Šta je novo?

Jotel

Vranje jos uvek nista. Samo internet povecan

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Ставиили су објаву и на сајту тако да ће бити. Ја нисам за сад нашао Арена Еспорт, а и не ради ми ЕПГ, не знам да ли је то код мене или свуда?
 
Da li moze neko od vas da ostavi LISTU svih TV kanala u ponudi u paketima Jotela, posto na sajtu fali deo tih lista kanala ili ja pak nisam uspeo da nadjem.
Bilo bi dobro ukoliko nekog ne mrzi da postuje txt ili jpg makar slikan telefonom kako god tih, 58 аналогних + 200 дигиталних kanala o kojima se govori.

Isto tako jel im je optika stabilna, nema prekida i sl. isteko mi ugovor na kopernikus-supernova, otkacio ove sto zovu telefonom svakih 3 dana da provere dal cu potpisati novi ugovor za supernovu, pa posto je sada tako kako je da nema sport kluba i granda(zbog keve) da sacekam jos mesec dana pa da razmisljam o jotelu vishe nego ikad.

Imam optiku njihovu prosla je pored, ali taj konacan spisak kanala nikako da nadjem...
 
Poslednja izmena:
Упдејт за Зајечар. Убацили хд канале арене и остале што навели на сајту. Ипак, цела та фреквенција код мене сецка код арена али мсм да вероватно треба да подесе.
 
Meni brzina interneta nije povecana nego smanjena jer sam u NFC Trio paketu imao brzinu 160/15 (paket TIK 4) a sada je ta brzina smanjena na 120/15 tako da nisam zadovoljan. Idem danas u poslovnicu da vidim zasto je tako jer sam ugovor potpisao pre 2 meseca i to za trio paket TIK 4 koga vise nema u ponudi pa su me izgleda automatski prebacili na nizi paket.
 
Zovi korisnicki. Vidi sa njima. Pre ces dobiri odgovor

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Hvala, pogledacu sada, ovo mi je bilo vrlo bitno.
Jel optika dobro radi, nema prekida?
6 meseci po dinar jel tako i ima se pravo na 3 stba?
Ja dobio 3 meseca. 1 stb ili kartica za hbo kanale ko se pretplati. Inace za ostale kanale ti ne treba stb ili kartica jel nisu zakljucani. Mozes koliko hoces tv-a. Otika radi extra.

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Што се тиче оптике, немам замерке, брзину коју плаћам ту брзину и добијам, нема пуцање мреже и слично.
 
Jel ima jos neko ovde problema sa ne dobijanjem racuna za placanje? Vec nekoliko meseci ne stize. I naravno kad jednom nismo platili (jer smo i prevideli jer nije ni stigao) oni iskljucili internet. Posle sam morao da idem do poslovnice da se raspravljam s njima. Evo sad opet. Ne stize nikakav racun. Zvao ih, pisao i nista... Jel moguce da u 21. veku moram svakog meseca da idem do poslovnice da placam internet jer su nesposobni da stampano parce papira ubace u sanduce???
 
Poslednja izmena:
Moguce da svima kasne jer su menjali cene paketa (a i pretplata na samu kablovsku je dignuta na 1150,00).
 
Мени последњи рачун стигао уредно преко поште, мада мој отац је да плаћао лично у пословници пре било ког рачуна. Баш из разлога што касне.
 
Onda najbolje da salju racune na mail. To valjda nije toliko komplikovano da se uvede.
 
Da li ste, pri uvodjenju interneta, dobili user i pass za logovanje na Jotelov sajt?
 
Pozdrav za sve na forumu. Imam jedno pitanje, tj dva pitanja? Kakav je Jotel internet u Vranju i da li je ip adresa na ruteru dinamička tj promenljiva kad se ruter gasi i pali? I ako nije da li moze da se dobije dinamicka ip adresa?

Sent from my SM-G950U using Tapatalk
 
Ista situacija interneta. Generarno je probrem kod svih, jel od 17-05 su svi kući i vise na netu. Prijavio sam podršci problem evo vec treći dan se ne resava. Pre podne net radi sasvim ok. Vuce 120/50. Uvece ne prelazi 10
77ddd2f1d077263d863a144ec2ebb1f8.jpg


Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Tehničku podršku nemaju, niko ne odovara na mejlove a niko se i ne javlja na telefon tako da ako nemaš izbora biraj Jotel. Jotel dodeljuje javnu dinamičku adresu ali NAT-ovanu da znaš... Gašenjem modema nećeš dobiti novu.
 
Мени у Зајечару јотел нет ради без грешке, мислим да је то због старе базе где су били те сам ја био међу првим корисницима, конлретно Влачић. Сад мерио нет, пинг 8, 117 down, 48 upload.
 
Sad je ok. Kad sam pisao post bio je kraj marta,ali dan-dva poe toga je sve bilo ok

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Od 160 kanal, 90 odsto sd. Razmisljam da se sto se tice kanala, prebacim na satelit.
 
Da li neko u Nisu koristi Jotel-ov kablovski internet, i kakva su vam iskustva? Za optiku nema tehnicke mogucnosti u mojoj zgradi.
 
Primetih, prek neki dan da su ubacili FOX kanale u HD, i 24Kitchen u HD.
Inače jel samo kod mene umesto kanala Arena Esports ide kanal Balkan Trip? Ima li neko sličan problem?
I takođe da li kod nekog radi EPG? Kod mene nikad nije radio, samo na jednom-dva kanala. Stvarno sramota u 2020. godini da nemaju EPG...
 
Koliko para toliko muzike

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
 
Koliko para toliko muzike

Послато са SM-N960F помоћу Тапатока

Pa i u EXE NET-u su cene slične kao ovde, pa su 500 puta razvijeniji i bolji od ovih. Ovi su katastrofa... Nadam se iskreno ds će ih kupiti Telekom, jer je ovo sada, blago rečeno, raspad sistema.
 
Nazad
Vrh Dno