Šta je novo?

Windows 7 i KB976902 "black hole update"?

Kritika

Slavan
Učlanjen(a)
26.02.2010
Poruke
5,273
Poena
320
Da li je neko instalirao KB976902 update? ida li ima bilo kakvih problema jer ne može da se deinstalira, zovu ga i "black hole update"
 
Na vreme sam ga izbegao,stoji mi jos u automatic update...citam da je uslov za SP1...
 
Takođe, sve mi najnormalnije radi. Nisam ni znao da treba da ga izbegavam. A kakav rusvaj bi trebao da napravi?
 
koliko vidim to je priprema za nadolazeci SP1 za win7 i w2k8 server
 
malopre instalirao i njega i sp1 rc,aktiviran sistem i dalje,sve radi normalno,cak i 1gflops vise :p
 
I pisalo je pored update-a da nece moci da se uninstall-ira. Ja instalirao juce, nemam nikakvih problema
 
Takodje regularno sam uradio update, nikakvih problem nema. Dvoumio sam se kada sam procitao da ne moze da se brise, reko nek ide zivot, tj. win7 :D.
 
Moze da se skine uradite roll back na restore point pre update-a
 
Takodje instalirano i nikakvih problema nema sa W7 32-bit !!!
 
@OCz

Nije ovde problem narodna verzija jer koristim original već to što nije za update bilo nikakvog objašnjenja na M$ sajtu čemu služi a na netu se pojavila informacija da ne može da se deinstalira pa je nastao onakav epitet
 
Ma kakva bre crna rupa, to su neki glupavi ameri lupili i ostali zivi.
This update is necessary to successfully install and to remove any service packs to all versions of Windows 7 and on Windows Server 2008 R2.
 
Nazad
Vrh Dno