Šta je novo?

Jotel

Evo malo trenutno stanje interneta 6/512



Ukratko, uzas...


Edit:
Odgovorili su iz exe neta vrlo brzo:

Postovani,

Zajecar svakako imamo u planu za povezivanje. Za sada je povezan Knjazevac i sledeci je Zajecar. Pratite blagovremeno obavestenja na nasoj stranici ili se informisite putem maila.
 
Poslednja izmena:
Hvala obojici na informacijama.
Razmisliću ovih dana da li uzimam Jotel, ali po svemu sudeći uzeću, jer nemam baš neki izbor.
 
Dexter, vec su ti drugi odgovorili mesto mene... Imam Flat pro 3,i namerno sam hteo taj paket bas zbog upload-a, koii radi kako je i deklarisano, nemam zamerke... DL na torrentima ide do oko 1750, naravno kad to sto skidam seed-uju svi kao ludi...
 
Što se ExeNet-a tiče, u prvo vreme će sigurno ponuditi wireless.

Van Niša još nemaju optiku. Biće, al kad, ništa konkretno se ne zna.

Dakle, u prvo vreme kad dođu možete da računate na sledeće pakete kao i mi u Pirotu:

5/1Mbps - 950din
7/1Mbps - 1190din
12/1.2Mbps - 1490din
12/3Mbps - 1720din
18/4Mbps - 2490din
22/4Mbps - 3300din
28/5Mbps - 4120din

Optika će ipak kasnije.

Imaju IPTV preko wireless-a, koji ne utiče na internet (dakle skroz je odvojen) - po svakom STB-u se plaća 590din.

Kraj offtopic-a.
 
Ajde pitacu u temi o exe netu za detalje, da ne sirimo ovde pricu.
 
Са овом ценом вифи мреже сигурно нећу узимати. Мене занима искрено оптика. Вифи ми одговара само кућна мрежа.
 
Da vas pitam nesto, kakav vam je download kada skidate sa media fire? Prosto nece da ide prkeo 150 kb. Uzeo sam da probam onaj orbit downloader, skida sa njim oko 500-600 kb/s. Speed test je normalan, ide maksimum ali prosto mediafire je uzas. Samo me ona prcka. Da li je i kod vas tako?
 
A o cemu sam ja pricao ranije da probas? :) Pa naravno da je los, i ne samo mediafire nego i sve ostalo osim torenata. (koji verovatno zbog vise konekcija ostvaruje vece brzine).

I ja sam skoro provalio da preko Free download menagera idu full brzine, inace iz browsera tuga i ocaj uglavnom :)
 
Probao sam preko linuksa, preko terminala pa komanda wget pa link. Ista prica. Da ga ebem, sreca pa i ovaj linux ima svoju vrstu fast downloadera :D
 
Moram dupli post, posto nema nikog u ovoj temi osim mene...



Trebalo bi da je 6/512.... Ovo svakim danom sve gore i gore radi.
 
Iz kog si grada? Pa verovatno nije kod svakog situacija ista kao kod mene, nije ni kod mene non stop ovako, ali obicno za vikend i u vecernjim casovima bude.

I baci ping test ako mozes uvece, posle 20h...
 




Lokacija Niška Banja, paket Flat Pro 3 (15/2.5)
 

Prilozi

  • 4129266181.png
    4129266181.png
    30.3 KB · Pregleda: 89
Poslednja izmena:
Dexter,kod tebe su definitivno nesto izfusharili... Flat Pro 3,upravo :

4133081521.png
 
E i meni u sred noci, ili ujutru u 9 radi extra (doduse i zadnjih par dana koliko vidim nema tolikih oscilacija u downloadu kao pre ni tokom dana), ali nisam siguran koliko ce to da potraje. Uvek kad mi zatreba internet za nesto bitno, on za inat tad uspori.

A izgleda samo meni uzfusarili u Zajecaru, a svima vama internet kod Jotela uvek radi 100% perfektno. Nesto ne verujem u to :)


Evo kako radi ovaj izfusareni internet tokom noci i jutra :)
 
Poslednja izmena:
Evo sad u sred podneva :) :

 
Evo uzfusareni u 13h :)

 
Evo u Zajecaru vec neko vreme ne radi internet i kablovska :mad:
 
Poslednja izmena:


Kako nemam neku alternativu u ovom Zajecaru da odjavim ovaj nazovi internet i da ne gubim zivce na gluposti. I ovaj telekom nece u ovom mom naselju da sredi mrezu da odma uzmem njihov net...
 
Poslednja izmena:
Da osvezim temu

:S:
 
"НОВО ПОВЕЋАЊЕ БРЗИНА - СМАЊЕЊЕ ЦЕНЕ ИНТЕРНЕТА
Поштовани корисници услуга Јотелових кабловских мрежа, са великим задовољством обавештавамо Вас да ће Јотел у току juna 2015. год. поново повећати брзине свих пакета, као и количину укљученог саобраћаја у ограниченим пакетима !"

http://www.jotel.co.rs/
 
Pa šta su ovde uradili??? Pojeftinio Flat pro 3 za 100 ćoravca a smanjili upload za pola mbit/a???
Bzvz...
 
Nisam gledao detaljno, ali vidim da najjeftiniji flat paketi pocinju od 8 megabita (za download) umesto dosadasnjih 6.
 
Jel povecali ovi jotelovci nekome brzinu neta? Meni i dalje ista brzina...
 
I kod mene isto, a platio sam za ovaj mesec skuplje, trebalo je da mi puste od 1.og 20/2.5
 
Nazad
Vrh Dno