Šta je novo?

Jotel

Dogovorio sam se sa njima pre 2 meseca da u terminu isteka ugovora sa mts-om oni dodji i nameste. Proslo je to...20 dana ih cekam da izadju na teren, obecavaju i na kraju mi kazu treba da se radi, da se dogradjuje to moze da traje 2,3,6 meseca i na kraju svega toga nagovaraju me na wirelles internet. Oterao sam ih u k..... i to je to. Dva meseca su imali fore da izadju i da mi kazu, ima mogucnost, nema mogucnost. Na kraju sam sam uzeo jotel i to je to.
 
Као да ти неко понуди најновији мерцедес па касни месец, два а ти се изнервираш па узмеш пунта за исту цену, само што га одмах испоручују.
 
Najbolje poredjenje koje sam procitao u zivotu!

Sent from my D5503 using Tapatalk
 
Pa covek morao da uzme Punta jer ga je Mercedes radio dva meseca a ne zna da mu kaze da li ce i za koliko moci da ga povezu...mozda i za sest meseci...totalno neodgovorno...inace se kod Jotela nece usreciti.
 
Poslednja izmena:
Ja sam sa Jotelovim internetom prezadovoljan.... A Telekom da ne vidim ni na reklami ( vezano za adsl)

Sent from S⅞
 
Izgleda da u Nišu ne važi više ona podela teritorije između SBBa i Jotela. Evo došao i SBB da nudi usluge.
 
Jotelov internet je OK...kablovska je sramota...za telefoniju sam cuo da je klimava...njima uzima teritoriju i Exe i Kopernikus a sad i SBB izgleda.
 
Вероватно је трампа имала рок трајања па је то истекло.
 
Hvala na informaciji :). Cuo sam da Jotel pocinje od 01. 07. da emituje HBO kanale?
 
Sad sam bio do njih da platim račune i potvrdili su mi da uvode HBO kanale u ponudu.
 
jel zna neko mozda username i pass za jotelov tehnicolor tc7200, ne mogu nikako da prepodesim wifi :)
 
Probaj sa username ostavis prazno polje a u pass kucaj admin


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
to bi trebalo da je po default-u al nece, izgleda da su promenili
 
Jel dobio neko HBO kanale?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
HBO krece 01. Jula to su mi rekli. Mocice da se uzme paket sa 3 hd HBO kanala + jos neki dodatni, paket sa 2 hd Cinemax kanala + dodatni, i paket sa hd HBO + Cinemax + dodatni kanali - sve zajedno.
 
Bilo bi dobro da ih puste ranije pred pocetak 7 sezone GoT


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jeste. Ja sam se prebacio da krece juna [emoji3]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
CINEMAX пакет: Cinemax HD, Cinemax 2 HD + Eroxx HD - 195 дин (24mes), 250 дин (12mes), 290 din bez obaveze

HBO пакет: HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD + Eroxx HD + Film Box Extra HD 395 дин. 450 дин. 490 дин.

ПРЕМИУМ ФИЛМСКИ пакет: HBO HD, HBO 2 HD, HBO 3 HD, Cinemax HD, Cinemax 2 HD + Eroxx HD + Film Box Extra HD + 3 додатнa канала 490 дин. 550 дин. 595 дин.

У цену је укључен један 1 Box/CAM модул са картицом!!
Доплата за други Box/CAM модул је 50% од цене филмског пакета.
 
Jel ima na nekom kanalu da prenose formulu 1, od ovih 200+ digitalnih? :)
 
Ja bi skinuo HD rip i gledao ko čovek da sam na njegovom mestu.... Jeste da nije live, ali kakve veze ima?

Sent from S⅞
 
Formulu prenosi nemački RTL, slika nije loša ali nije u HD rezoluciji
 
Nazad
Vrh Dno