Šta je novo?

Jotel

Info koji imam trenutno, nije provereno jeste da je problem navodno novi kanali koji su dodati od strane mts-a poslednjih 1-2 godine, kao sto su Arena 6,7,8,9 itd. i slicno i da je spor oko ugovora i cene. Jotel hoce da placa po istoj ceni ali Mts naravno hoce da naplati sve nove kanale.
 
Info koji imam trenutno, nije provereno jeste da je problem navodno novi kanali koji su dodati od strane mts-a poslednjih 1-2 godine, kao sto su Arena 6,7,8,9 itd. i slicno i da je spor oko ugovora i cene. Jotel hoce da placa po istoj ceni ali Mts naravno hoce da naplati sve nove kanale.
Pa kako su uopšte potpisali ugovor za te nove kanale po staroj ceni, oni su pre svih tih kanala od Telekoma imali samo:
Arene 1-5, Superstar, Agro, Balkan Trip i Toxic, dakle 9 kanala, a sada imaju oko 40-tak, nemoguće da je pristao Telekom prošle godine kad su ih dodali na staru cenu... A i da je problem oko cene sigurno ne bismo čekali ovoliko, nego se zadužila gospoda...
 
U obavestenju im stoji da su povecali brzine, a cena je ostala ista. Medjutim kad pogledate cene su za 200 din vise :)
 
Nisu veće barem u duo paketima
 
U obavestenju im stoji da su povecali brzine, a cena je ostala ista. Medjutim kad pogledate cene su za 200 din vise :)
Cene za pakete vise usluga su ostale iste, a cene paketa interneta su skocile, sto naravno nisu naveli u obavestenju. Sada ne znam, da li mi koji imamo ugovornu obavezu samo za internet, imamo promenu u ceni, ili se odnosi samo na one nove ugovorne obaveze i one koji su bez uo.
 
Ali povecanje brzine download-a sa 100 na 110 Mbps ...
Evo sad sam i ja primetio ovo povecanje 100-110. Ove kanale sto su sad iskljucili plus neke koje su iskljucili jos pre pola godine i tada kad sam zvao da proverim, receno je da rade na tome da ih vrate, sve u svemu ne nadajte se da ce se jotel popraviti sa kablovskom cak i da ih vrate. Korisnik sam njihove kablovske preko 15 god. i nazalos doslo je vreme da menjam provajdera. A izbor je takav da mogu da biram izmedju supernove i mts-a, ako se to uopste zove izbor.
Cene za pakete vise usluga su ostale iste, a cene paketa interneta su skocile, sto naravno nisu naveli u obavestenju. Sada ne znam, da li mi koji imamo ugovornu obavezu samo za internet, imamo promenu u ceni, ili se odnosi samo na one nove ugovorne obaveze i one koji su bez uo.
Oni kad povecaju cenu to vazi za sve korisnike i nove i stare, za moj paket vidim pise stara cena, za cene ostalih paketa ne znam.
 
Da li može neko da proveri da li ima OBN kanal i na kom broju? Jedna bakica iz mog komsiluka gleda serije na OBNu ali joj se kanal izgubio pre 10ak dana i sad je to mnogo strašno. Pretraga kanala ga ne nalazi ni na ATV ni na DTV.
 
I meni tako stalno nestaje OBN, ne znam sta rade, do pre neki dan je bio, sada ga nema ni analogno ni digitalno, ali mi se pre desavalo da se cas pojavi OBN u listi cas izgubi...
 
Screenshot_760.pngScreenshot_761.png
...
 
Ma da, povećavanje brzina minimalno, da su barem pametni da oforme pakete kao Orion, lepo 100, 500 i 1000 mbps i ćao, a ne ovako 200 i 250 mbps, grdna razlika...

Nego neko je na fejsbuk stranici njihovoj napisao da im u APR-u piše da duguju novac, ima li neko pristup tamo da proveri?
 
Do skoro bili 72 miliona dinara, na današnji dan se smanjio dug
 

Prilozi

  • jotel.jpg
    jotel.jpg
    56.8 KB · Pregleda: 80
Jel njima to svih 14 racuna blokirani? Sta li ce oni da rade, kako ce da nastave poslovanje :ROFLMAO:
 
Neko napisa na facebook stranici "oko 90 miliona su dugovali za prenos ne samo arene,vec ceo taj paket. Dužni su i Gazpromu ,i od njih su u blokadi. Pregovarali su sa Sport klubom ali su ga i tamo ispu...li. "
 
Promenjene cene su za samo-internet, a nisu za kombinacije vise usluga.
 
Navodno neće biti Arene dok se ne potpiše novi ugovor.

Znači na ono što ste plaćali, još 300 dinara za Arene. Lupam ja sam na Optik 2, 3000 dinara plaćam, moram da raskinem stari i da potpišem novi i odmah navodno dobijam sve arene.
 
A to kad napišu ruter 2.4Ghz/5Ghz da li se dobija ruter koji radi na 5Ghz i koji je model u pitanju?
 
A to kad napišu ruter 2.4Ghz/5Ghz da li se dobija ruter koji radi na 5Ghz i koji je model u pitanju?
Da dobija se, mercusys neki poslaću posle koji je model u pitanju, a slobodno i ako uzmeš neki niži paket gde ne piše da daju 5Ghz potraži im ga, meni su tako dali
Navodno neće biti Arene dok se ne potpiše novi ugovor.

Znači na ono što ste plaćali, još 300 dinara za Arene. Lupam ja sam na Optik 2, 3000 dinara plaćam, moram da raskinem stari i da potpišem novi i odmah navodno dobijam sve arene.
Kao što je i trebalo da bude, ima tamo negde u cenovniku "Arena osnovni paket" i "Arena Premijum paket"
 

ДИГИТАЛНА ТЕЛЕВИЗИЈА​



Посебна промотивна понуда са Ценовником​

1Иницијално прикључење дигиталног рисивера на локацији корисника2.990 дин., у промо-пер. 1 дин.
2Старт дигитални пакет1.490 дин. (hfc) / (оптика) дин.
3Арена Премиум пакет295 дин., у промо-пер. 1 дин.
4Филмски пакет (HBO, Cinemax, Premium)од 195 дин. до 595 дин.
5Арена Основни пакет150 дин.
6Еротски пакет, за одрасле150 дин.
7Изнајмљивање DVB – C бокса150 дин. месечно
*Напомена: Промо период за Арена Спорт пакет важи до 31.12.2021.

1. Инсталација подразумева испоруку и постављање дигиталног рисивера провајдера на локацији корисника, повезивање и меморисање дигиталних програма.
2. Основни дигитални пакет – више од 200 канала, зависно од локације. Обухвата све канале из садашње аналогне понуде, проширене додатним атрактивним дигиталним каналима.
3. Арена Спорт пакет обухвата пет канала: Арена Спорт 1,2,3,4,5.
4. Филмски HD пакети доступни су од 01.07.2017.​

Po ovome cele 2022 smo trebali da budemo bez arena.
 
Možda upravo i zbog toga što je nisu delili po paketima i mi sada ispaštamo
 
Navodno neće biti Arene dok se ne potpiše novi ugovor.

Znači na ono što ste plaćali, još 300 dinara za Arene. Lupam ja sam na Optik 2, 3000 dinara plaćam, moram da raskinem stari i da potpišem novi i odmah navodno dobijam sve arene.
Odakle ti ovo? Ako je tako stvarno su licemerni. Sad ja treba da cekam jos 3 meseca da mi istekne ugovor a da nemam Arene koje sam tim ugovorom imao. Umesto da su odmah naplacivali dodatno Arena pakete.
 
Skoknuo im dug opet na 64 miliona 🤣
 
A koliko sme racun da bude u blokadi, a da oni smeju da rade?
 
To što je račun u blokadi ne znači da firma ne može da posluje. Imaju problem što ne mogu da plaćaju nikome dok se ne odblokiraju (ni dobavljačima ni radnicima ni zakupodavcima ni nikom).

Za sada to znači da kasne sa plaćanjima.
 
To što je račun u blokadi ne znači da firma ne može da posluje. Imaju problem što ne mogu da plaćaju nikome dok se ne odblokiraju (ni dobavljačima ni radnicima ni zakupodavcima ni nikom).

Za sada to znači da kasne sa plaćanjima.
Znači ni vlasnicima prava za kanale, i onda ostanemo i bez svih kanala, pa prelepo jer su već mesec dana u blokadi... Isto i za internet
 
Nazad
Vrh Dno