Šta je novo?

Path of Exile

downloading :)
 
Igram je trenutno, izgleda odlicno, kao sto sam i iscekivao :)
 
Il sam ja previse pristrasan D3 ili me jednostavno sve vise smorilo, ali meni je ovo previse dosadno, kamera me upucala posle 15 min, sistem magija mi nije nimalo simpatican, kretanje mi ne lezi, ugasio sam posle 20 min i upalio d3 i bolje se zabavio iako znam svaki cosak napamet...verujem da je to samo moj subjektivan utisak, al dobro, tome ova tema i sluzi , da svako iznese misljenje ;p
 
Igrao jedno 30 min., svidja mi se class selection screen, skill screen i.... ali ne drzi paznju i ne tera te da napredujes...
 
Ni ja nisam nesto odusvljen,a toliko sam polagao nade u nju!Graficki mi se stvarno dopada,cak je i inventory odradjen bas po mom ukusu,ali kao sto je napisao @shobot nema ono nesto sto te tera dalje da igras!Igrao nekih sat vremena,zatiom quit,pa dvoklik na precicu od Aion,pa udri!Nema bez Djavla 3 nista!
 
igrao danas popodne, level 12 ranger
 
ma idi.. imam lika zove se Milisav :d dodajte ako zelite.. prilicno sam se navukao usled raspada od bf3 .. dodje mi kao relaksacija..
 
ne zaboravite igra je free to play, a ne AAAA naslov koji se ocekuje 100 godina
 
Igram ovo i ubedjume sebe "Nije nesto, nije nesto" :smash: a tako vec 3 sata (11 lvl duelist), ima neke inovacije igra i grafika je nekako cudna kamnjene i pesak izgledaju kao pravi a ostalo je krsh. Steta sto ovakva igra nije izasla pre jedno 3-4 godine.
 
Iskren da budem meni je ovde bolja grafika nego D3.. U sustini mi nekako D3 bas nasminkan do koske.. ako bih morao da povucem paralelu rekao bih da je D3 pravljen za devojchice a ovaj za goth devojchice : )

Salim se ali toliko je sve shiny lepo soundy u D3 da je ovo mrachno i tesko prilicno.. mislim u D3 bukvalno nisam ni jednom poginuo a lvl 6 sam dok sam u POE lvl 10 i ginuo sam brat bratu jedno 11-12 puta.. Ako bih da merim po tezini POE je tezi..
PS: ja sam izuzetno nov u svemu ovome tako da i to ima svoju (ne)objektivnost.. prosto do sada nisam igrao ovakve igre a u dva dana sam probao obe i to je to.. Sigurno cu je igrati dok za D3 nisam siguran da li bih dao pare.. bas su uboli taj cartoonish izgled koji sto kaze covek gore da sam mladji 10-15 godina pa sigurno bih se zalepio kao mentol za pc, ovako mi ta atmosfera ne odgovara u potpunosti..

:wave:

pps: obe igre igram na "istoj tezini" dakle normal, i obe igre sam igrao u co-op-u.. D3 sa ekipom odavde sa foruma a POE sa drugarom, isto sa foruma :d
 
Poslednja izmena:
Probao igru jedno sat vremena.

Prvo sto mi je zasmetalo je sto su svi karakteri ruzni ko nevreme.
Grafika ko grafika je malo cudna ,cas losa,cas ok, cas odlicna(magije su prelepe).
Zvuk je ok,ali ima nekih koji iritiraju.
Ono sto mi je mnogo smetalo je sto nema mini mape u uglu, mapa koja ide preko celog je mnogo losa, inventar nema opciju da se sam sredi.
Prodaja i kupovina su odvojeni, valute se slabo razlikuje od obicnih stvari.
U prvih pola sata igra mi je bila nikakva, kako je odmicalo sve mij e bila bolja i bolja.
Da se isprave neke sitnice i bice dobra igra, jos je i free
 
O tome ti kazem (sto se grafike tice), neki delovi su dobri a neki izgledaju kao iz 2000-te.

Dobar je sistem valuta, obicne iteme za indentif. scrollove, magic za one shardove... itd. I oni slotovi na itemima nisam bas skontao cemu sluze linked slotovi , recimo dva zelena povezana ili 1 crveni i 1 jedan zeleni povezani, kakav to efekat proizvodi.

Meni je cak zabavna ova igra, posebno mi se svidja deo sa skill gemovima, i sad citam da linked socketi sluze da se neki skill game pojaca sa odredjenim gemo koji za to sluzi, znaci nesto kao Runes u D3... ali ovde se bar lvl-aju ta poboljsanja.
 
Poslednja izmena:
Igra fckin sabija! F2P, sa atmosferom prvog ili drugog diabla. Uz pomoć Okijevog Milisava napucao sam se na lvl 16 - duelist, šteta što je samo beta vikend, već sam se navukao. Kako igrati D3 u tom sunđer Bob fazonu posle ovih brutalnih i mračnih PoE instanci?
 
Mislim da su developeri mogli mnogo da postignu, samo da su izdali igru krajem prosle godine. Tada su svi Diablo fanovi bili besni zbog delay-a, i ova igra bi uzela veliki deo kolaca. Ovako kada D3 izadje, ovoj igri se ne pise dobro... A za sve one koji potenciraju da je igra besplatna, ne znam da li ste igrali nekad neke "Free" online igre. Da, igranje je besplatno, ali je samo pitanje sa cime ce vas usloviti da posecujete item shop (verovatno neki ressurection sickness od sat vremena, ili tako nesto).
 
Imate pojašnjeno na njihovom sajtu/forumu.
 
Milisav je otisao u Act2 i sada je lvl 20 :d Kakav gear fura u dzungli sada jujuju Pravo mesto za njega, sece drva i majmune..
 
Bacite neki ss ako vas ne mrzi.
 
Završio se ovaj event.

Inače ko bude hteo da nastavi, moći će da se "kupi" beta key.

We have also announced that we will be allowing microtransaction pre-purchases within the next week. All such purchases will come with a Beta key. If you enjoyed the weekend and want to keep playing, stay tuned for news about this
 
Igrao i ja malo sinoc, stigao do 11lvl i onog zatvora. Odlicna igra, u poredjenju sa D3 betom djeluje mnogo zanimljivije, narocito skill sistem koji je neuporedivo bolji i kompleksniji. Svaka im cast, jos je f2p. Grafika je vrh, tako sam odprilike zamisljao D3 da izgleda, ali dobro mozda D3 izvuce neki ludi dizajn nivoa. Odusevio sam se kada sam usao u prvu pecinu, odlicni efekti svjetlosti i sjenke, jedino sto voda izgleda malo losije... Sve u svemu, veoma zanimljivo i igrivo ostvarenje. Vise podsjeca na Diabloa nego D3. ;)

Jel ima neko beta key viska da pozajmi? :)
 
Nazad
Vrh Dno