Šta je novo?

Jotel

Još ništa, pretpostavljam da će ove nedelje biti
 
jotrl duo staro.pngjotel duo novo.pngdig kabl.png

Au, sad su ga vec malo preterali, cak je i EXE NET sad isplatljiviji od njih...
 
Boga mi... Fino podigli cene... A nigde informacija, samo na sajtu... Koliki li im je mentalni kapacitet kad ovako na kvarno rade?

1643732014298.png
 
Poslednja izmena:
Da li neko ima kanale Disney Channel, RTRS, OBN, RTS Nauka, Prva Plus i RTRS?
Videh da ide EPG na info kanalu, ali ih nigde ne pronalazim pa sam krenuo da sumnjam da uopšte ni nemaju te kanale...
 
Da li neko ima kanale Disney Channel, RTRS, OBN, RTS Nauka, Prva Plus i RTRS?
Videh da ide EPG na info kanalu, ali ih nigde ne pronalazim pa sam krenuo da sumnjam da uopšte ni nemaju te kanale...
RTRS je u ponudi, r.broj 7 kad skeniram, stim sto nije pod dtv, ni pod radio nego u kategoriji OSTALO.Slucajno sam našao. Obn ima samo na analognoj, jos veca glupost.
 
Hvala za proveru, znači izgleda da ni nemaju te kanale... Ja kad skeniram kanale isto postoji neka sekcija "ostalo" ali uopšte ne mogu da nađem na TV-u gde to stoji, a OBN našao pre neki dan na nekom drugom TV-u u kući gde nisu skenirani kanali sigurno godinu dana, radio je, i posle preskeniranja kanala je nestao, ništa mi nije jasno, prate ukućani neke turske serije tamo, a na analognoj je užas kvalitet pa sam zato pitao
 
Ima li možda neko trenutno problem sa netom? Ne radi im ni sajt ni kontakt telefon.
 
Ni ja nemam..
 
Isto nemam internet od jutros u 10h, kablovska radi
 
Kolko vidim, ispala im je cela mreza u Nisu sa BGP-a.
 
IMG_20220217_140632.jpg
A bitno kol centar da su ugasili :'D
 
Poslednjim skeniranjem sam našao: sve Arena kanale (ukljucujuci 1x2) Superstar2, Nba, LiverpulTV...
 
Poslednjim skeniranjem sam našao: sve Arena kanale (ukljucujuci 1x2) Superstar2, Nba, LiverpulTV...
Dodati su oni još pre 3 nedelje, ali koliko sam video po onim dokumentima sa njihovog sajta, zaključavaju sve Arene sem 1-5 posle 28. februara... Jer su sad u nekom "promo" periodu, pa su zato dostupne.
 
Već dve nedelje kako nema kanala Discovery, tlc, animal planet i eurosport1-2 u Zaječaru... da li je ista situacija i u drugim gradovima?
 
Eurosport 1-2 ima, mada ih puštaju ko zna odakle, jer je na jedinici engleski komentator, a Animal Planet, TLC i Discovery isto nema... Poskupeli dvesta dinara, pola ovih novih kanala što su dodali će da zaključaju, i sad još izbacuju iz ponude kanale....
 
Hvala na informaciji, stvarno su ga preterali... ovakvim radom samo mogu da oteraju korisnike i jedino zbog interneta mi se ne prelazi kod drugog operatera još uvek.
 
Hvala na informaciji, stvarno su ga preterali... ovakvim radom samo mogu da oteraju korisnike i jedino zbog interneta mi se ne prelazi kod drugog operatera još uvek.
Ma kad-tad će da postanu Supernova i oni, samo je pitanje vremena. A ako postanu Supernova internet će postati gori, mislim na češće prekide, ali televizija bolja, nešto ćemo izgubiti, a nešto dobiti
 
Kada se zakljucavaju Arene?Supernova bar ima aplikaciju iptv Jotel nece imati ni za 100 godina 😑
 
Vratili izgleda Animal Planet. A videh da analogno negde oko 14-15. kanala ide Prva Plus? Jel je ima neko digitalno, kod mene je samo analogno ima kao i OBN...
 
Prva plus digitalno ide na poziciji nekog od Fox kanala plus na jos jednom mestu ali ne mogu sad da pronadjem, danas sam bas video ali se oznake kanala ne slazu.
 
Zanima me jotelova optika, da zavrsim sa vdslom kod mtsa, zanima me da li imaju cesto prekida, bas mi znaci da internet nema prekida i da brzina nema oscilacija, moze neko po mogucnosti iz Nisa da pusti ratelov speed test?
 
Zanima me jotelova optika, da zavrsim sa vdslom kod mtsa, zanima me da li imaju cesto prekida, bas mi znaci da internet nema prekida i da brzina nema oscilacija, moze neko po mogucnosti iz Nisa da pusti ratelov speed test?
Jotel optika u Nišu odlična, ne secka i ne pada internet, veoma retko se to dešava. Kablovska loša.
U prilogu šaljem sliku. Ovo je najmanji paket optike. Prenos na ruteru bez opcije 5G je download i upload oko 60 mbps. Zato preporučujem ruter sa mrežom od 5G, onda je jačina ova na slici.
 

Prilozi

  • IMG_20220313_164650.jpg
    IMG_20220313_164650.jpg
    102.6 KB · Pregleda: 39
Jotel optika u Nišu odlična, ne secka i ne pada internet, veoma retko se to dešava. Kablovska loša.
U prilogu šaljem sliku. Ovo je najmanji paket optike. Prenos na ruteru bez opcije 5G je download i upload oko 60 mbps. Zato preporučujem ruter sa mrežom od 5G, onda je jačina ova na slici.
Koliko je to kablovska losa? Ne gledam ja ali moji su navikli na mtsov iris, nije valjda puno losija slika u odnosu na mts, ipak je to optika?
 
Ne znam da li je do wifi-ja ili neceg treceg ali lost mu je 1.1% :D tako da.... jotel nikad nije bio preterano pouzdan ni u cemu pa ni sto se neta tice. Televizija nije sjajana ovde mozes videti listu kanala. Ja sam nekad bio korisnik, hvala bogu odavno nisam, ali pojedine komsije jesu i cesto se zale, imaju prekide i uopste nisu zadovljni. A sto se tice kvaliteta slike nije bitno da li je optika ili koksijalna mreza, drugi faktori su bitni :)
Ako ti je bitan net i imas mogucstvo bolje idi na NetNet, svi kanali su im otvoreni, mozda ponuda kanala nije neka vrhunska ali je sasvim korektna, a internet ti je isti kao sto je nekad bio stari Exe net dok ga nisu preuzeli doticni sn genijalci i krenuli da unistavaju i degradiraju.
 
Koliko je to kablovska losa? Ne gledam ja ali moji su navikli na mtsov iris, nije valjda puno losija slika u odnosu na mts, ipak je to optika?
Nemaš vraćanje, dosta nekih natrpanih satelitskih kanala koje niko ne gleda kako bi popunili listu, EPG nema na dosta kanala i nije toliko precizan, piše samo naslov emisije... Imaš sve Arene i ove kanale iz regiona kao (RTL, HRT, Doma TV, Nova TV, Hayat itd) jedino im je po tome ponuda interesantna, ali ako ti je i televizija toliko bitna kao i internet, onda definitivno pređi na Net Net.
 
Nazalost, samo je jotelova optika ovde i mts vdsl 20/4.
 
Nazad
Vrh Dno