Šta je novo?

Jotel

Tako je.
Potpuno isti postupak mozete raditi i sa mts-om, koji je ukinuo 3 kanala i o cemu danas pisu portali.
30 dana zakonski rok za raskid ugovora.
Naravno da moze, ako su ukinuli kanale to je izmena ugovora koji je korisnik potpisao iako korisnik smatra da je to na njegovu stetu moze raskinuti ugovor bez da placa ikakve nadoknade niti gratis meseci. Rok je trideset dana od obavestenja provajdera. Nije mi samo jasno kakve to veze ima sa Jotelom.
 
Jel iko zna na koliko je jotel potpisao ugovor sa UM za sport klub kanale?
 
Verovatno će još neke kanale ubaciti. Nadajmo se naravno.
Sudeći po ponudi Polaris Media, rekao bih da je to to. Eventualno još Nova S da stigne, ali s druge strane Jotel je uveo Grand i IDJ, a Polaris emituje Novu. Verovatno da UM ograničava broj kanala koji licencira.
 
Da li imate probleme sa nekim kanalima? Od kako se desio ovaj tranzit na UM kanale, dešava se da npr HRT1 ili RTL 2 nemaju signal pa se posle pojavi.. Pa radi normalno 20ak min pa opet nestane na neko vreme. Tada je ili crna slika ili se pojavi jotel logo.
 
Da li imate probleme sa nekim kanalima? Od kako se desio ovaj tranzit na UM kanale, dešava se da npr HRT1 ili RTL 2 nemaju signal pa se posle pojavi.. Pa radi normalno 20ak min pa opet nestane na neko vreme. Tada je ili crna slika ili se pojavi jotel logo.
Gledaj te kanale u HEVC-u na kraju liste kanala, to su im re-enkodovani kanali u H264 koje reemituju za korisnike kojima TV ne podržava HEVC, verovatno im je loš signal...
 
Hrt-ovi se vec duze vreme mesaju, narocito uvece. Recimo, gledas nesto na HRT2, i odjednom se na istom mestu pojavi HRT3... pa se posle nekog vremena vrati HRT2 o_O
 
Nikad nisam gledao hrt. Ima li tu nesto zanimljivo?
Da li neko ima N1?
Pretrazio sam sve kanale, nasao je okruglo 200 digitalnih, ali nema ni Grand1 ni Grand2 a ni N1.
 
Nikad nisam gledao hrt. Ima li tu nesto zanimljivo?
Da li neko ima N1?
Pretrazio sam sve kanale, nasao je okruglo 200 digitalnih, ali nema ni Grand1 ni Grand2 a ni N1.
Ima ima.
Grand1 i 2 530mhz.
N1 546mhz.
 
Nikad nisam gledao hrt. Ima li tu nesto zanimljivo?
Da li neko ima N1?
Pretrazio sam sve kanale, nasao je okruglo 200 digitalnih, ali nema ni Grand1 ni Grand2 a ni N1.
Ko voli kvalitetnije filmove, ima, može da se probere.
Hrt-ovi se vec duze vreme mesaju, narocito uvece. Recimo, gledas nesto na HRT2, i odjednom se na istom mestu pojavi HRT3... pa se posle nekog vremena vrati HRT2 o_O
Tačno, a od skoro se i povremeno gube, tako da ništa ne možeš da planiraš da gledaš. I pored reklamacije (pozivanja u više navrata) to se i dalje dešava. Znači, reakcija JOTELA - nikakva!!
Gledaj te kanale u HEVC-u na kraju liste kanala, to su im re-enkodovani kanali u H264 koje reemituju za korisnike kojima TV ne podržava HEVC, verovatno im je loš signal...
Kod mene HRT 1, 2, 3 nema na kraju liste (ima RTL, DOMA i još nekih)
 
Poslednja izmena:
Ja danas bio do jotela posto mi nisu umanjili racun za sve muke koje sam imao sa njima proslog meseca. Na kraju su umanjili za 30%, pitao ih i da li planiraju jos neki kanal u dogledno vreme, kazu da je to to. Za ove kanale koji nestaju s vremena na vreme ih boli tuki kao i za one koje su izgubili a nisu Telekomovi (tipa RTS Trezor i ostali). To je bilo dovoljno da podnesem zahtev za BeotelNet, cini mi se da imaju najpovoljniju ponudu.

Videh da je Arena najavila da od sledece godine otkupljuje prava i na NFL a moguce i za Evroligu. Bice zanimljivo cuti odgovor UM-a ali osim reprezentativne kosarke i Evrolige ja ne vidim nista drugo sto bi me zadrzalo na kanalima SK-a.
 
Zastupnik svih RTS kanala osim RTS1, RTS2, RTS3 i RTS Svet u Srbiji je Telekom Srbija.
 
Sve dodatne RTS kanale (ukljucujuci i Trezor) mozes besplatno da gledas u HD izdanju, preko RtsPlanete (bilo na sajtu ili preko aplikacije).
 
Mislim da Evroliga nece barem jos godinu dve da ide sa SK-a, ali cu zato ja sa Jotela za mesec dana.
 
Videh da je Arena najavila da od sledece godine otkupljuje prava i na NFL a moguce i za Evroligu. Bice zanimljivo cuti odgovor UM-a ali osim reprezentativne kosarke i Evrolige ja ne vidim nista drugo sto bi me zadrzalo na kanalima SK-a.
Bice zanimljivo ispratiti to. Jedno je najaviti a drugo zvanicno potpisati i dobiti autorska prava. Pitanje koliko je to realno obzirom da je Telekom samo Premier ligu visestruko pretplatio a ove i sledece godine treba da im istekne ugovor za par liga, tipa Francuska, Spanska,NBA... Takodje, ako to nije slucaj, ne verujem da ce UM olako da se odrekne NFLa a tek Evrolige.
 
Da li je neko uspeo da raskine ugovor bez placanja gratisa, na osnovu gasenja 20 i vise kanala iz ponude?
 
Bice zanimljivo ispratiti to. Jedno je najaviti a drugo zvanicno potpisati i dobiti autorska prava. Pitanje koliko je to realno obzirom da je Telekom samo Premier ligu visestruko pretplatio a ove i sledece godine treba da im istekne ugovor za par liga, tipa Francuska, Spanska,NBA... Takodje, ako to nije slucaj, ne verujem da ce UM olako da se odrekne NFLa a tek Evrolige.
NFL je otišao u ruke Arena, na dan Superbowl-a su objavili to na sajtu(a i ovde ima u nekoj od tema). EL ostaje jos 2 sezone kod UM grupe a direktor Arena je izjavio(u istoj vesti o NFL-u) da mu je EL zivotna zelja 🤣

P.S. Da li neko na bulevaru u Nisu ima optiku i kako ga sluzi? Razmisljam se da napinjem upravnika za saglasnost pa me interesuje.
 
Potez od njih pa do Delte sigurno i provereno. Mozda cak i dalje do semafora na pocetku.
Ima tome pa bar 2god.
 
Први пут чујем да их има у том делу. Део бул према реци? Са друге стране их нема.
 
Da, u delu prema reci. Raspitivao sam se jos ranije za neke konkretne lokacije i potvrdili su mi. A razvodne kutije su jasno vidljive na banderama.
 
Могуће али нисам обраћао пажњу. Ако пређу "ограду" били би нам 7. провајдер у згради. :)
 
Saznao sam, počeo mi nov ugovor. Samo za TV. Greškom isključili TV a ostavili internet. xD
 
Oni su amateri u svakom smislu te reci.Ali polako im se blizi kraj,nece oni dugo sa ovakvim ponasanjem i odnosom prema korisnicima
 
Nazad
Vrh Dno