Šta je novo?

Gaming - bizarno, smešno, zanimljivo

to su akcione igre u kojima ne koristiš mozak nego samo reflekse. pročitaj članak. ako moraš da se orijentišeš (nova mapa?) i razmišljaš o tome šta radiš mozak se zapravo razvija :)

fokus je bio na cod, bf, csgo i sličnim igrama gde stalno radiš jedno te isto na jednim te istim mapama.

posle mi vi recite da je handcrafted sadržaj bolji od svaki put drugačijeg proceduralno generisanog :p
 
Poslednja izmena:
Nigde ne pise koliko dugo je trajala studija, samo stoji podatak o 90 sati igranja. I zapravo ovo nije nikakvo novo, a jos manje revolucionarno saznanje - sve je ovo zapravo samo potvrda ocekivanog. Kad nema novih stimulansa, tj. igra se ista mapa unedogled - ocekivano je i da ce "siva masa" da se skuplja.
 
DG-D2wRXYAISxFc.jpg
 

Prilozi

  • DG-D2wRXYAISxFc.jpg
    DG-D2wRXYAISxFc.jpg
    72.1 KB · Pregleda: 125
Koji "lik" njega brine status servera WoW-a u slučaju termonuklearnog rata. A ne fallout, mutacije, cena hrane i vode. :)
 
Pa logicno, WoW je bolja igra od Fallout.
 
Iako jeste smesno, kao pasionirani igrac mmo igara razumem coveka i verujte ni vama ne bi bilo svejedno da ste u slicnoj situaciji xD

E sad sto ce mu mozda banuti na vrata korejci sa kalashem Homefront style je druga prica :d
 
Poslednja izmena:
Hmmm... evo nove generacije ”zamrzivača” !!! ,)

 
Road Redemption igra je paljevinska ali ne moze da se snimi, stalno mora iz pocetka stvarno bizarno! odustah :hump::vomit:
 
Relatable
[]http://img.izismile.com/img/img10/20171130/640/funny_picdump_1667_640_31.jpg[/img]

Davno sam video foru, ali na drugi nacin, slicno ovome
how-i-start-stealth-based-games-how-end-stealth-based-6238135.png

Ali sada vidim jos bolji i mozda tacniju za mene
how-i-start-a-stealth-game-how-i-end-up-16053634.png
 
Za mene baš i ne, ja patim od OCD-a u stealth igrama, ponavljam misije sve dok ne odigram savršeno bez greške :)

ne mozes svuda quick save bas iz ovog razloga. Tipa shadow of mordor, ali svakako tu nema penala za umiranje.
 


Skill Up i Laymen's Gaming - dva odlicna kanala
 
čim možeš tako da ih završiš, nisu to stealth igre.

stealth su bili prvi thief i prvi tenchu, i to je manje više to od stealth igara.
 
Tenhu....nema više takih igara

MGS isto stealt,mada sam igrao samo demo
 
Nazad
Vrh Dno