Šta je novo?

Jotel

80 koji rade i 8 koji vrede :)
Lepo je što su na frekvenciji jednog od pinkova ubacili Srpsku naučnu televiziju.
 
Ja ne znam gde vi nalazite sve te kanale, ja u Paracinu nista od toga nemam. Od kada su dodali Arenu 5 i one boxove nista nisu dirali, a to je bilo pre mesec i po, dva.
 
80 koji rade i 8 koji vrede :)
Lepo je što su na frekvenciji jednog od pinkova ubacili Srpsku naučnu televiziju.

Ovo je realno najslabija ponuda kanala verovatno u Srbiji. Jedino ova antena preko dvbt2 ima goru ponudu :d

Da li ima svrhe zaliti se na ovo i traziti smanjenje pretplate ili nema leba od toga?
 
Čisto sumnjam da bilo kakva žalba može da urodi plodom. Sigurno će da kažu da smo slobodni da idemo ako nam se ne sviđa.
 
Blago vama kad imate vremena da gledate TV... I još više zavidim onima koji imaju vremena da gledaju filmove na Pinkovim filmskim kanalima iz 80ih godina... Da može, ja bi uveo samo internet, televizija mi ne treba.

Sent from S7
 
Ma i ja bih samo internet da moze, al ne moze. Ovako mi kablovska skoro za nista ne sluzi a placam je redovno.
 
ixtis, verovatno si dobio ruter koji je neko pre koristio (vidim da je iz 2011.) - nista strasno, isto se radi i za Adsl, ljudi raskinu ugovor i vrate ruter, a onda se on daje novom korisniku.
Najbitnije je da sve dobro radi i da je brzina ona koju placas.
Mene interesuje jesi li mozda pitao da li su krenuli sa telefonijom? Vidim da na ruteru imas 2 izlaza za fixni, a u trio paketima telefon dodje skoro dzabe.
 
Ma znam da je ovaj već korišten nego mi čudno što ima nalepnicu od 571, a izgleda da je 870 model. Nisam ništa pitao u vezi telefonije, a i ovaj moj fiksni mi samo stoji bezveze. 750din mesečni, za ništa...

Sent from my SM-G930F
 
По ономе што повремено чујем, Јотел је полудивча и уопште неће да буде чудно ако им забране разне канале или траже да и они нешто плате. Мада гашење пинка није неки проблем ... осим за оне који то волу. Ја имам те пинк канале али нисам сигуран да сам их некад погледао а о њима знам само из листања канала. ;)
 
Pa malo ima kanala koji Jotel placa nekome od ovih trenutno dostupnih. A ocigledno da neki i idu verovatno i divlje (neplaceno) u digitali. Placaju verovatno Fox kanale, animal planet i diskaveri, eurosport i mozda jos po neki. Ostalo ide sa dvbt-2 i one fraj koje mogu da uhvate sa satelita.
 
Moze li neko da postavi spisak frekvencija za kanale posto nemam automatsko biranje.Od juce nemam ni jedan digitalni kanal,hvala unapred.
 
Kako radi internet na jotelu ovih dana? Drugar imao neke probleme, pa da se raspitam da li je samo kod njega.
 
Били су неки радови на мрежи неколико дана па се у неким деловима губила конекција за канале и интернет. Има на јотеловом сајту обавештење.

Такође постоји још једно обавештење и ваља га треба сви прочитати.
Поштовани корисници,

Обавештавамо вас да су ТВ канали Прва, Б92 и Хепи донели једнострану одлуку о промени услова за емитовање свог ТВ програма.

Ова промена подразумева наплату ТВ програма које емитују наведени ТВ канали, што би за директну последицу имало велико повећање цене КДС одржавања.

ЈОТЕЛ чини максималне напоре да са овим ТВ каналима постигне договор који ће бити прихватљив за све стране и који ће омогућити присуство наведених ТВ канала у понуди.

Уколико такав договор не буде постигнут, бићемо приморани да од 01. 01. 2017. године престанемо са реемитовањем ових ТВ канала.

О евентуалним променама и даљим одлукама ТВ канала Прва, Б92 и Хепи бићете правовремено обавештени
.

П.С. Скенирајте опет канале, тј фреквенције, убачени неки нови канали. По мени до сада најбољи могућ избор канала.
 
Nekih 4 sata nisam imao internet, malopre je dosao, ne znam da li je ovo situacija bila samo kod mene ili i sire. Kablovska tv je za to vreme radila.
 
Jotel ima problem sa nedostatkom IP adresa. Kod mene se desilo da nemam net 3-4 dana. To je bilo pre 2 meseca, moguce da su bili neki radovi na mrezi kod tebe, ali znam da su se dosta korisnika zalili na net pre 2-3 meseca


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nekih 4 sata nisam imao internet, malopre je dosao, ne znam da li je ovo situacija bila samo kod mene ili i sire. Kablovska tv je za to vreme radila.
Jeste, i kod mene isto, mada sam ja otišao da radim, kad sam pošao nije bilo neta.... Provericu kad stignem kući.... A što se tiče ip adresa, moguće je , moj modem konkretno neće da uzme sam IP adresu, dal je do nedostatka istih ili nešto treće ne znam, znam da su mi po cenu dinamičke dodelili do daljnjeg statičku IP adresu, jer drugačije nemam net.

Sent from S7
 
Jotel ima problem sa nedostatkom IP adresa. Kod mene se desilo da nemam net 3-4 dana. To je bilo pre 2 meseca, moguce da su bili neki radovi na mrezi kod tebe, ali znam da su se dosta korisnika zalili na net pre 2-3 meseca


Sent from my iPhone using Tapatalk

Moguce je da je to. Kod mene prvo pocela brzina da se srozava i ping da skace (brzina na ST je pala na 1 Mbps a ping je iso preko 500) . Ja mislio nesto ovaj modem baguje aj da ga resetujem. I posle toga nije hteo da nadje net otprilike do ponoci.
 
Nadam se da ovo nece da postane redovna pojava u zimskim mesecima kao sto je kod mene bilo ranije. Ranije je to u vecernjim casovima (narocito za vikend) kad se optereti mreza internet bio gotovo neupotrebljiv za koriscenje.
 
Na frekvenciji 602 nema nijedan kanal,nema digitalni b92,pink,rts,rtl i jos neki kanali a dodali su novu frekvenciju 818
 
Свиђа ми се што је убачен Фох мовиес. То је одмах требало на почетку а не они силни пинкови шкарт канали
 
15942210_10210853902558811_992588809_n.png
15941645_10210853746114900_1038282615_n.png

Ne znam šta da mislim, ovih dana ukratko bolje da nema interneta nego da ga ovako ima.

Edit: Inače u 3 ujutru radi ovako

 
Poslednja izmena:
Evo cim sam video tvoju poruku izmerio kod sebe.
5958622433.png


Inace, pokazuje da sam iz Pristine. Jel ima jos neko taj bag? :D
 
Kakva je onda situacija danju, sto se tice interneta?
 
Srednje žalosna, razmišljam da pređem na ExeNet optički ako ne rešim ovo promenim paketa, tipa manji download a veći upload da vidim imaju li.
 
Srednje žalosna, razmišljam da pređem na ExeNet optički ako ne rešim ovo promenim paketa, tipa manji download a veći upload da vidim imaju li.

Malo je offtopic al imas upload booster na Exe optici (za +15Mbps placas oko 1400 dinara), sto ce reci da uzmes 30/3 + TV + 15Mbps upload za 1990+1416 = 3406 din za tv i 30/18Mbps.

Izvinjavam se za off.
 
Nazad
Vrh Dno