Šta je novo?

Jotel

Nikad veca bruka za jotel. Ovo povecanje brzine za jedan gram je samo maska da bi se opravdali za nove vece cene. Mogu da zamislim razocarenje svih korisnika kada su videli za koliko je povecana brzina koja je najavljena jos pre mesec dana, a povecanje je nastupilo tek 1.jula. Inace junski racuni bice po novim cenama, koje nisu bile najavljene.
 
Koliko ja znam ne moze, na kom si paketu?
Najmanji paket.

Problem sam resio, tako sto sam zamenio UTP kabl. Naime, kad su mi postavljali optiku, modem su povezali starim UTP kablom (to sam tek sada ukapirao), koji ne dozvoljava brzine vece od 100 Mbps. Uzeo sam sada gigabitni kabl, i brzina je regularnih 120.
 
Nikad veca bruka za jotel. Ovo povecanje brzine za jedan gram je samo maska da bi se opravdali za nove vece cene. Mogu da zamislim razocarenje svih korisnika kada su videli za koliko je povecana brzina koja je najavljena jos pre mesec dana, a povecanje je nastupilo tek 1.jula. Inace junski racuni bice po novim cenama, koje nisu bile najavljene.
Za HFC pakete nisu ni povecali brzine i maltene su se izjednacili sa cenama sa Supernovom, jer ako se doda cena HBO paketa na ovih 3000 dinara koliko ispada novi racun za IK3, dobije se skoro pa ista cena kao u Supernovoj za SuperPlan 2 L (mozda stotinak dinara niza cena), a ponuda Supernove je kompletnija ako gledamo digitalnu televiziju, dobijanje dodatnog STB-a za premotavanje, aplikacija za TV ako neces STB, kanali, ista brzina kablovksog neta ili ako ima uslova za optiku, net brzine od 400/200... Mislim da su se zesce zeznuli sa ovim preracunavanjem cena i povecanjem i JEDINI razlog sto sam ih trpeo je bio malo manji racun... Sad vise realno nema razloga za tako nesto, tako da cu u sledecih par dana da potvrdim uslove za opticki net (jer ljudi iz Jotela redovno tvrde da u moju zgradu nece da uvode optiku), a vec mi je receno da Supernova ima, samo da potvrdim, i prelazim kod njih... Neci da placam 200/15, kad mogu da uzmem 400/200... Prosta matematika... I jesto, sto bi mi bilo dodatno skuplje jer bi imao HBO lol... Tako da, to im je sto im je...
 
Za HFC pakete nisu ni povecali brzine i maltene su se izjednacili sa cenama sa Supernovom, jer ako se doda cena HBO paketa na ovih 3000 dinara koliko ispada novi racun za IK3, dobije se skoro pa ista cena kao u Supernovoj za SuperPlan 2 L (mozda stotinak dinara niza cena), a ponuda Supernove je kompletnija ako gledamo digitalnu televiziju, dobijanje dodatnog STB-a za premotavanje, aplikacija za TV ako neces STB, kanali, ista brzina kablovksog neta ili ako ima uslova za optiku, net brzine od 400/200... Mislim da su se zesce zeznuli sa ovim preracunavanjem cena i povecanjem i JEDINI razlog sto sam ih trpeo je bio malo manji racun... Sad vise realno nema razloga za tako nesto, tako da cu u sledecih par dana da potvrdim uslove za opticki net (jer ljudi iz Jotela redovno tvrde da u moju zgradu nece da uvode optiku), a vec mi je receno da Supernova ima, samo da potvrdim, i prelazim kod njih... Neci da placam 200/15, kad mogu da uzmem 400/200... Prosta matematika... I jesto, sto bi mi bilo dodatno skuplje jer bi imao HBO lol... Tako da, to im je sto im je...
HBO paket se svuda doplacuje, nigde nije u standardnom paketu. Kod Telekoma/Supernove se doplacuje oko 700 dinara sto je vise nego duplo. Tako da ispada da je ekvivalentan paket skuplji za skoro 500 dinara. A sto se aplikacije tice, cini mi se da je neko komentarisao da je jako losa. I Iris je po mom misljenju dosta konfuzan.
 
Ljudi, karakterisanje tipa "goveda", "šljam" i slično ne možemo niti želimo tolerisati, pripazite na rječnik, ovo nije ulica.
 
HBO paket se svuda doplacuje, nigde nije u standardnom paketu. Kod Telekoma/Supernove se doplacuje oko 700 dinara sto je vise nego duplo. Tako da ispada da je ekvivalentan paket skuplji za skoro 500 dinara. A sto se aplikacije tice, cini mi se da je neko komentarisao da je jako losa. I Iris je po mom misljenju dosta konfuzan.
Ne znam sta si i kako racunao... Ako je sada Jotel IK3 2980 dinara + 490 dinara za HBO, to je 3470 dinara sa HFC internetom 200/15.
Kod Supernove Super Plan 2 L sa optikom 400/200 i full HBO paketom cena je 3749, tako da je razlika u ceni 279 dinara, tacno.

Sto se aplikacije za smart TV tice, koristim je na drugoj lokaciji gde je uvedena Supernmova i nista joj ne fali, radi sasvim zadovoljavaljuce. Dosad nisam naisao ni na jedan problem.

Cinjenicno stanje je da Jotel 3000 dinara mesecno ne vredi, za ono sto nude, i kako nude...

1688474900036.png
 
Poslednja izmena:
Kada se uzima bez ugovorne obaveze, cena HBO paketa je 490 din. Uz ugovornu obavezu je 395din (posto ova ponuda Supernove vazi samo za ugovor na 24 meseca pa navodimo tu cenu). To je bez malo 400din razlika uz primetno bolji kvalitet slike. Uz to se dobijaju i neki dodatni kanali.
1688543725369.png
Isto to imas i na optici.
 
Poštovanje,
Koristim Supernovu ali me interesuje da li Jotel još uvek ima u ponudi UG kanale (N1, Nova S, SK 1-10, Cinemania....)?
Unapred hvala na odgovoru.
 
N1 i SK 1-3 HD i sd mozda i cinemania
 
Nova S nema.
N1, Cinemania i SK 1-6 ima (a SK 1-3 su u HD).
 
Nova s nema
N1 ima sigurno
SK samo 1,2,3 u HD i SD
Za cinemania nisam siguran.
Nisam kod kuće da bih proverio.
Nova Sport nema
 
Hahahahaha... napravili deal sa UG, verovatno da ih spasu propasti, a vi im dali na kasicicu, bez 10 SK kanala i bez Nova Sport i bez Nova S.Koji je to cirkus, pa to Svet nije video...
 
Eh da su samo kanali

To je komedija od firme,potpisao ugovor pre mesec dana ni da se jave,niko nije obavesten,nemaju sefa

Mogu da mislim koji je to horor ako nesto ne radi
 
Ljudi da li je jos neko imao problema danas sa internetom posle sinocnog nevremena? Zajecar ovde.
 
Poštovanje,
Koristim Supernovu ali me interesuje da li Jotel još uvek ima u ponudi UG kanale (N1, Nova S, SK 1-10, Cinemania....)?
Unapred hvala na odgovoru.
1690194741793.png
Evo sta ide u Sport Klub paketu. Nema samo Nova S i Nova Sport, ostalo ima koliko sam video. Ova dva mislim da nema nijedan operator van UM.
 
Posle sat vremena isključili Nova s, šou od Jotela.
Ma to im se sam prešaltao Totalov risiver. To se dešava ako im je nestala struja u stanici ili delu stanice pa se vratila.
Šta je sada na kanalu gde je bila Nova S?
 
Sada je National geographic. Znači to je u pitanju, a ja se zaradovao đžabe.
 
Ne? Nije ih kupio, ne širi dezinformacije.
 
Kako god ali bilo je.

Takodje ko poznaje razvoj te vrste usluga iz vremena kad je krenula ekspanzija, zna i u kakvim su poslovnim odnosima sbb i jotel. Mali hint-šta je iz čega nastalo i kako. Pa su tako i podelili grad.
 
Baš naprotiv, oduvek su bili dobri sa prvima jedino se to držalo po strani jer je svima bilo dobro. E sad kad se vode kampanje koje se vode, vratili su se na staro. Pa još ako dodje do kupovine, biće lepo.
 
Suvišni postovi su pobrisani. Manite se neproverenih informacija, spekulacija i nagađanja.
 
Jel vam eurosport 1 baguje? Slika live je užaš.

Na drugim operaterima radi normalno


Kao da je SD a ne HD.
 
Moguce da reemituju sa Total TV resivera, pa je zato tako, proveri audio jezik ako pise "UND" ili "Undentified" onda definitivno jeste to slucaj...
 
Slika na ES je vec duze vreme pixelizovana (pri tome su je razvukli u Full HD i bitrate ide preko 5 000...)
 
Ljudi, jel imate problem sa Jotel internetom, ja sam zapravo na HFC mrežu njihovu povezan. Ne mogu da pingujem Google a kamoli da otvorim stranicu neku koja se učitava po 10 minuta, pa opet radi jedno 3 minuta sve ok pa zabaguje. Na njihovom HFC modemu sve lampice svetle kao da je sve u redu čak svetli i online lampica a imam problem sa učitavanjem stranica.
 
Ljudi, jel imate problem sa Jotel internetom, ja sam zapravo na HFC mrežu njihovu povezan. Ne mogu da pingujem Google a kamoli da otvorim stranicu neku koja se učitava po 10 minuta, pa opet radi jedno 3 minuta sve ok pa zabaguje. Na njihovom HFC modemu sve lampice svetle kao da je sve u redu čak svetli i online lampica a imam problem sa učitavanjem stranica.
Na optici je sve okej, verovatno je nesto do njih.
 
Zdravo svima, da li moze neko da mi potvrdi da li radi IRIS TV preko Jotel interneta ili EON tv preko istog. Uzeo bih JOTEL samo internet jer u zgradi ima vec intalacija, samo me interesuje da li bi mogao da koristim IRIS ili EON nalog od svog brata. Unapred hvala na odgovoru.
 
Nazad
Vrh Dno