fore, pa je od njegovog najveceg fana postao sworn enemy...
 
Jeste on, youtube username mu je damirbaj. :d

A inace, ipak si bio u pravu pre godinu dana (pogledaj u Inboxu, 17.06.2019), itekako je aktivan.
 
Poslednja izmena:
Okomili ste se na poznatog srpskog glumca :p
 
Možda malo off topic, ali nadam se da ćete dopustiti:

Da li znate, ili pratite na YT ili Twitch-u neku devojku sa Balkana koja igra strateške igre, simulacije i city building žanr?

Pitam iz razloga što pokušavam da nađem još jednog host-a, voditelja, kako god da to nazovemo za moj kanal. Sadržaj je na engleskom jeziku. Ustvri može i neka devojka koja nema svoj kanal, a želi time da se bavi.

Ako znate zamolio bih vas da mi prosledite link za neki kontakt ili date moj mail da mi se javi, [email protected] Hvala!
 
Ja mogu budem devojka ,ako dobro platiš :p
 
Ako Sam ja dobro shvatio iz nekih poruka, ti nisi (vise) na balkanu [emoji1]
 
Šta to ima veze,di sam,banke svuda rade,primaju i izdaju novce :p

Nemoj ti meni more da slovenija nije na balkanu,možda geografski nije,al po mentaliteti jeste :p
 
Jeste on, youtube username mu je damirbaj. :d

A inace, ipak si bio u pravu pre godinu dana (pogledaj u Inboxu, 17.06.2019), itekako je aktivan.

Precise - ovaj sto vrslja ovde sa mini recenzijama po sekciji za igre i konzolama... Sve zapljucne a nista nije kupio, stil mu je jedinstven tako da ne moze da se omasi...

Sta kaze kolega Kutija na to, jel bacio neko dojavu, verujem da bi se obradovao na povratak najveceg fana?:D
Mada eto njega sa novim nalogom uskoro, za svaki slucaj...
 
Poslednja izmena:
Super klip još bolja oprema!
 
E hvala ti [emoji106]

Послато са SM-G988B помоћу Тапатока
 
MS kupio ZeniMax/Bethesda!

L1fOPmB.png
 
Odlična vest, eto konačno prilike za novi Fallout od Obsidiana :smoke:
 


:d
 
gane.jpg


Serbian style! :)
 
 
Stigao jedan potpuno neočekivan remaster. Oni koji imaju ove igre na Steamu i GOG-u od ranije su ih dobili za džabe.


 
Nazad
Vrh Dno