Šta je novo?

Jotel

Ako nisi imao nikakvu promociju u smislu besplatnih meseci možeš da raskineš ugovor samo sa plaćanjem mesečnog računa.
 
Uzmite samo net optiku, dodajte ovaj adapter i imate sve kanale free. :)
https :// youtu.be/ BnxNWEvkZCA
 
Jesi proverio ovo?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jesam. Pozajmio sam adapter od druga koji koristi opticku kablovsku i to popodne je radilo super. Sada cekam da stigne iz Kine adapter koji sam poručio.
 
Tražio sam raskid.

Nemaju brojeve zavođenja, napomenuo sam im da je zakonski obavezan broj pod kojim je zavedeno. Međutim nemaju zavođenje pod brojevima a rekli su da je prigovor prihvaćen. Na prigovoru smo se potpisali ja i primalac prigovora, datum potpisa. Jedan primerak je kod mene, drugi kod njih.

Sutra bi trebalo da dobijem odgovor, tako mi je rečeno. Ako ne otići ću ponovo.

Šta je bilo na kraju sa ovim tvojim slučajem?
 
Pozdrav, sada tek video poruku. Raskunuo sam ugovor, bez plaćanja penala ali me namestili da platim priključak u iznosu od oko 3000 rsd. Nisam imao strpljenja da čekam da oni razmotre prigovor koji im dao, odugovlačili bi samo a ja sam već nedelju dana i više bio bez interneta i kablovske pa sam im platio tih 3000 rsd i otkačio se od njih. Na reč Jotel me samo hvata nervoza.

Sada sam prešo u EXE Net i za sada je sve super.

Hvala ti još jednom na savetima ali su sve to đubrad i samo kidaju živce ljudima i nikom ništa.
 
Možda im dobro došlo da im raskače HFC, da mogu da postave optiku [emoji1787][emoji16][emoji1787][emoji16][emoji1787][emoji16] :D

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Па ако је епс подигао цене качења по бандерама за оне који плаћају, ред је да скине оне који не плаћају. Не знам шта се ту помиње телеком. Иначе је Јотел до скоро важио за тоталне дивче, није се ни знало колико ће да преживе а од скоро делују озбиљније, развлаче оптику а видео сам да нешто и укопавају поред техничких факултета када су оно померене бандере. Можда је време да плате оно што користе, свакако је за све добро да се оправе и крену озбиљно.
 
Ne citajte smeće od novina, jel i oni ne znaju sta pišu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jotel skinuo sa sajta sve vesti posle jula 2018.
A pretplata im i dalje 990 din.
 
Oni su totalno neozbiljni. Moj burazer ih zvao da mi uvedu net i kablovsku oni ni posle 20 dana nisu došli na kraj burazer uzeo exe net a oni kad došli odkačio ih

Послато са Nokia 5.1 уз помоћ Тапатока
 
Citam neke postove i ne znam sta reci. Ja kad sam presao na optiku receno mi je otprilike 20 dana se ceka i tako je i bilo. Posle 20 dana dosli ljudi i sve postavili. Neki dan pre njihovog dolaska sam se cuo sa njihovom sluzbom i receno mi je da za 2-3 dana stizu kod mene i tako i bi. Kablovska je ista kao i pre postavljanja optickog kabla, a internet je brzi u odnosu na prethodni paket koji sam imao, narocito je ubrzan upload. Sto se interneta tice nista ne koci, testirao sam brzinu vise puta i na vise nacina i iz kompjutera i preko wifi sa vise uredjaja i rezultati su gotovo identicni na svim testiranim uredjalima, svuda su prikazane vrednosti koje i treba da budu za paket koji sam odabrao. U prvih par dana koriscenja jotelovog optickog interneta preko 100 GB sam uploadovao na maximalnoj brzini za upload. Za sada sam zadovoljan.
 
Citam neke postove i ne znam sta reci. Ja kad sam presao na optiku receno mi je otprilike 20 dana se ceka i tako je i bilo. Posle 20 dana dosli ljudi i sve postavili. Neki dan pre njihovog dolaska sam se cuo sa njihovom sluzbom i receno mi je da za 2-3 dana stizu kod mene i tako i bi. Kablovska je ista kao i pre postavljanja optickog kabla, a internet je brzi u odnosu na prethodni paket koji sam imao, narocito je ubrzan upload. Sto se interneta tice nista ne koci, testirao sam brzinu vise puta i na vise nacina i iz kompjutera i preko wifi sa vise uredjaja i rezultati su gotovo identicni na svim testiranim uredjalima, svuda su prikazane vrednosti koje i treba da budu za paket koji sam odabrao. U prvih par dana koriscenja jotelovog optickog interneta preko 100 GB sam uploadovao na maximalnoj brzini za upload. Za sada sam zadovoljan.

Koje mesto u pitanju?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ваљда је 90% проблема везано за долазак сигнала до корисника па ту утичу и парице и коаксијалци па би оптика морала да има савршене параметре. Оних неколико процената одлази на пилићарске провајдере који и поред свега не понуде довољан линк тј агрегација буде претерана. За сада већина оптичара и нема превише корисника на оптици али се плашим да у некој будућности, када се тај број повећа, не почне и та прича. Сада већ праве проблеме корисницима због недостатка IPv4 адреса, чак и неки од већих.
 
Ваљда је 90% проблема везано за долазак сигнала до корисника па ту утичу и парице и коаксијалци па би оптика морала да има савршене параметре. Оних неколико процената одлази на пилићарске провајдере који и поред свега не понуде довољан линк тј агрегација буде претерана. За сада већина оптичара и нема превише корисника на оптици али се плашим да у некој будућности, када се тај број повећа, не почне и та прича. Сада већ праве проблеме корисницима због недостатка IPv4 адреса, чак и неки од већих.
To ce sigurno da se desi u nekoj buducnosti, za sad dok jos nema puno korisnika ne verujem.

Potpisao ugovor juce sa jotelom za optiku. Videcemo koliko ce se cekati, rekose do mesec dana :)
Do tad ne vracam telekom vdsl.
 
Da li je na Jotelu zakljucan osnovni paket u digitalnom formatu kao kod SBB-a ? Tj da li treba CI modul da bi se gledali digitalni kanali u osnovnom paketu ?

Hvala
 
Jotel-VR otkljucana cela ponuda kanala


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Da li neko zna šifru za Jotelov modem Cisco? Treba da otvorim neke portove da bih mogao da pristupim Mikrotiku van lokalne mreže. Šaljem im mejlove, sam se sa sobom dopisujem, zovem telefonom da pitam niko se ne javlja po 10-15min pa kada se javi neka žena prebace me u podršku gde se niko konstantno ne javlja...
 
Pokusaj sa praznim username-om, sifra "admin" ili "root", ako se dobro secam.
 
Da li neko može da mi pomogne i napiše user/pass za web interfejs na Tehnikolor ruteru od Jotela?
 
Internet u Paraćinu mi je ovih dana 3/3mb. Ruter se greje do besvesti. Jel ima neko slican problem? Zvao sam korisnicki servis, upisali reklamaciju i to je to. [emoji16]

Послато са Redmi 7 помоћу Тапатока
 
I jesu ti resili brzo, kakav je utisak na kraju, zamenili modem, internet sljaka?! izv za zakasnelo pitanje, kada se pojavish na ovom delu foruma javi se kakvi su ti utisci sada, i reci mi u kom si delu grada?!
 
Jel zna neko kakav wifi ruter daju uz opticki net?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno