Šta je novo?

Mass Effect 3

Kad se samo setim dana kada sam godinama cuvao save game kako bih ga prebacio u sledeci deo. Totalno sam bio udubljen u svet i likove iz igre. Nisam mogao da zamislim party bez Garusa :) Sve je bilo super i onda sam se razocarao na samom kraju treceg dela. Imao sam prevelika ocekivanja, kao i vecina fanova. Kada su najavili ANDROMEDU bio sam odusevljen, jeste da nije bio Separd, ali opet. Medjutim posle silnog pljuvanja po igri i gledanja raznih snimaka, totalno sam odustao od igre. Vidim da spominjete ispeglanu verziju. Sta su sve popravili? Da li su sredjene animacije likova pri govoru i kretanju?
 
Eh kakav sam metak izbegao sto sam kraj trojke izmodovao vec na prvom igranju :D

Andromedu sam probao tek nakon sto je ispatchovana do kraja i za divno cudo uzivao, uprkos svim manama. I da, sredili su facijalne animacije i dosta toga drugog, mada i tako "sredjena" ima bagova i problema.
Na kraju mi je najvise smetalo to sto su saveznici blede kopije likova iz trilogije. A valja spomenuti i izludjujuca SAMova upozorenja o temperaturi i mining zonama :wall:
Da EA dovede Andromedu na Steam bez Origina, cak bih je i uzeo.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno