Šta je novo?

Path of Exile

Dobra je ovo igrica ja sam igro davno dok je jos bilo dysinca al nisam nikad ja to igro po 20puta ja jednom predjem i dosta mi, sreanje jedino sto nemaju koplja u igrici inace po meni mnogo bolje od dijabla sto se tice levelinga
 
Dogurao sam do lvl 98 (bio sam #48 na ladderu kad sam proverio), do 100 ću verovatno super-casual tempom. Random misli za leveling meta:

- Ili bow buildovi (Doomfletch) ili KB, sve ostalo mi deluje kao puž u poređenju.
- Shaped maps meta je otprilike gotova. Poredio sam na lvl 97 - u Poorjoys i Beachhead sam dobijao neuporedivo bolji xp nego u Minotaur mapi ili u svakoj od Shaped T11-15 mapa, uključujući i Shaped Shore + double/triple packsize + Zana bloodlines + svim mogućim sextantima.
- Ne kopirajte streamere, Shaped Racecourse je očajan.

Što se tiče dropova i linkovanja:
13 exalta, 5 divine, i dalje bez ogledala. Ex shards sam skupio dovoljno za ceo ex na level 97, nijedan mirror shard nisam video, 30 harbinger orbs.
2x 6L: Carcass oko 200, Shavs oko 1500 fusings.
Najbolji dropovi: Halcyon, Snowblind Grace, Kintsugi, Belly, 5x Carcass Jack, Shavs, Gruthkuls Pelt, Cloak of Defiance, Repentance, BoR, 3x Devoto, Lycosidae, Prism Guardian, 3x Ngamahu, Kitava's Feast, Hand of Thought and Motion (rip Howa :D), 3x Agnerod, 3x Wise Oak, Taste of Hate, 2x Lion's Roar, Red Dream, i onaj jewel za Goleme (onaj najskuplji, zaboravih ime).
Od prvog dana pokušavam da chancujem Kaom's i Baron, cvrc.
 
Poslednja izmena:
20170819224122_1.jpg20170819223947_1.jpg

Kako napravim da nije korupted?

Imam više takih komada,šta armora šta ovih kamenova

Btw vidim svi furaju neke životinjice,jel to plati pa se klati ili se dobije tokom igranja?
 
Poslednja izmena:
Ne moze vaal skill gem da se uncorruptuje. Nessa bi trebalo da ima obican Rain of arrows na prodaju. Mada to i nije neki skil. Blast rain je mnogo bolji skil na tu foru.
 
imam i običan i blast

Malo me smorila igra,al vidi se pomak na bolje od bete
 
Zadnjih nedelju/dve pikam MxM koji me fino zabavlja, ali reko aj da skinem i PoE nisam ga igrao sto godina, damn kako je cudno kada se kreces misem sve se nekako kocim/grcim i nemam pojma sta da radim sa levom rukom :D
Definitivno treba vise WASD akcionih RPG-a da prave, mouse only kontrole deluju bas arhaicno :)

Kada sam se malo privikao na kontrole vidim da su dosta stvari menjali od kada sam zadnji put igrao, vecinu stvari na bolje, pikacu dok me ne smori. Inace da li se ja tripujem ili ne mozes desnim klikom da baratas predmetima, to me je jako iznerviralo da bi npr stavio nesto na sebe moram da drndam levim tasterom umesto da odradim desni klik ?? Isto tako da npr kupim ili prodam nesto zasto ne radi desni klik ? Kome je to bilo pametno da iskljuce :/
 
Probaj Ctrl+Levi click... hbg sta ces, mora noob friendly da bude da slucajno ne kliknu sta ne treba :)

Ni ja ne razumem u cemu je problem da bude desni klik za opremu i prodavanje, i logicnije je i lakse.
 
Baš ste neki sebični...vi sa sve ruke :p

a oni jednoruki kako će ?? :p
 
Evo upravo mi je @Versus zaradio 30c,a ja prodavao za 1 fusing:DProdajem ja Kaom's roots za 1 fusing koje sam dobio od karata,mada zamalo nisu zavrsile kod vendora.Posle jedno 10-ak sekundi,stize poruka za porukom.Meni je malo bilo sumnjivo zasto je tolika zainteresovanost kada ih ima toliko u ponudi,a svi prodaju za sitnis.Kada medju gomilom poruka vidim ja @Versus-a.Ja se bas obradovao sto je neko sa foruma,pa reko daj da poklonim nasem forumasu!Kada mi je rekao koliko bi mogao dobiti,sreci nikad kraja.Malo mi je sad i krivo sto sam ispao stipsa pa nisam poklonio coveku:)
 
Jel igra nek ovo jos? :p smorilo me sam da igram pa da se druzimo malo :D
 
Sad će Turmoil i Mayhem trke, biće akcije tada. :)

bro82 je napisao(la):
Evo upravo mi je @Versus zaradio 30c,a ja prodavao za 1 fusingProdajem ja Kaom's roots za 1 fusing koje sam dobio od karata,mada zamalo nisu zavrsile kod vendora.Posle jedno 10-ak sekundi,stize poruka za porukom.Meni je malo bilo sumnjivo zasto je tolika zainteresovanost kada ih ima toliko u ponudi,a svi prodaju za sitnis.Kada medju gomilom poruka vidim ja @Versus-a.Ja se bas obradovao sto je neko sa foruma,pa reko daj da poklonim nasem forumasu!Kada mi je rekao koliko bi mogao dobiti,sreci nikad kraja.Malo mi je sad i krivo sto sam ispao stipsa pa nisam poklonio coveku

Fora je koji roll dobiješ. Ako dobiješ visok life roll, to ima vrednost. Ili dobar corrupted mod tipa +1 frenzy ili tako nešto. Inače, taj item se prodaje kao lud na početku lige :)

Ako ti stigne gomila whispera odjednom za bilo koji item, to znači da prodaješ ispod cene. Nemoj da prodaš, već podigni cenu.
 
Poslednja izmena:
Ja sam u prethodnoj ligi sakupio gomilu seal prophecies i reko sta da radim sa njima, mrzelo me da gledam sta kako koji koliko vredi, reko , necu da se ciganisem za po chaos, i podelih na tradeu i znam da su ljudi poludeli za "From The Void" i da nisu mogli da veruju sto ga dajem za dzabe i koja je fora, tek kada sam ga poklonio sam video da sam mogao za njega ladno da uzmem 50ak chaosa :D
 
Fina prica, samo 50c u PoE je jedno veliko nista :d
 
Izmedju dzabe i 50c velika je razlika i u tom slucaju 50c je mnogo ;)
 
Niko da pomene novu ligu!Sram vas bilo!:D
 
Pa kako kad smo zauzeti pravljenjem buildova :D

Deluje da ce biti cool liga.
 
Ha,ha onda je opravdano!Mislim da ce za ovu ligu build-ovi doci tek kasnije,barem oni koji su vezani za nove gemove i unikate.Meni isto deluje da ce biti dobra liga,mada mi novi atlas nije bas jasan.
 
Veceras od 21h zurka zurka
 
Dobrodosli u Slayer ligu ;)
Mog prvog slayer i bf karaktera startujem veceras.
 
I proslu je slayer bio jak, sad su malo nerv asc ali mu je VP barem blize
 
Ja sam se odlucio za Duelist-a Blade Flurry Block Gladiator build.Pa cu da vidim kako ide!To jos nisam probao!:D
 
Dali neko zna kako automatski(auto-replay) odgovoriti nakon trgovine?Vidim da neki to rade,a nema sanse da tako brzo pisu:DMrsko mi se uvek zahvaljivati,a nemogu da nadjem na netu nista o tome!
 
Poslednja izmena:
^
Svaka cast,hvala!:wave:
 
Poz, ranije sam igrao ovo ali ne znam koji mi je nalog a iskreno i nisam imao nekog velikog napredka tada jer sam vise forsirao D3 da igram ali sada sam instalirao igru i znam da sam ranije poceo sa Maruderom ali koju klasu sada odabrati za pocetnika... jer iskreno sve sam zaboravio tako da sam sto se sada kaze ucim prve korake. Unaprd hvala
 
Vidi neki slayer build (duelist), pa izaberi skill koji ti se svidja - bflurry, sunder, cyclone (sa Ngamahu sekirom recimo), reave

Ja sam ligu poceo sa Dark Pact totemima, ispali su prilicno ok ukoliko te ne smara takav playstyle.
(mene jeste vec smorio, upravo levelujem Cospri Discharge)
 
Igra li neko ovo ? :) Presao sam igru i manje vise ne znam sta dalje, imam neke mape, ali su prilicno teske, a nista dobro nisam lutovao vec 10 lvl-a :)
 
Kome treba pomoc itd neka pmuje Infernus. Imamo i neki domaci Balkan klan, nije moj ali su svi manje vise predusretljivi
 
Nazad
Vrh Dno