Šta je novo?

projektor = platno = zid

Platno me je izašlo oko 50k RSD kod domaćeg uvoznika, model je Cinema Electric 240 - znači 16:9, motorizovano sa RF daljincem.
Ovo je belo platno, pretpostavljam? Vidim da prave i verziju MG, koja je siva ali nema je u nasim prodavnicama. Koliko si generalno zadovoljan platnom? Meni je beli zid sasvim zadovoljavajuc u mraku, ali sam hteo da nabavim nesto sto mogu preko dana da koristim umesto TV-a pa mi se ovo platno cini ok (po ceni). Koristim trenutno TW9200 ali planiram upgrade na TW9400 uskoro najvise zbog memorije sociva (i drugih stvari naravno) da mogu da se prebacujem jednostavno izmedju nocnog i dnevnom moda.
Ako nije dozvoljeno ovde ostavljati info gde si kupio jel moze u pm?
 
Da malo ozivimo ovu temu..
Sta kazete na ovu kombinaciju

Dulux Easycare Unmoved gray 2,5 l ili​

Dulux Easycare Steel gray 2,5 l

pomijesano sa 2x bocice AUTO-AiR Colors 4101 Aluminum Base (fine) 120ml. U pitanju je balkonski zid preko 100" bi bila pokrivenost tako da bi zid ofarbao mijesanjem ove 2x kombinacije boja. Sta kazete na to? Hoce li biti problem..zelim da cujem vase misljenje. Projektor sam stavio na 3m od zida i dosta mi je svjetlo na balkonu.
 
Mogao bi biti problem na balkonu sa previše svetla.
Može se desiti da bude jako bleda slika sve do uveče kad sunce zađe.
 
Zid na balkonu zavrsen. 2x smo premazali cekamo da se osusi mislim da ce imati efekta. Nocu ili poslijepodne da se TV moze gledati ili film. Balkon ima roletnu u bez boji koja se spusta radi zastite od sunca. Ako moze preporuka za neki dobar kvalitetan projektor 1080p koji bi se dobro pokazao na balkonu gdje vise svijetlo..Hvala svima. I svakako ostavite komentar na uradjen zid kako vam se cini :)
 

Prilozi

  • 20230625_131721.jpg
    20230625_131721.jpg
    398.1 KB · Pregleda: 171
  • 20230625_131717.jpg
    20230625_131717.jpg
    416.1 KB · Pregleda: 182
Lepo će to biti u večernjim satima. A sa čim si vezao projektor? Sa čega će ti ide sadržaj?
 
Ice sa DVB-C digitalne kablovske TV. Cekam box da dodje. Imam neki kineski projektor Zaolightec A30 nista specijalno pa sam kontao uzimati sta bolje jer ne vjerujem puno ovim kinezima nije to neke kvalitete.
 
Neki sa jakom lampom tipa Epson EH-TW650. Ne znam šta još ima od malo pristupačnijih, a da je te jačine.
 
Evo ga nocu kada upalim kako izgleda na zidu.
Uspio sam nabaviti laser projektor neki na snizenju i prezadovoljan sam kvalitetom
 

Prilozi

  • 20230929_195009.jpg
    20230929_195009.jpg
    179 KB · Pregleda: 134
  • 20230929_195002.jpg
    20230929_195002.jpg
    346.3 KB · Pregleda: 129
  • 20230929_194711.jpg
    20230929_194711.jpg
    174 KB · Pregleda: 125
Uzeo sam ga preko aliexpress bilo je neko snizenje tada na 750 KM + Besplatna postarina. S tim da sam ja prodavcu rekao da ni ne salje DHL-om jer ga izbjegavam zato sto me uvijek oderu sa carinom. Poslao mi je UPS brzom postom pa sam platio carine oko 270 KM. Uglavnom ja sam prezadovoljan kvalitetom..najvise do izrazaja dolazi nocu kada nema svjetlosti mi na balkonu. Boje su toliko dobre koje laser prikazuje da je mene ostavio bez daha :) kada smo pustili u pogon sve.
 
Uzeo sam ga preko aliexpress bilo je neko snizenje tada na 750 KM + Besplatna postarina. S tim da sam ja prodavcu rekao da ni ne salje DHL-om jer ga izbjegavam zato sto me uvijek oderu sa carinom. Poslao mi je UPS brzom postom pa sam platio carine oko 270 KM. Uglavnom ja sam prezadovoljan kvalitetom..najvise do izrazaja dolazi nocu kada nema svjetlosti mi na balkonu. Boje su toliko dobre koje laser prikazuje da je mene ostavio bez daha :) kada smo pustili u pogon sve.
Hvala sto si odgovorio. Ako ti nije problem da pogledas od kojeg si dobavljaca sa Alibabe narucio, posto sam veoma sumnjicav. Pogotovo kad je ovako skup proizvod. Vjerovatno nije vise na akciji, ali bolje mi je naruciti od provjerenog, nego da eksperimentisem
 
Da li je polovan Benq W1070 i dalje dobra kupovina za FullHd projektor?
 
Ако је исправан и по доброј цени, онда је ок.
 
Jedan od kupaca je poredio HY300 i HY300+ reče da su potpuno isti i da oba imaju 1Gb rama. Samo se kućište razlikuje.
 
Nazad
Vrh Dno