Šta je novo?

Mass Effect 3

Nece te sigurno naguziti ako to ne zelis.
e to se u RPG-u nikad ne zna. Moze nesto da se zbrza, ne pazi, lose izabere i eto bolnih posledica... ode bulja:d
 
U Dragon Age-u se to lako rešavalo, tako što kokneš odmah lika koji može potencijalno da te dovede u iskušenje :D
Doduše... moram da priznam da mi girl on girl action u igri uopšte ne smeta kao koncept :p
 
Bogam ja se secam onoga u kafani iz DA2 ... kao biras koju ces kuravu od one tri ... i naravno verovatno su svi zavrsili u krevetu sa onom desnom ... :d nooooooo quickload
 
Ah... za DA2 ne znam. Nisam ga igrao, niti ću.
 
e to se u RPG-u nikad ne zna. Moze nesto da se zbrza, ne pazi, lose izabere i eto bolnih posledica... ode bulja:d

Tacno tako, 3h ujutru ne vidis nista, oces da privedes igru kraju..klik, i eto ti ga kraj :D
 
Bila bi fora da ubace trophy/achievement za gay sex :).
 
353080088.jpg
 
Što se mene tiče slobodno ali da onda gej lobi lepo finansira troškove igre i da je deli džabe kao America's Army.

Slazem se. A pritom bi Shepard mogao da bude zapravo tranvestit-lezbaca-feminiskinja, tako bi imali jos jedan izvor para za propagandu.

Nego htedoh da kazem da je to jedina igrica u 2012 koju vredi cekati. Bar meni.
 
Poslednja izmena:
Ja zapravo nešto i ne iščekujem posebno Mass Effect 3. Sad sam skoro odigrao ponovo prvi i drugi deo i prvi deo je meni mnogo bolja igra.
Čini mi se da će treći još više da vuče na akciju, što meni lično uopšte ne odgovara...
 
 
Mislim da ti nije naisplativije kupovati direktno na Originu.
 
ja sam preorderovao na zavviju za 28£ sa obećanjem da ako cena još padne do izlaska računaće mi tu najnižu. pre nekih mesec dana bio je oko 34£ tamo


@Dandy
Sad sam skoro odigrao ponovo prvi i drugi deo i prvi deo je meni mnogo bolja igra.
Čini mi se da će treći još više da vuče na akciju, što meni lično uopšte ne odgovara...

Ja volim akciju i to je ono što me je privuklo najviše. Prvo sam dvojku odigrao celu pa sam tek posle keca jer mi je delovao dosadnije (međutim bolji je 20x kad sam ukapirao šta i kako, jer oružija i oklope nisam ni menjao prvi put).
Od trojke očekujem da bar kombinuje te najbolje delove dvojke i keca, akciju i nadograđivanja. Priča je standardno dobra, lično bih voleo da je maksimalno zakomplikuju i zapletu. Npr kad sletim na neku planetu da ta misija ima i neku sopstvenu dubinu i da ne bude isključivo vezana za glavnu priču, ali da na kraju ipak ispadne krucijalna. u prevodu želim da gameplay igre bude nekih 80-100 sati a da igra zauzima nekih 30GB u startu bez DLC-ova. Naravno neću se razočarati ako ne bude tako, meni je ME franšiza WIN u svakom slučaju.
 
Poslednja izmena:
ma daj bre, 800-100 sati. zasto? Razumem da nemas sta da radis u zivotu, ali 100h za jednu igru je previse.
 
Vise od pola foruma (ukljucujuci i mene) je spucalo daleko vise od 100 sati na Skyrim... :p
 
pa eto vidiš ^, imam ja šta da radim u životu, ja za komp dnevno mogu 2-3 sata najviše da odvojim a igra me ne drži duže od 40ak minuta. sa tolikim trajanjem igrao bih je bar godinu dana :D + DLC-ovi ihahaj
 
prior to launch? da ne bude 2 dana pre igre :D
ladno sam bio u iskušenju da pazarim BF3 samo zbog onog obećanja da će vlasnici dotične dobiti demo pre ostalih, krajem 2011, ali vidim da je zajeb u pitanju
 
EAs Origin Required - No Steam

http://social.bioware.com/forum/1/topic/323/index/8975536/1

1) Will Origin be a requirement to play all versions of Mass Effect 3? (Digital and/or from a retail brick and mortar store)

Yes, Origin is required for all PC editions of Mass Effect 3, physical or digital.

2) Is constant Origin connection required or is it a single one off authentication when the game is first installed. Is there also a limit to the number of installations available?

Mass Effect 3 will require a one time, single authorization for the single player game. There is no limit to the number of installs. Playing Mass Effect 3 Multiplayer will require a constant connection.

3) Is Origin required for the retail versions of the game?

Origin is required for the PC versions of Mass Effect 3, both physical and digital.

4) Will ME3 be available on Steam?

During initial release Mass Effect 3 will be available on Origin and a number of other 3rd party digital retailers, but not on Steam at this time. Steam has adopted a set of restrictive terms of service which limit how developers interact with customers to deliver patches and other downloadable content. We are intent on providing Mass Effect to players with the best possible experience no matter where they purchase or play their game, and are happy to partner with any download service that does not restrict our ability to connect directly with our consumers.
 
za pocetak bi bilo dobro da origin izadje iz bete, pa onda da postane i stabilniji... ovako je katastrofa
 
Za origin bi najbolje bilo da bude ugasen. :) Koliko je samo ToR kljuceva pojedeno, nestalo, nevraceno... Cene su im paprene u odnosu na Steam, a veliki broj drzava nije ni podrzan, sto ukljucuje i Srbiju. Toliko o onima sto su se, eventualno, nadali retail pakovanju, ili makar stabilnoj digitalnoj verziji...
 
Za ToR ključeve nije kriv Origin, već Biowareov sajt. I moj je bio među pojedenim. Bez problema je bio registrovan na originu, ali je pukao error na swotor sajtu, posle sam čekao 19 dana da mi srede. Tu bioware-ov odeljak pravi sranja, od jedenja ključeva, do lošeg supporta.

Ja sa originom nemam nikakvih problema, i bolje mi je ovako da EA igre budu na jednom mestu. I ea support je odličan (ako izuzmemo bioware-ov odeljak), bez problema su mi dodali starije igre na origin koje se ne mogu inače dodati (BF2, BF 2142, Crysis, Crysis Warhead, Mass Effect 1 sa steama...), resetovali mi activation limit na Warheadu, etc...
 
Poslednja izmena:
moj origin acc je registrovan za US&A tako da me baš zaboli što srbija nije podržana. čitam u SK neka riba se žali što ne može da kupi DLC-ove za ME2 preko origina jer je acc registrovala na srbiju ...
 
Poslednja izmena:
Ocekivano nece biti zahtevan posto igra isto izgledao kao kec i dvojka.

Minimalna konfiguracija

OS - Windows XP SP3/Vista SP1, Win 7
Supported chipsets: NVIDIA 7900 or better; ATI X1800 or better. Please note that NVIDIA GeForce 9300, 8500, 8400, and 8300 are below minimum system requirements, as are AMD/ATI Radeon HD3200, HD3300, and HD4350. Updates to your video and sound card drivers may be required.
CPU - 1.8 GHz Intel Core 2 Duo (equivalent AMD CPU)
RAM - 1GB for XP / 2GB RAM for Vista/Win 7
Disc Drive - 1x speed
Hard Drive - 15 GB of free space
Video - 256 MB* (with Pixel Shader 3.0 support)
Sound - DirectX 9.0c compatible
DirectX - DirectX 9.0c August 2009 (included)


Preporučena konfiguracija

OS - Windows XP SP3/Vista SP1, Win 7
CPU - 2.4 GHz Intel Core 2 Duo (equivalent AMD CPU)
RAM - 2GB for XP / 4GB RAM for Vista/Win 7
Disc Drive - 1x speed
Hard Drive - 15 GB of free space
Video - AMD/ATI Radeon HD 4850 512 MB or greater, NVidia GeForce 9800 GT 512 MB or greater
Sound - DirectX 9.0c compatible
 
Poslednja izmena:
Znači i dalje DX9 igra...
 
Nazad
Vrh Dno