Šta je novo?

Jotel

Pu pu. Ne daj boze da ih uzme telekom. Mozda bolje da ih uzme sbb.
Internet im je odlican(barem optucki kod mene) a tv i ne gledam. I kad gledam nesto to gledam preko EON-a

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Pu pu. Ne daj boze da ih uzme telekom. Mozda bolje da ih uzme sbb.
Internet im je odlican(barem optucki kod mene) a tv i ne gledam. I kad gledam nesto to gledam preko EON-a

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Sumnjam da će ih kupiti SBB, emituju Telekomove kanale, i preko speed test-a piše da im server ide preko MTS-a tako da...

Inače ne znam šta im znači da reemituju kanale preko Polarisa i Total TV-a, a ne iz originalnih strimova koje dobijaju od distributera, jer ako imaju licencu za neki kanal što ga ne emituju normalno, nego samo kvare kvalitet ovako.
 
Nudi li jotel akciju neki mesec po 1 din samo za internet za nove korisnike?

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Mislim da imaju promocije ali najbolje da njih kontaktiras. Ja sam imao 6m po 0 din. Ktv + oNet

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Mislim da imaju promocije ali najbolje da njih kontaktiras. Ja sam imao 6m po 0 din. Ktv + oNet

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
Upravo im poslao poruku na mesenger. Uzeo bih samo opticki internet 120/50. Jel i dalje stabilan net kod tebe? Ja na mts imao problem sa paricom nije radio fiksni, otkako su zamenili paricu imam cudne prekide ponekad u internetu koji se odmah rese restartovanjem rutera. Uzalud cekam mts optiku u nas kraj, u nasoj poslovnici kazu kao bice krajem godine. Ali u to ne verujem. Zato bih da uzmem jotel. Supernova mi nudi koaksijal 12 mes gratis ali njih bi da izbegnem. Nisam te pitao da li imas kod jotela nekih problema posto i oni stavljaju iza NAT-a? Pre svega mislim na torrente (ne koristim privatne trackere).

Sent from my Redmi Note 8T using Tapatalk
 
Ja sam zadovoljan.
Nema prekida sem kad su neki radovi


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ukoliko se neko razume u ruter huawei HG8247, neka mi se javi na PP. Imam problem sa dvbc signalom, radi samo 30-ak sekundi po ukljucenju rutera a zatim se izgubi, sa 60 procenata padne na nulu.
 
Kako radi internet?
Najbolje da zoves njih i prijavis problem. Kod mene isti ruter radi bez problema

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Može li neki ljubazni korisnik Jotel optike u Nišu da pusti ping ka 136.115.98.86, idealno sa žicom povezanog uređaja?
 
Jotel je kod mene pre par dana uveo optiku. Sad sa jedne strane, to je optika, trebalo bi da bude dobar net. Sa druge, to je Jotel. Ima li neko da zivi van Nisa i ima iskustva sa njima?
 
Kod mene jotel optika bez problema. Vranje
 
Ja prešao sa Exe-a u Jotel optika, već mesec dana šljaka bez problema. Pu pu da ne ureknem......

Plus 12 meseci gratis, i da se desi da zakoči neću se ljutiti :)
 
Može li neki ljubazni korisnik Jotel optike u Nišu da pusti ping ka 136.115.98.86, idealno sa žicom povezanog uređaja?

Pinging 136.115.98.86 with 32 bytes of data:
Reply from 136.115.98.86: bytes=32 time=33ms TTL=59
Reply from 136.115.98.86: bytes=32 time=33ms TTL=59
Reply from 136.115.98.86: bytes=32 time=33ms TTL=59
Reply from 136.115.98.86: bytes=32 time=33ms TTL=59

Ping statistics for 136.115.98.86:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 33ms, Maximum = 33ms, Average = 33ms
.
.
.

Ja prešao sa Exe-a u Jotel optika, već mesec dana šljaka bez problema. Pu pu da ne ureknem......

Plus 12 meseci gratis, i da se desi da zakoči neću se ljutiti :)

Meni za produzenje dali samo 9 mes
 
Hvala za ping, potpisao već sa starim provajderom još dve godine pre par meseci.
 
Hvala za ping, potpisao već sa starim provajderom još dve godine pre par meseci.
Izvini kasno sam video tvoj post. Nije losa optika, kad god bih testirao brzinu u speedtest-u uvek je pokazivao deklarisane brzine. U sustini sam zadovoljan i upload je malo bolji nego sto je trenutno u ponudi kod drugih provajdera.
 
Takođe koristim Jotel optiku i zadovoljan sam, za 8-9 meseci korišćenja bilo je samo 3-4 prekida i to na po par minuta. Dobro je što ne štede na brzini uploada kao npr. MTS ili Supernova.

Međutim, kablovska televizija im nije jača strana, ponuda kanala siromašna. EPG nedostaje, odloženo gledanje televizije naravno ne postoji, izbacuju-ubacuju stalno neke kanale, dok konkurencija za istu pretplatu ima veću i bolju ponudu TV kanala...
 
Reci mi ko nudi bolje po ceni jotelove pretplate?
 
Internet niko, možda Orion, ali oni nemaju svuda optiku, ali kao što rekoh meni je Jotel optički internet i više nego dobar, nikakvih zamerki, a kablovsku NetNet ima bolju na primer, pa čak i MTS ako gledamo po ceni (+- 50/100 dinara za razliku od Jotela).

Ovi u 2021. godini ne mogu da stabilišu listu kanala, u listi im stoje kanali koje ne rade više od par meseci, a gledanje unazad tek da ne pominjem.
 
To stoji za kablovsku, nista ne ulažu u pogledu tehnickog poboljsanja kao kod drugih ali su zato najeftiniji
Ne slažem se da je Jotel najjeftiniji. OIK 2 paket košta 2.280 dinara, dok kod Supernove ekvivalentni paket (sa mnogo više TV kanala) košta 2.300 dinara.
Tražio sam alternativu u Nišu, u mojoj zgradi optiku ima Jotel i ExeNet (Supernova), SBB nema infrastrukturu u tom delu grada, nudili su mi Total, ali to mi nije interesantno zbog interneta.
Uglavnom, mislim da ću posle odmora da pređem na Supernovu i da se zahvalim Jotelu posle 10 godina saradnje.
 
Ne slažem se da je Jotel najjeftiniji. OIK 2 paket košta 2.280 dinara, dok kod Supernove ekvivalentni paket (sa mnogo više TV kanala) košta 2.300 dinara.
Tražio sam alternativu u Nišu, u mojoj zgradi optiku ima Jotel i ExeNet (Supernova), SBB nema infrastrukturu u tom delu grada, nudili su mi Total, ali to mi nije interesantno zbog interneta.
Uglavnom, mislim da ću posle odmora da pređem na Supernovu i da se zahvalim Jotelu posle 10 godina saradnje.
Pametno.
Koliko vidim Supernova i Supernova Exe Net definitivno nije ista stvar, Supernova je i dalje zadržala Exe Netovu ponudu. Ovi neandertalci drže kanale koji ne rade na listi, onda reemituju kanale sa risivera, popunjavaju listu FTA kanalima, poskupeli pretplatu kablovske od nove godine, a nikakve novitete nisu dodali, dok im je internet optički fantastičan nikakvih zamerki nemam, ali svakako vidim da ti je internet bitniji od televizije, Supernovu EXE je pravi izbor, nećeš pogrešiti.
 
Ne slažem se da je Jotel najjeftiniji. OIK 2 paket košta 2.280 dinara, dok kod Supernove ekvivalentni paket (sa mnogo više TV kanala) košta 2.300 dinara.
Tražio sam alternativu u Nišu, u mojoj zgradi optiku ima Jotel i ExeNet (Supernova), SBB nema infrastrukturu u tom delu grada, nudili su mi Total, ali to mi nije interesantno zbog interneta.
Uglavnom, mislim da ću posle odmora da pređem na Supernovu i da se zahvalim Jotelu posle 10 godina saradnje.

Ne znam gde si gledao ali pogledaj malo bolje, evo i ja sam sad pogledao: OIK2-2.395, a kod supernove Super par start MOVE - 2.999 i Super par plus MOVE 3.399, znaci od 600 - 1.100 razlike u korist jotela. Ako ti razlika u pretplati nije problem onda je izbor supernova jer imaju bogatiju ponudu. Ali kod jotela mozes da nakacis veci broj TV-a jer ti ne treba dodatak za tv koji se dodatno naplacuje. Sve ima svooje prednosti i mane, zato i cena toliko varira.
 
Ne znam gde si gledao ali pogledaj malo bolje, evo i ja sam sad pogledao: OIK2-2.395, a kod supernove Super par start MOVE - 2.999 i Super par plus MOVE 3.399, znaci od 600 - 1.100 razlike u korist jotela. Ako ti razlika u pretplati nije problem onda je izbor supernova jer imaju bogatiju ponudu. Ali kod jotela mozes da nakacis veci broj TV-a jer ti ne treba dodatak za tv koji se dodatno naplacuje. Sve ima svooje prednosti i mane, zato i cena toliko varira.
Prica za Super EXE par 1 paket (exe net je u sastavu supernove). Za 2.340 dinara, mnogo mnogo vise kanala od jotela i vise kanala pd klasične supernove.
A inace ekvivalent jotelu ti je super par start / gpon super par start, koji je 2.699 din, sve isto samo nemas movi box, jer jotel i onako nema vracanje niti ce ga ikada biti.
Postoje i druge alternative, Net Net, koji ti je isti exe sto se cena tice i interneta, samo ima manji broj kanala. Imaju mrezu skoro svuda u gradu, a ako nema kod tebe lako se dogovoris sa njima da uvedu.
 
Prica za Super EXE par 1 paket (exe net je u sastavu supernove). Za 2.340 dinara, mnogo mnogo vise kanala od jotela i vise kanala pd klasične supernove.
A inace ekvivalent jotelu ti je super par start / gpon super par start, koji je 2.699 din, sve isto samo nemas movi box, jer jotel i onako nema vracanje niti ce ga ikada biti.
Postoje i druge alternative, Net Net, koji ti je isti exe sto se cena tice i interneta, samo ima manji broj kanala. Imaju mrezu skoro svuda u gradu, a ako nema kod tebe lako se dogovoris sa njima da uvedu.
ja samo "mojasupernova.mts" link nalazim u pretrazivacu, kao sto rekoh bivsi exe net ima bolji internet, ali su sada smanjili upload brzinu, medjutim kad uporedim sa mts-om koji je njihov vlasnik vidim da je mts pristupacniji i dalje veci gratis period pa samim tim zakljucujem da je njihova politika da svi korisnici superove po isteku ugovora predju u mts. Kad bi znao da cu brzo da dobijem njihov opticki kabli u kuci odmah bi presao u mts, ranije kad sam imao njihov probni period od 6 meseci bio sam apsolutno zadovoljan kablovskom, samo im je internet za sadasnje standarde spor, ali sa optikom se uzdizu.
moze link za: Super EXE par 1 paket
 
Prica za Super EXE par 1 paket (exe net je u sastavu supernove). Za 2.340 dinara, mnogo mnogo vise kanala od jotela i vise kanala pd klasične supernove.
A inace ekvivalent jotelu ti je super par start / gpon super par start, koji je 2.699 din, sve isto samo nemas movi box, jer jotel i onako nema vracanje niti ce ga ikada biti.
Postoje i druge alternative, Net Net, koji ti je isti exe sto se cena tice i interneta, samo ima manji broj kanala. Imaju mrezu skoro svuda u gradu, a ako nema kod tebe lako se dogovoris sa njima da uvedu.
Ja sam ih kontaktirao u vezi vraćanja unazad putem onog online ćaskanja na sajtu i rekli su da rade na "probavljanju tehnike za vraćanje unazad" i to još pre par meseci, i naravno ništa od toga, prazne priče.. Oni ne mogu EPG normalno da srede, a kamoli vraćanje unazad...
 
Nazad
Vrh Dno