Šta je novo?

Path of Exile

Jovyland

Čuven
VIP član
Učlanjen(a)
27.12.2006
Poruke
6,358
Poena
575
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5600
Matična ploča
MS B350M Mortar Arctic
RAM
16GB DDR4 HyperX 3200Mhz
GPU
XFX Qick RX 6700XT
Storage
1 TB SSDa + 3TB HDDa
PSU
Seasonic MII EVO 520W
Monitor
LG 29WK600
Laptop
HP Pavilion Aero 13
Steam
jovyland
Pristup internetu
  1. Optički internet
  2. Mobilni internet
Free-2-play Diablo klon sa simpaticnom grafikom i lepo animiranim likovima. Na igri radi mali Grinding Gear Games tim iz Novog Zelanda, a izlazak je najavljen za Q3 2011.

path_of_exile.jpg

Path of Exile is a free online-only action role-playing game set in the dark fantasy world of Wraeclast. A public beta is anticipated in early 2011.

Game Features
  • Completely free to download and play
  • A persistent online world capable of supporting hundreds of thousands of players
  • A dark and gritty game world rendered from a fixed 3D perspective
  • Battle dozens of foes across a variety of unique areas
  • Randomly generated levels and items for extreme replayability
  • Online ranking and ladders for every game mode
  • Visceral combat with dozens of combinable skills
  • Battle in PVP tournaments for worldwide recognition
Malo makljaze sa razlicitim klasama...
[YOUTUBE]puhioIlUz0Q[/YOUTUBE]

The Witch...
[YOUTUBE]5gTzQ735vB8[/YOUTUBE]

Lista igrača sa benchmark.rs foruma:
SuperStarr - Alejandro_Sosa
Ve®sus - Torlak
Spirit - TwinDream
zeko - MarcusCuniculus
shobot - Shobot
Markomaniax - Markoman
illidan - enuazeal
Dragan.P - KornjacaNS
Ranko_SD - Phan_tom
BooQy - Stojan
M!ST!CX - misticx
kzs12 - MilkaCanic
Abdee - Arijana
Goran.Zr - Sulako

Path of Exile Wiki - http://en.pathofexilewiki.com/wiki/Path_of_Exile_Wiki


Ekonomija koja se uglavnom primenjuje:

SuperStarr je napisao(la):
Što se tiče ekonomije, da znate, da vas ne prevare:
1 Chaos Orb = 2 Alch Orb
1 Alch Orb = 1 fusing orb = 3 Chance Orb = 10 Chrome Orb = 20 Alternation Orb
1 Alch Orb ~ 1 unique predmet
1 Alch Orb > bilo kakav gem
1 Alch Orb ~ gem + support gem

Unique's može da vredi i znatno više, zavisi od bonusa ali i socket-a kojih / koliko ima i da li su povezani...

ili jos bolje:
Sto se tice Orb odnosa i sl.:

http://www.poeex.info/

Zadnji put je updatovano 16.-og januara, tako da nije 100% tacno i naravno sve zavisi od ljudi i njihove volje za trgovinu, ali ovo moze biti blagi orijentir...
 
Poslednja izmena od urednika:
Odlično deluje. Posebno mi se svidja prva tačka: "A Dark Action RPG".
Po meni ovako treba da izgleda i D3, mračno i napeto a ne da ima WoW grafiku.
Problem sa ovom igrom je što će ona samo predstavljati zalogaj pred D3 i neće imati neki dugi vek trajanja tj. neće se dalje razvijati i unapredjivati. Šteta.
 
Naigracemo se mi ovoga dok izadje D3
 
free online only... woah :)
 
Eto neceg sto me bas zanima u moru glupih igara koje su izasle ili tek treba :)
 
meni ovo deluje 10x bolje od dolazeceg diabla... bar za sada.. :)
 
Nemojmo preterivati. Ovo je 1 na 1 kopija Diablo dvojke što govori da im je cilj da izmuzu pare na taj račun, što takođe znači da je kvalitet pod znakom pitanja. Grafika je dosta sirova na slikama, senčenje je bangavo izvedeno.
 
Bas ce da izmuzu pare....pogotovo nama.
 
Poslednja izmena:
Nemojmo preterivati. Ovo je 1 na 1 kopija Diablo dvojke što govori da im je cilj da izmuzu pare na taj račun, što takođe znači da je kvalitet pod znakom pitanja. Grafika je dosta sirova na slikama, senčenje je bangavo izvedeno.
igra je besplatna a ti dovodis pitanje grafike ?
 
...koja u opste nije losa, narocito imajuci u vidu Diablov Warcraft 3 modifikovan engine :p
a D3 nece biti cilj da uzme sto vise para? I nece biti klon D2 sa 3D grafikom? :p

i ako je dinamicko senjcenje bangavo izvedeno , onda ti ni ne znas sta je sencenje.
 
Poslednja izmena:
ako samo kozmetika bude na prodaju, onda super!
nadam se da nece krenuti sa prodajom +++ enchanata i sl. :)
 
Ovo je super.
Ako bude i priblizno Torchlight-u nema sanse da omane.
Malo sam subjektivan jer je ovo moj omiljeni zanr ali sta da se radi... ;)
 
Nemojmo preterivati. Ovo je 1 na 1 kopija Diablo dvojke što govori da im je cilj da izmuzu pare na taj račun, što takođe znači da je kvalitet pod znakom pitanja. Grafika je dosta sirova na slikama, senčenje je bangavo izvedeno.

strucnjak na delu.

jel ima i jedna nova igra a da je ti nisi napljuvao? strasno...
 
Hoće hoće, kao i Din's Curse :d
 
Igra mnogo podseca na meni fantastican Dungeon Siege, koji me je tada kada se pojavio ostavio bez daha, sto igrivoscu sto odlicnom grafikom i mogucnoscu da pomeris kameru gde pozelis i zaviris svugde, daj boze da bude tako i sa ovom igrom. Ponovo sam gledao trailer i ponovo se "nerviram" :D
 
Posto sam upao u betu mogu da vam kazem da je igra pljunuti D2 :) sa odredjenim novinamma koje je cine ugodnijom za igranje. Sistem pasivnih skillova mi delue prilicno bangavo/konfuzno i samo je uspeo da me iznervira, a sa sistemom runa/magija ujedno predstavlja jedinu bitnu razliku u odnosu na D2.
 
Meni ovo izlgeda daleko mracnije i jezivije od D3... :)

[YOUTUBE]yuGzVyUfJMU[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Probao sam malo betu. Izgleda ok i radi super na mojoj vec ostareloj masini, ali nikako ne mogu da svarim ovaj fiksni polozaj kamere. Recimo D3 kamera mi lezi odlicno, ali ova mi je totalno neprirodna. Jos malo da su je uspravili i igra bi bila iz pticije perspektive. Jeste da ce igra biti besplatna, ali neka hvala.
 
Poslednja izmena:
Odigrah danas jedno dobrih 3-4 sata sa vesticom!! S obzirom da nisam igrao betu D3 ovo mi dodje kao pravo osvezenje igram ima dosta dobrih fazona ali isto tako i dosta stvari je pokradeno is ostalih igrica, mada ipak je ovo 2012 i jako je tesko ostati originalan ;) najvise mi se svidja to sto nema golda u igri nego se itemi prodaju za town scrollove i identify scrolove!! Isto sistem magija je mnogo sipatican.. sve u svemu igra obecava !!
 
Nazad
Vrh Dno