Šta je novo?

Path of Exile

Mnogo bolja. Za 5 godina dodali su dosta "quality of life" izmena.
Inače nije toliko min-max. Može da bude ako hoćeš ali čak i sa nekim prosečnim ali dobrim buildom možeš da odradiš skoro ceo sadržaj koji nudi endgame.
Hvala, ajde gledaću da probam ponovo POE1, ovaj POE2 neće još godinu i po ili dve...
Izvini što gnjavim, tvoj savet igrati POE1 na PC ili PS5 ili je svejedno...
Nešto mi je u poslednje vreme igranje argp na džojpedu must, pa me zanima koliko dobro je ovde to rešeno.

Izvinjavam se za mali OFF sa teme POE2...
 
PoE 2 neće do decembra 2024.
PoE je ipak PC igra. Radi na konzolama ali ga tu igra samo ko mora. Zavisnosti od builda trebaće ti dosta aktivnih tastera i za neke stvarno ne znam kako mogu da se igraju na džojstiku.
Ne gnjaviš. Inače ovo je PoE tema možeš tako da ništa nije off topic.
I jedna bitna napomena. Ako planiraš da igraš računaj da odvojiš dosta vremena. Računaj min 100 sati po sezoni
 
Poslednja izmena:
Khm.
Hteo sam da probam nove cizme, skinuo sam stare, i sad više NI JEDAN item sa sebe ne mogu da koristim, niti da vratim te cizme, jerbo mi str i dex nisu dovoljno veliki.
Ima li mi ikakve nade da ih vratim na brzinu sem da gulim goloruk dok ne nadjem neke iteme koje mogu da koristim, dok si ne dignem str i dex dovoljno?
 
jes, uspeh tako. doduse ne mogu da vratim stari, ne znam kako mi je sve radilo, i sad vise odjednom ne radi ista grupa itema xD
Mogu li da porastu requirementsi za opremu?
 
Jedino ako su ti levelovali gemovi u socketima.
 
Tacno, to je....
 
 
Au tek su sad izbacili ovaj video. Ja sam gledao uživo.
Čovek je legenda. Nemam pojma o čemu priča ali me oduševio.
 
Gledao sam i ja ovo sa snimka uživo.
PoE 2 grafika je u dobrim rukama :).
Stvarno se vidi da čovek je ekspert u svom poslu, ima u desc. video i njegov kanal i to sam preleteo da vidim šta postavlja. Sve same geeky staff oko renderovanja grafike.

Ima jedan klip od pre 6 godina gde predstavlja svoj build u PoE i jedan kratak iz Witcher 3.

Tako da razlika od ovih iz konkurencije koji samo odrađuju posao umesto da ga stvarno vole. Mislim na ono "Ja nisam još uspeo Butchera da ubijem" :ROFLMAO: a igra izašla pre 3 meseca :D
 
Ne mogu edit: speaker u klipu ima doktorat iz fizike. I rastura C++. To sve govori.
 
 




Malo više novina nego uobičajeno. Najavljene su velike promenu u gem sistemu što će uticati na buildove.
 
Posle lige gde meta nije dirana maltene uopste, ovo ce biti jako interesantno.
 
Gorr ti beše igraš Toxic Rain ali sa Radier-om?
Da, starter build koji jos uvek sluzi svrsi :cool:
Mada, razmisljam da rolam neki od novih "broken" gemova, samo jos malo para da se sakupi.
Lvl 98 sam trenutno, pa mozda poguram do 100ke. Onda da vidim neki build sa tim karakterom da slozim. Muka me uhvati od kampanje, iako moze da se preleti za pola dana. o_O
 
Da, starter build koji jos uvek sluzi svrsi :cool:
Mada, razmisljam da rolam neki od novih "broken" gemova, samo jos malo para da se sakupi.
Lvl 98 sam trenutno, pa mozda poguram do 100ke. Onda da vidim neki build sa tim karakterom da slozim. Muka me uhvati od kampanje, iako moze da se preleti za pola dana. o_O
Što da ne. Mada malo mi je čudan izbor Raider. Retko se vidja ovih dana.
Ja čekam da mi padne nešto vredno pa da probam neki besniji build. Ortaku pao HH na mapi sad se razmišlja šta da igra.
 
Sa HH bi mi izbor broj 1 bio TS Deadeye, mada ostatak opreme kosta ko ceo HH ovih dana.
 
1706313138562.png
Sta je trebalo, samo oko 7.3K sati. Mada, ova liga je nestvarna, ovo se desilo sad i to je to.
 
Što reče Ziz, sledeću ligu svi ćemo biti siromašni :)
 
Nazad
Vrh Dno