Šta je novo?

Jotel

Ovo za Arenu nije uopšte neverovatno. Garantovano Jotel SD Arenu upscalira na HD, pa tako emituje.
 
Ma ko zna sta radi, bitno je da je kvalitet slike kao kad gledas preko nekog loseg strima.
 
Danas sam primetio da su vratili RTS HD. Pustili su i Nat Geo Wild HD (piše HD kod logoa) u 1080i rezoluciji, ali ne primećujem da je slika nešto bolja od istog SD programa
 
Gde to, u Nisu? Posto vidim da u Zajecaru nisu nista ubacivali, na kojoj frekvenciji je RTS HD?
 
Cime otvoriti ovo?
 
Hvala. Vidim imate vi jos po neke kanale :)
 
Danas sam primetio da su vratili RTS HD. Pustili su i Nat Geo Wild HD (piše HD kod logoa) u 1080i rezoluji, ali ne primećujem da je slika nešto bolja od istog SD programa
Jotel ima problem..Sa Kopernikusom i Exe net-om je u ratu odavno a sada je na tu teritoriju počeo da ulazi i SBB..biće zabavno pratiti ovo,mada sve miriše na ukrupnjavanje tržišta.
 
Povećali kod mene, flat pro 1...
0e29cc027a940750358e95c27d50c997.jpg


Sent from S7
 
Jotel neće imati u ponudi više pinkove kanale.Pink im traži 6 evra po korisniku, a do sada je bilo 1 evro.Samo su trebali da obaveste korisnike ,a ne da se prave mutavi.
 
Mene to nece pogoditi :) Sada bi bilo ok da smanje pretplatu ili da ubace neke bolje zamenske kanale.
 
Krajnje je vreme bilo da se izbaci to smeće. To je sigurno bar 22 novih kanala.
Ja predlažem da odmah ubace N1 (svi konkurenti to već imaju u ponudi)
 
Ma ne moraju da ubacuju 20+ kanala ako ce da budu isto djubre kao i pink kanali. Bolje da ubace 7-8 boljih kanala. Za mene je uvek KVALITET > KVANTITET
 
Da, ali od ubacivanja novih nema ništa, možda dva tri, jotel je to
 
Verovatno si u pravu :d

Kod nas u Zajecaru ubacili ova dva Erox kanala, sve u svemu solidni su :d
 
I ja sam u Paracinu primetio da nema pinkovih vec par dana (i da, ne trebaju mi). Treba da ubace RTS HD, N1, Prvu plus i jos nekoliko tih malo kvalitetnijih kanala. Ne znam da li su omogucili pakete i van Niša?

Послато са m2 note уз помоћ Тапатока
 
To sto su izbacili Pink paket iz ponude ne smeta mi uopste ALI...nije to njihov doprinos borbi za kvalitetan program nego njihov sistem da se sto manje para ulozi a da se uzme sto vise. Sutra da im ARENA Sport trazi vece pare izbacice je dok trepnes. Dobro se secam njihovih ******skih objasnjenja, u vreme kad su izbacili Sport Klub - da imali su to u ponudi nekada davno, kako imaju sportske kanale koji pokrivaju maltene sve sto je tada nudio Sport Klub. Naravno da to nije imalo veze sa istinom ali od njih mozes cuti svakojake gluposti.
 
Danas sam ih pitao u vezi pinkovih kanala i rečeno mi je da ih neće više biti u ponudi zbog previsoke cene koju pink traži. Ubaciće nešto drugo umesto njih.

Nego imam jednu nedoumicu.

Pošto sam na FlatBrowse 4 paketu danas sam zamenio stari motorolin ruter za novi kablovsko-wifi "thomson thg571".
E sad, caka je u tome što ovaj ruter koji su mi dali meni liči na "thomson twg870u" a ne na ovaj prethodno navedeni.

Na samom ruteru, na nalepnici, stoji da je u pitanju "thomson thg571", ali u podešavanjima rutera stoji "thomson twg870u", a i po slikama na netu!!!:D


20161122_164035.jpg 20161122_164116.jpg Untitled.jpg


20161122-163934.jpg
 
Poslednja izmena:
Zvao sam upravo korisnički servis, da vidim kakva je situacija sa duo paketima i kanalima generalno. Uskoro (mada to su rekli i pre par meseci) biće dostupni duo i tio paketi i van Niša. A što se kanala tiče, izbačeni su pinkovi a istovremeno su dodati (samo ne znam kada i gde? ) novi kanali. Biće još malo izmena (ne zna da mi kaže koje će kanale dodati/izbaciti) ali očekuju da do nove godine reše pitanje kanala. U suštini ništa nisu rekli.

Inače jako neljubazan i drzak call centar
 
Danas sam ih pitao u vezi pinkovih kanala i rečeno mi je da ih neće više biti u ponudi zbog previsoke cene koju pink traži. Ubaciće nešto drugo umesto njih.

Napisao sam već u nekom od prethodnih postova "Jotel neće imati u ponudi više pinkove kanale.Pink im traži 6 evra po korisniku, a do sada je bilo 1 evro."
 
Nego imam jednu nedoumicu.

Pošto sam na FlatBrowse 4 paketu danas sam zamenio stari motorolin ruter za novi kablovsko-wifi "thomson thg571".
E sad, caka je u tome što ovaj ruter koji su mi dali meni liči na "thomson twg870u" a ne na ovaj prethodno navedeni.

Na samom ruteru, na nalepnici, stoji da je u pitanju "thomson thg571", ali u podešavanjima rutera stoji "thomson twg870u", a i po slikama na netu!!!:D

U pitanju je thomson thg571 koji su oni flešovali firmware-om od thomson twg870u, znači fizički imaš thomson thg571 koji nosi softver od thomson twg870u
 
Blago vama kad ste se resili tih budjavih pink kanala. Ja ne znam koliko Gronet placa te kanale a ima sve Pinkove verovali ili ne 39 kanala ! A ja osnovnu digitalnu placam 800din
 
U pitanju je thomson thg571 koji su oni flešovali firmware-om od thomson twg870u, znači fizički imaš thomson thg571 koji nosi softver od thomson twg870u


Ništa meni ovde nije jasno. Ako odradiš pretragu na netu, kao rezultat preprage dobijaš sasvim drugi ruter od ovog koji su meni dali!
Da napomenem da ruter dolazi u nekom skarabudženom (neoriginalnom) pakovanju!

U manualu za 'thg571' stoje ove slike:

thg571front.jpg thg571back.jpg



A ovo sam ja dobio samo što na mome stoji 'thg571'. Znači potpuno isti model kao na youtube linku, samo u 'žlj' pakovanju:

twg870u_back.jpg





Kako god. Ruter radi odlično (koji god da je model, na kraju, u pitanju);)
 
Glupo je sto su izbacili pinkove kanale sad nema sta da se gleda dosada sam gledao filmove na pinkovim kanalima ubacili one box kanale 15 nemackih beskorisnih kanala 10 hrvatskih i one bugarske kanale,sve srpske kanale izbacili,pre su mozda vredeli 750 din danas nevrede ni 200 dinara.
 
Kod nas do malopre u Zajecaru nije bilo interneta (bar kod mene kuci), vidim i da su nesto prckali po frekvencijama i menjali raspored kanala. Morao sam odradim jedan full sken da bi se pojavili kanali. Ostalo je negde oko 80 kanala koji rade.

Blago vama kad ste se resili tih budjavih pink kanala. Ja ne znam koliko Gronet placa te kanale a ima sve Pinkove verovali ili ne 39 kanala ! A ja osnovnu digitalnu placam 800din

Mi u Zajecaru Jotel placamo trenutno 750din a realno ovo sad ne vredi vise od 500 dinara.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno