Šta je novo?

Path of Exile

Znaci ovo je sada kompletna igra ili je jos uvek u fazi testiranja? Pitam posto sam video da je bilo neko odobrojavanje za stres vikend ili tako nesto?

Closed beta trenutno, Open Beta ce biti pred kraj godine. Datum izlaska igre se ne zna.
 
Poslednja izmena:
Third Path of Exile Beta Key Giveaway

d0144dac72a8aca28a2441d280b0ba22_content_large.jpg


We are happy to announce our third Path of Exile Beta Key Giveaway event, and this time, we are going to give out 30 beta keys in total.

 
9.13

patch0913.jpg


Nedavno je legao najnoviji major patch koji dodaje:
- PvP 1na1 i 3na3 u dve kategorije, na normal težini "do levela 28" i na merciless težini sa neograničenim levelom
- 5 novih aktivnih skilova sa kojima je konačan zbir 81 i 5 novih support gemova
- Random large chest u tamnicama pa sad ima razloga da se pretraži svaki ćošak, oni na fiksnim lokacijama su svi uklonjeni osim jednog
- Mnoge sitnije ispravke i dodaci

Igra je stvarno odličan arpg, uvek me veseli da vidim developera koji ima jaja da proba nove stvari umesto prežvakavanja više od 15 godina starih sistema.
Open beta se i dalje planira za kraj godine. Ako bi neko u međuvremenu da proba igru mogu da mu uzajmim drugi akaunt, javite se na pm.
 
Imam jedan beta key viška, ko je raspoložen da proba igru može da se javi na pm.
 
Hvala na linku :) Inace samo kratko obavestenje, igra ce preci u Open Beta fazu 24.-og januara.
 
Jel ima neko viska kljuc?kasno sam video da se dele kljucevi!:)
 
Poceo sam sad da igram malo ozbiljnije da se odmorim od d3 ponavljanja :) Za sad je igra skroz ok, dinamicna , ne toliko laka, malo u pocetku konfuzna ali dosta opsirnija u odnosu na ostale igre ovog zanra.
 
Imam jedan kljuc kome treba

Open beta (soft launch u januaru)
 
Ima li neko beta kljuc?
 
Sto vise gledam POE, vise mi deluje da je ovo trebao da bude D3... Jedino sto mislim da D3 ima bolje, to je sam combat. Sve ostalo, POE deluje mnogostruko bolje. Sjajna mracna atmosfera, upgradovanje itema, bukvalno bezgranicni buildovi, pvp, deluje mnogo teze od D3...

Eto jos 10ak dana do open bete, pa cemo lepo moci i da probamo.
 
To sam i ja hteo da primetim, a probao sam da pristupim oko 6.
 
Kad do sada nismo dobili, strpicemo se jos par dana, pa cemo lepo da "gustiramo".

A jel zna neko kad se ocekuje release, tj koliko ce open beta trajati?
 
Tu informaciju nisam uspeo nigde da nadjem, mislim da to cak ni developeri trenutno ne znaju tacno.
Ali ono sto znam (obzirom da sam izvukao kljuc pre par meseci) je da mi pri logovanju stoji "Final character wipe in.." Da li ovo znaci da nakon 23.januara vise nece biti brisanja likova? Mozda kad bude izasla finalna, stare karaktere samo presele u legacy ligu.

Da, od 23. januara ubacuju i treci akt, tako da ce moci lepo da se igra.
 
Nece brisati likove posle Open Bete, ali da, prenece ih u legacy ligu kao sto i sada rade kad dodje do vecih promena u patch-evima. Nisam igrao Diablo 2 preko Bneta vec 3-4 godine, pa sam izgubio tu naviku i tesko se odvajam od karaktera, jos uvek igram stare PoE karaktere. :p D3 me razmazio.
 
Poslednja izmena:
@DAS @Versus

Sta mu dodje ta legacy liga? Sve ce normalno moci da se igra kad bude bio release, samo sa ovim karakterima iz bete?

Kao sto i vi kazete i ja se bas vezem za moje karaktere, ne leveluje mi se 100 puta ista klasa.
 
Kada budu velike promene u igri, tipa menjanje itema, statova, mehanike i sl., trenutni karakteri na "normalnim" serverima se pomeraju na Legacy i tamo mozes da nastavis da igras sa njima po starim "pravilima" tj. bez novih promena. Isto tako ce verovatno biti kraj sezona gde se "ladder" (kao sto je bilo u D2) brise/resetuje pa se krece od pocetka, a prethodni karakter ti se pomera u arhivu tj. Legacy server. Na taj nacin se povecava "replayability" igre. Naravno da nemam nameru da igram svaki put sa novim karakterima, ali eventualno kad je "predjem" dovoljno puta, onda cu praviti nove karaktere sa novom sezonom.
 
Poslednja izmena:
Mislim da nikada nece kada krene igra da izbacuju karaktere u legacy.... Bar ne glavne karaktere tako sam ja razumeo... Samo ce karakteri iz kratkih i hard core liga da idu u legacy
 
Cao Svima! Igram PoE vec oko 2meseca i trazim kompaniju za OB. Da li postoji neka grupa na forumu, TS, Mumble gde mozemo zajedno da igramo, pricamo itd? Ako neko hoce da igra samnom addujte me u igri (Zagert) igram kad mi vreme dopusti, znaci nisam nolifer :( igram samo u HC league, trenutno bow duelist, mislim da ce ta varijanta ici za OB ali jos razmisljam.
Poz
 
Koliko je velika igra sad? Igram Diablo, ali moram priznati da mi se manje svidja od Torchlight 2 po samoj zabavi u igranju(ne znam ni sam sta zelim da kazem time, verovatno da su nivoi u Torchlight zanimljiviji), ali me je Torchlight razocarao nepostojanjem opcije za respec. Hocu da probam ovo, ali imam ogranicen prostor na SSD-u, a dodatni HDD nemam. Nadam se da ce ovaj naslov biti na nivou Titan Quest-a, posto prethodna 2 svakako nisu.

EDIT: Gledao sam trailer, ono deluje nestvarno dobro :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno