Šta je novo?

Servis slusalica

bojsa

Slavan
VIP član
Učlanjen(a)
09.12.2005
Poruke
1,884
Poena
395
Moja oprema  
Monitor
LG 27UD68-P
Laptop
Lenovo Legion 5 Pro
Tablet
Xiaomi Pad 5
Mobilni telefon
Realme GT 2 Pro 12/256
Pametni uređaji
Suunto 9 Baro Titanium, Xiaomi AirPurifier 4 Pro
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Do skoro sam koristio svoje verne Ultimate Ears 700, ali sam uspeo da ih user*m na neverovatno uvrnut nacin. Naslonio sam se na sipku u prevozu pri naglom skretanju i bukvalno polomio bananicu (i zazalio sto nisam krenuo kolima... :mad:).

Bukvalno mi je doslo da placem, jer obozavam zvuk ovih sluski, a s obzirom da nisu jeftine (preko 100e), zanima me da li ima sanse da se negde odnesu na servis, kako bi se bananica sredila, zamenila ili nesto drugo...





Gore su slike "kvara"...

Unapred Hvala!
 
ne moras cak ni kabl da menjas. uzmi neki bolji TRS 3.5mm konektor i odnesi ortaku koji zna da rukuje lemilicom. problem je samo sto su skoro svi konektori nesto veci, odnosno predvidjeni za kucnu/studijsku upotrebu, a ne portabl uredjaje.
ako bi ti smetao veliki konektor onda bi morao da zamenis ceo kabl, sto e malo komplikovanije jer treba otvoriti same slusalice i odlemiti stare kontakte pa zalemiti nove.
 
ma bre samo nadji neki metalni konektor i kao sto subtractor kaze neki ortak to moze da ti odradi .... mislim ja sam to menjao jos kao dete :) sa dedinom lemilicom jako je prosto

da mi je lemilica tu ja bi ti to odradio ali ... krastavac nije tu a i ne znam kad cu je uzeti :)
 
Da li igde postoje manji 3,5mm konektori ili neki servis gde bih mogao da donesem ja lepo to i oni da zavrse, znam da bi bilo najlakse da dam nekom drugaru, ali od ljudi koje znam ja jos i najboljem lemim, a verujte jako slabo mi to ide :S:
 
nazovi kanibal .... mozda oni mogu da ti srede to ili kod njih vidi za konektore mislim da imaju najveci izbor :)
 
Kanibal ima sve ali te bananice nema nikakve, samo jednu plasticnu i jednu metalnu, pa kao biraj ... ali nemoj da se cimas ovo je sve resivo vrlo lako ;) pozZ

Ti si samo izvalio metalni deo, nista nisi polomio, neka ti u Kanibalu zaleme zice kako treba i vrate u pakovanje, i zalepe naravno ..
 
Poslednja izmena:
Hvala vam svima puno, idem tamo cim pre i javljam vam kako sam prosao, upravo mi je takva informacija trebala :)
Zaista sam se nadao da nece ici u djubre ove slusalice, jer su veoma dobre :D
 
Nazad
Vrh Dno