Šta je novo?

Android 3.0 promo video

Ja sam te razumeo da cemo sad moci da skidamo aplikacije sa pc-a, kao u iTunes-u, i onda ih samo iskopiras na telefon. Sad sam to probao i pise installed, ali gde? :) U cemu je fora i prednost ako opet moram da upalim internet na telefonu.
 
Ovaj honeycomb izgleda stvarno dobro i funkcionalno. Nadam se da ce apple malo da unapredi iOS za iPad, jer je za tablet, ako se ima u vidu velicina ekrana i mogucnosti, potreban malo kompleksniji os. Ovo je prva verzija androida koja mi se svidja.
 
Poslednja izmena:
Ja sam te razumeo da cemo sad moci da skidamo aplikacije sa pc-a, kao u iTunes-u, i onda ih samo iskopiras na telefon. Sad sam to probao i pise installed, ali gde? :) U cemu je fora i prednost ako opet moram da upalim internet na telefonu.

Ne, nego mozes da kupis na pc-u i instalira se na Android uredjaj. A to na koji uredjaj da se instalira imas neki menadzer, posto kupljenu aplikaciju sad mozes vise puta instalirati.
Znaci sama aplikacija se downloaduje na Android uredjaj. Na pc-u samo kupujes.

A prednost je, sto u "cloud"-u, je evidentirano da si jednom kupio tu aplikaciju, pa mozes je instalirati vise puta na koji god Android uredjaj zeleo. Barem sam ja tako shvatio.. mozda i gresim ;)

BTW valjda imas wifi na telefonu?
 
Poslednja izmena:
Andorid bez interneta nije nista . :)
Wifi ruter u kuci 2000 dinara
Wifi u svakom kaficu objektu - ima
Za ostalo 3g
 
Pa zapravo "shljaka" bolje nego Apple-ov AppStore ;)
 
Poslednja izmena:
@Boris Lozac:
To sto nema potrebe za aplikacijom kao iTunes je ogromna prednost. Svaki od proizvodjaca bi hteo da gura svoju app za sync.. imali bi desetine iTunes-like aplikacija i sve bi bile smece bas kao i iTunes. OTA instalacija je pravi put.
 
Nazad
Vrh Dno