Šta je novo?

Jotel

Moram ovo da podelim ovde. Potpisao sam ugovor u Jotel-u za opticki internet jos pre dva meseca i jos uvek nisu bili da mi prikljuce internet. I ako sam vise puta u toku ovog meseca bio kod njih da se zalim jer mi internet treba za posao, rekli su da ce urgirati "od ponedeljka" i tako tri puta. I dalje nista. :D Dobro se razmislite pre nego sto potpisete ugovor, da li ste spremni da provedete 2+ meseca bez interneta.
 
Još samo kaži da si platio oba meseca [emoji4]
Valjda se ugovor potpisuje kad dođu da te priključe?
 
Još samo kaži da si platio oba meseca [emoji4]
Valjda se ugovor potpisuje kad dođu da te priključe?

Nisam, jer ima neki kao gratis period 6 meseci. I onih 24 meseca za koje sam potpisao krecu da vaze tek nakon gratis perioda. A ugovor sam potpisao tamo, ali su mi rekli da on krece da vazi od datuma prikljucenja-sto kako mi se cini nece biti skoro...
 
Lepo su ti rekli. Kad dodju da namontiraju opremu od tad vaZi ugovor. I ja ih cekam skoro 2 meseca, sreca imam nfc kod njih


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Lepo su ti rekli. Kad dodju da namontiraju opremu od tad vaZi ugovor. I ja ih cekam skoro 2 meseca, sreca imam nfc kod njih


Sent from my iPhone using Tapatalk
Da sam znao da cu ovoliko da cekam ne bih nikad menjao. Rekli su da ce doci za 15 dana max. No nebitno, cilj posta je bio da ne zeznu nekog kao mene kome internet sluzi za zaradu.

Sent from my FRD-L09 using Tapatalk
 
Čekaju da se prevari još nekoliko njih u blizini, da ne postavljaju uređaje za jednog korisnika.

Послато са SM-N9005 помоћу Тапатока
 
Odgovor im je kako kuce rade dok je lepo vreme a kad je hladno i sneg rade zgrade, tako da mi u zgradi cekamo sneg za optiku


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poceo i Jotel da ubacuje telekomove kanale, tako da znamo kojim ce putem ici...
 
Koliko sam ja cuo, nije 100% tacno,ali telekom je kupio jotel, tako da.... videcemo. Za sada na apr-u ne vidim promene, ali ako su poceli da ubacuju to dokazuje da ima istine.
 
Poslednja izmena:
Ubaceni su Superstar, Agro, Toxic, Arena Esport
 
Ubaceni su Superstar, Agro, Toxic, Arena Esport
Na kojoj frekvenciji?
Koje mesto?
Ako ima superstara onda ih je definitivno uzeo mts

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Поштовани корисници, Обавештавамо Вас да ће до краја јануара 2020. доћи до промене Пакета наших услуга, уз повећања брзина Интернета и промене Ценовника. Ваш Јотел.

Ово им је скорашње саопштење тако да се вероватно нешто догађа, а били су повољни и што се тиче нета барем мени стабилни. Појавила се прича да хоће да их купи СББ, што би СББ-у одговарало да прошири мрежу где је нема али је одмах уследио напад по таблоидима (државе) да су радили противзаконито, илегалне инсталације..., и од тога наравно ништа. А сад их изгледа узима држава! Ја сам лично имао 9 месеци за динар, и тренутно за 2100дин. тв, нет 70/8 и телефон, а сад шта ће бити Бог зна.
 
Поштовани корисници, Обавештавамо Вас да ће до краја јануара 2020. доћи до промене Пакета наших услуга, уз повећања брзина Интернета и промене Ценовника. Ваш Јотел.

Ово им је скорашње саопштење тако да се вероватно нешто догађа, а били су повољни и што се тиче нета барем мени стабилни. Појавила се прича да хоће да их купи СББ, што би СББ-у одговарало да прошири мрежу где је нема али је одмах уследио напад по таблоидима (државе) да су радили противзаконито, илегалне инсталације..., и од тога наравно ништа. А сад их изгледа узима држава! Ја сам лично имао 9 месеци за динар, и тренутно за 2100дин. тв, нет 70/8 и телефон, а сад шта ће бити Бог зна.
Ako se menja cena to nije dobro. Najjeftiniji su i sasvim sam zadovoljan uslugom interneta.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ovo nije dobro. Nis je imao najbolju ponudu interneta u drzavi bas zato sto su Jotel, EXE Net, SBB bili jaki suparnici. Brzine su stalno isle gore, upload takodje. Ovim sto je 'lelekom' kupio jotel tome je dosao kraj... ne bih da budem negativan ali nesto sumnjam da ce ovo ici u prilog nama korisnicima. Definitivno je tacna informacija cim su dobili supertar. Otkupiti sve provajdere (vece) je stvarno prevrsilo svaku meru...
 
Zanimljivo je da od skora i Orion ima Superstar, FilmKlub, Agro...
Screenshot_20200121-081622_Chrome.png
 
Ma orion je *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*. To je IPTV. Zakscasis 3 4 uredjaja na njihov net i nems vise ni televizije ni interneta

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Изгледа да су повећали брзину, имао сам 70/8 а сада 80/12 Снимак екрана (1).jpg. Што се тиче канала све је и даље исто.
 
Od Jotelovog zaposlenog sam dobio informaciju da ce se dadati novi kanali i da ce se povacati brzine. Konkretno za moj paket opticni net i kablovska 100/40 bice 120/50(ili60). Placao sam 2000din. Biće 2300din. Arene ce preći u HD

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
vuky017

Ако арене пређу у HD биће добро јер овако мени нису гледљиве. Једно време и FOX канали су били у HD па су их вратили у SD, чак и eurosport им је код мене са HD враћен у SD. Све у свему телевизија им је лоша, садa ће вероватно нешто побољшати али ће зато и поскупети. Не каже се ништа да ли их је узео телеком ?
 
Ja sam dobio informaciju da jeste, ali iskreno se nadam da nije i ako sam odavno pobego od jotela voleo bih da postoji makar neka konkurancija MTS-u i SBB-u u Nisu koja eto povecava brzine itd jer to je dobro za nas korisnike.
Nego, ima li neke nove informacije o novim brzinama i cenama? Na sajtu nista ne pise.
 
Poslednja izmena:
razmisljam da predjem na jotel uskoro pa me interesuje jel moze playstation 4 da se poveze preko njihovog neta. znam da je glupo pitanje ali pre mts sam bio povezan na beotel i znam da mi stalno izbacivalo neku gresku i odjavljivalo me je.
 
Ja sam dobio informaciju da jeste, ali iskreno se nadam da nije i ako sam odavno pobego od jotela voleo bih da postoji makar neka konkurancija MTS-u i SBB-u u Nisu koja eto povecava brzine itd jer to je dobro za nas korisnike.
Nego, ima li neke nove informacije o novim brzinama i cenama? Na sajtu nista ne pise.

A od koga si dobio tu informaciju da je Jotel prodat MTS-u ?
Nemam takve informacije. Ja sam na Exe-Netu ali sam pre toga bio na Jotelu, pa zato povremeno pratim i ovu temu da vidim koliko je Jotel napredovao od kada sam ih napustio.
 
Nece se desiti nista spektakularno. Povecace malo brzine interneta i ubaciti Telekomove kanale (vec su poceli). Za nedelju dana ce objaviti te nove pakete i to je uglavnom to.
 
Подигли цену за 300 динара скоро, мислим на оптик 2. Проверите ценовнике. Иначе јесте, 120 према 50 нет, нема телеком канали.
 
Синоћ су ми пустили Арене у HD, гледао ноћас Денвер слика одлична. Убацили су и Superstar HD и Агро HD од онога што сам приметио. Поскупели за 200 дин. али и повећали брзину интернета. Све у свему само због Арена се исплати.
 
Poslednja izmena:
Синоћ су ми пустили Арене у HD, гледао ноћас Денвер слика одлична. Убацили су и Superstar HD и Агро HD од онога што сам приметио. Поскупели за 200 дин. али и повећали брзину интернета. Све у свему само због Арена се исплати.
Koja lokacija?

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno