Šta je novo?

Jotel

ДИГИТАЛНА ТЕЛЕВИЗИЈА​



Посебна промотивна понуда са Ценовником​

1Иницијално прикључење дигиталног рисивера на локацији корисника2.990 дин., у промо-пер. 1 дин.
2Старт дигитални пакет1.490 дин. (hfc) / (оптика) дин.
3Арена Премиум пакет295 дин., у промо-пер. 1 дин.
4Филмски пакет (HBO, Cinemax, Premium)од 195 дин. до 595 дин.
5Арена Основни пакет150 дин.
6Еротски пакет, за одрасле150 дин.
7Изнајмљивање DVB – C бокса150 дин. месечно
*Напомена: Промо период за Арена Спорт пакет важи до 31.12.2021.

1. Инсталација подразумева испоруку и постављање дигиталног рисивера провајдера на локацији корисника, повезивање и меморисање дигиталних програма.
2. Основни дигитални пакет – више од 200 канала, зависно од локације. Обухвата све канале из садашње аналогне понуде, проширене додатним атрактивним дигиталним каналима.
3. Арена Спорт пакет обухвата пет канала: Арена Спорт 1,2,3,4,5.
4. Филмски HD пакети доступни су од 01.07.2017.​

Po ovome cele 2022 smo trebali da budemo bez arena.
Sa ovim cenovnikom da pored ove cene koju imamo, da placamo dodatno za arenu i za ostale pakete nece vise da budu najpovoljniji sa cenom, a znamo kablovska kakvog im je kvaliteta.
 
Nisam siguran da je ovo slučaj, jer ovde niko ne pominje da osim arena nedostaju i još neki telekomovi kanali, plus nekoliko rts kanala a oni nemaju veze sa arena paketom.
 
Sa ovim cenovnikom da pored ove cene koju imamo, da placamo dodatno za arenu i za ostale pakete nece vise da budu najpovoljniji sa cenom, a znamo kablovska kakvog im je kvaliteta.

Meni najviše što smeta kod kablovske jeste taj što nema EPG! 21 vek je a oni i dalje to nemaju.

Sve ostalo je okej.

Internet od kad ga imam, nikad nije pravio problem, telefon koriste moji.

Ja ću da ostanem kod Jotela ako je sigurno da potpisom ugovora dobijam ponovo arene i neka bude tih 300 dinara više.

Koliko sam shvatio, može se dobiti ponovo bonus meseci, da se izabere valjda 9 meseci po dinar ili 18 meseci po 50 odsto.
 
11. dan bez (normalnog) neta. Nebrojano puta sam prijavljivao telefonom, isao licno, tri puta su otvarali nalog, jednom su napisali da je reseno a da se niko nije pojavio, 2x su rekli da ce neko da dodje i niko se nije pojavio na adresi, niti je pozvao... Obicno nisam imao problem sa Jotelom ali ja ne mogu da razumem ovaj bezobrazluk. I samo ih cekam da mi dostave racun sa punim iznosom.
 
Malopre su mi u Jotelu nagovestili da se ceka 1. Februar kada ce se sve sigurno znati. Da li ce nastaviti kao dosad (sto je malo verovatno) ili cemo uz dodatak od 200-300 din dobiti arene.
Kasnije kada je ekipa Jotela dosla da "resava" problem sa netom (nisu ga resili) cuo sam razgovor jednog od njihovih ljudi kako preko telefona kaze da je neko iz Jotela iso na razgovore u Beograd i da nista nije promenjeno, sto znaci da cemo gotovo sigurno placati dodatak za te kanale (moj zakljucak).
 
Onda ces verovatno morati da placas za Cam karticu za tv ili da uzimas risiver od njih za Arene (sto se dodatno placa). Mislim da su tako do sada radili sa HBO paketom.
 
Zbog svega ovog što se dešava sa Jotelom sigurno ćemo raskinuti ugovor. I sad listam nešto da vidim koji novi net i tv da uzmem i naiđem na ovu AKCIJU.


Možete li mi reći molim vas šta vi mislite o ovome? Jel se isplati? Jel je dobro?
 
Naravno da se isplati samo sto oni optiku jedva gde i da imaju pokrivenu, zato je toliko i jeftino, ako nemaju u tvom delu grada savetujem ti Net Net
 
Zbog svega ovog što se dešava sa Jotelom sigurno ćemo raskinuti ugovor. I sad listam nešto da vidim koji novi net i tv da uzmem i naiđem na ovu AKCIJU.


Možete li mi reći molim vas šta vi mislite o ovome? Jel se isplati? Jel je dobro?
Orion ima odličnu ponudu ali slabu pokrivenost. Naročito ako živiš u kući,mala je verovatnoća da ćeš moći da uvedeš.
Yettel ima solidnu ponudu, ali i tu je pitanje infrastrukture, oni mi objasniše da koriste telekomovu infrastrukturu tako da... Ako je ona prošla tu, onda možeš kod njih (exenetova infrastruktura se ne računa)
Netnet znam da su opravni i odmah dolaze, samo iskreno njihov paket kanala i cena usluga mi se ne sviđaju.
 
@urkonja
Za Orion mogu da ti kažem da radi korektno, ja sam na Durlanu, za godinu i po sam imao 3-4 kraća prekida od pola sata-sat i jednom zbog nekog kvara u komšiluku tri dana je trebalo da otklone kvar, to je bilo najgore. Na kablu je brzina uvek blizu deklarisane (imam optiku 1000/200), wifi naravno ni blizu, ako gledaš TV najveća dobit ti je što dobijaš 7 dana vraćanje unazad (koliko znam toga nema kod Jotela) i mogućnost da pored 2 STB-a instaliraš aplikaciju na 3 uređaja.
Net je znači ok, televizija radi ok, izbor kanala je po meni isto ok jedino što nema Eurosport (i naravno SK) kanala.
Po ceni bi trebalo da su povoljniji (osim možda Yetela koji sad ima neku akciju ako si korisnik mobilne mreže).

Pozovi redom operatere pa pitaj ko od njih ima mogućnost za optiku na tvojoj adresi. Sestra i zet su čini mi se imali nekad netnet na Panteleju i koliko se sećam nisu bili zadovoljni. MTS optika radi dobro, mada vidim da su od NG ukinuli Cinestar kanale iz TV ponude.
 
Planirao sam da uzmem OI 2 paket u jotelu, ali sa ovim poskupljenjem ne znam da li se bas isplati. Zahtev za raskid koj supernove sam podneo pre 20-tak dana, tako da nemam jos puno vremena da se odlucim. Planiram samo internet da uzmem. U mojoj ulici ima exe net,net net,jotel,sbb infrastruktura. Predlozite mi gde da uzmem ili da ostajem u super novi :ROFLMAO:
 
11. dan bez (normalnog) neta. Nebrojano puta sam prijavljivao telefonom, isao licno, tri puta su otvarali nalog, jednom su napisali da je reseno a da se niko nije pojavio, 2x su rekli da ce neko da dodje i niko se nije pojavio na adresi, niti je pozvao... Obicno nisam imao problem sa Jotelom ali ja ne mogu da razumem ovaj bezobrazluk. I samo ih cekam da mi dostave racun sa punim iznosom.
Danas sam uz puno muka i na misice uspeo da ih "nateram" da rese problem. Na kraju su mi rekli da mi je IP adresa bila banovana na zahev MUP-a, pa su je promenili. Ja iskreno nikad nisam cuo da je nekom IP adresa banovana na zahtev policije, a jedino sto sam "necasno" radio je da sam par puta pogledao striming neke utakmice preko neta ili kodija. Da li se jos nekom desilo da se banuje IP adresa na zahtev policije?
 
To si upao u neki opseg adresa koji su oni proveravali, nista bitno.
Ili izmisljaju, da bi se opravdali. Ako su ti bnovali nesto, treba da ti jave.
 
Hvala drugari na savetima. Bio sam sada do ORIONA i rekli su mi da optika nema u mom kraju tako da ORION otpisujem.
E sad vidim i SUPERNOVA ima dobre akcije upola cene prvih 12 meseci, pa da se prošetam i do njih da vidim da li oni imaju optiku ovde kod mene, ako ne, ostaje mi jedino NET NET
 
Da li može neko da proveri da li ima OBN kanal i na kom broju? Jedna bakica iz mog komsiluka gleda serije na OBNu ali joj se kanal izgubio pre 10ak dana i sad je to mnogo strašno. Pretraga kanala ga ne nalazi ni na ATV ni na DTV.
Treba mi opet ova provera ako nekom nije teško da ne idem za džabe jer pretraga kanala baš dugo traje.
 
Bio moj otac danas do Jotela rekli mu do 10. februara ce biti resen problem 😆
 
Na moje pitanje da li je istina da će ubaciti United grupa kanale odgovorili su:
"Знаћемо до прекосутра. Поздрав"
 
Inace zvao sam ih danas da ih pitam, ko je pod ugovornom obavezom, cene za internet su iste kao sto je u ugovoru, nema povecanja cene do isteka uo.
 
Ma kakvi crni SBB kanali,Jotel je pred bankrotom ziro racun im je u blokadi.
Ma znam i ja, nego samo da prenesem 🤣
Neko već okačio da im poslovnice u nekom drugom gradu rade od 10h umesto 8h, neki vid štrajka, ni radnici verovatno nisu dobili plate, dug im se ne smanjuje, mesec dana sigurno nisu već plaćali licence za kanale nikome, sve će da se raspadne polako, 30+ dana su u blokadi
 
Čudi me iskreno da ih niti jedan Niški portal (juzne vesti, niske vesti itd. ) ili neki domaći ne iscima za informacije i objavi neku vest, čisto sumljam da do njih ne dolazi neka vest o Jotelovim problemima sa kanali.... Aj što bi imali klikove nego bi i svima nama malo olakšali situaciju.
 
Pa ce objave,kad odu u stecaj

Posle ih kupuje Sbb ili Telekom i eto kanala
 
Nikakva informacija koja bi nam bila od znacaja, to smo i sami znali
 
Hvala drugari na savetima. Bio sam sada do ORIONA i rekli su mi da optika nema u mom kraju tako da ORION otpisujem.
E sad vidim i SUPERNOVA ima dobre akcije upola cene prvih 12 meseci, pa da se prošetam i do njih da vidim da li oni imaju optiku ovde kod mene, ako ne, ostaje mi jedino NET NET
Pogledaj i BeotelNet, cini mi se da oni imaju bolju ponudu od supernove, narocito ako uzmes trio paket na 3 godine.
 
Nazad
Vrh Dno