Šta je novo?

Mass Effect 3

Mass effect 3 ce imati multiplayer..
Australijski magazin PC PowerPlay napokon je potvrdio ono o čemu se priča više od godinu dana - Mass Effect 3 imati će multiplayer.
 
Poslednja izmena:
Kakve igre? Mass Errect? Pa ako me neko pita kako izgleda prava, izvorna konzolna igra ja mu kažem ili GeoW ili Mass Errect. Pogotovo je dvojka tipična konzolaština, da nije zanimljive i dobro izvedene priče niko ono ne bi igrao (osim kuzmax i dodatka :D)

Ha ha ha, ja sam izvorno PC igrac i za mene je zlatno vreme gaminga generalno proslo i sve se manje igram tako da si se iz moje perspektive malko nalupetao u prozivanju :D
 
naravno, multiplejer koji su mnogi predvidjali da ce biti :)

opet nekakav coop ili last stand zombiji napadaju i tako dalje i tako blize... sto ce reci prica i sama igra ce biti opet losija od prethodnika
 
Cerberus Operativci Lice na Master-Chief-a. ;)
 
 
A koja je ovo zivuljka sto napada reapera? Ne secam se neceg slicnog sto bi pomagalo ljudima. Jedino arakni, ali oni su drugaciji malo.
Od pocetka se nadam da ce spasavanje arakni kraljice imati veliki uticaj na trojku. Verovatno ce to biti jedan od onih momenata gde taman mislis da je sve gotovo, kad ono pojavljuje se milion buba da ti pomogne.
 
Ta zivuljka je Tresher Maw. U ME se pojaviljavo na planetama sto si istrazivao, u dvojci je bio kao mini boss na Tuchanki, kad si resavao companion quest od Grunta.
 
Poslednja izmena:
Da, i mislio sam da je to to, ali me cudi sto "pomaze" ljudima. Nismo se bas prijateljski rastali. Ok, sa obzirom da se radi o malo vecem crvu, verovatno i ne razmislja bas puno o tome :D. Recimo da se nasao tu i da reapere ne voli nista vise nego bilo koje drugo stvorenje.
 
Moguće je i da je upravo to pomoć od arakni kraljice, možda je tresher maw kao neki arakni trut ili ga ona kontroliše svojim telepatskim umom... :d
Mada bi bilo bzvz da smo videli tu pomoć u trejleru, jer ipak se svi nadamo da nas arakni kraljica iznenadi u ME3 :D
 
Arachni ne mogu nikako da imaju veliku ulogu u ME3, pošto postoji mogućnost da si koknuo kraljicu u prvom delu.
Eventualno kao neki side mision ili kao olakšanje za neku od standardnih misija.
 
Da, i mislio sam da je to to, ali me cudi sto "pomaze" ljudima. Nismo se bas prijateljski rastali. Ok, sa obzirom da se radi o malo vecem crvu, verovatno i ne razmislja bas puno o tome :D. Recimo da se nasao tu i da reapere ne voli nista vise nego bilo koje drugo stvorenje.

teško da ovde tresher pomaže dobrim momcima, nemožemo reći ljudima kad je npr garrus u ekipi, on jednostavno napada veću metu. brani svoju teritoriju
 
Meni je ovaj hammer delovao kao thumper koji priziva Tresher Maw-a, kao i u 2-ci. To jest namerno su nahuškali Tresher Maw-a na Ripper-a. BTW totalni Dune ripoff.
 
Poslednja izmena:
hmmmm može biti :), nisam to ni pomislio pošto vidim onaj neki "šiljak" koji je obavijen nekom energijom pa sam pomislio da je neko skriveno Protheansko oružije
 

Prilozi

  • ME3.png
    ME3.png
    682.4 KB · Pregleda: 132
sad tražio ME2 temu ali nema je nigde pa moram ovde da pitam za nečije mišljenje

na steamu sam pazario ME2 pa me interesuju DLC-ovi. znam da je onaj .exe fajl od DLC-a mogao isto tako da se skine i kad ga pazariš preko bioware-a a nije tražio nikakav ključ nego je nakon instalacije trebalo kliknuti na giveme2entitlements. koja je fora sa original igrom, da li bi radilo ako se samo instalira? tj pitam da li je neko probao
 
Bez entitlements (a mislim i leka) ne. Inace evo je stara tema:

http://forum.benchmark.rs/showthread.php?191113-Mass-Effect-2

screenshot-031-p.jpg


screenshot-035-p.jpg
 
U novom ME3, male Shepard ce, izgleda, po prvi put moci da "uposli" pozadinu...

http://twitter.com/#!/CaseyDHudson/status/69833443067969536

Heh, a nepune dve godine ranije Ray Muzyka je objasnjavao kako je male/default Shepard heteroseksualan po njihovoj odluci, jer, za razliku od vecine njihovih igara, ovde se radi o kanonizovanom liku, cija storija, licnost i osobine su vec zacrtani i ispisani u glavama njegovih tvoraca. No, to je naravno neshvatljivo za danasnje "liberalne" standarde, te je najjaci lobi na svetu opet morao da zamlatara prsticem, a kad se to desi, svi bespogovorno krecu da se guze pognute glave, a sa njima i Ray Muzyka, ocigledno... :d
 
Ped**cine vladaju svetom...strasno sta se cini pod izgovorom odbrane ljudskih prava..a ocito je da ja nemam prava da to ne gledam :mad:
 
U paketu sa igrom dolazi i lubrikant ? :D
 
Realno, sa ovim obavestenjem su mogli da kazu da ce izdati i gay edition pakovanje sa specijalnim ingame sadrzajem tipa paket uniformi (slika)
 
Možda je mislio da nema snage da ne gleda :p
 
krastavac onaj ko hoće da mu šeparda naguze taj će do toga doći kroz razgovor kao i dosad, pazite kako i sa kim pričate. ja ću ashley da obrnem još jedared, for old times sake :D
 
sta je bilo sa igrama gde je samo trebalo da ubijas lose momke i spasavas svet bez te neke ljubavne komponente, oblacenja likova, kupovanja kuca i sta sve ne sada ubacuju? :)
 
Kako nemas?
Plasis se da ce neko "slucajno" da te naguzi u igri ;)?

Mislio je da nema nigde da iskljuci te pede*luke, vec je osudjen na ta prose*avanja...


sta je bilo sa igrama gde je samo trebalo da ubijas lose momke i spasavas svet bez te neke ljubavne komponente, oblacenja likova, kupovanja kuca i sta sve ne sada ubacuju? :)

To se i ja pitam...zato se i nadam da ce da izbace HL:EP 3 jer bar tu nije bilo tih gluposti...
 
Nazad
Vrh Dno