Šta je novo?

Tomb Raider 2013

Pa dobro, svako pogresi ali covek je bar lepo priznao.
 
Ne samo da izgleda dobro vec ima i gameplay sto je veliki napredak za ovaj serial...jedva cekam, zaista obecava...
 
Sto se grafike tice, odlicna je.
Samo da igra iz avanture ne ode u rpg + call of duty + stalker.
Ako je tako, bice prava papazjanija.
 
bice ovo jedna extra igra ! imam Uncharted 1 i 2 i realno nisam zavrsio ni jedan xD... sta vise svidjaju mi se igre ali nikako ne mogu da nisanim prokletim joy-padom :d
ko li ga samo izmisli

koliko vidim ovaj TR je cista kopija uncharteda sa malo zescim napucavanjem :D AND I LIKE IT !

Pa jeste li vi svi toliko mladi ili zaboravni?
Uncharted je kopija TR.(i slovima, tacka).
90-ih godina sam cipovao ps1 platio 100DM i kupio kopiju(bagovitu) TR 1 u nekom klubu "kod konja" i istu platio 25 DM.
U istom periodu PC je imao pixelizovanu verziju iste sto se promenilo izlaskom voodoo 3dfx 2000 i kupovinom iste.
Sto ovo pricam?Taj prvi deo mi je ostao u secanju i sve posle toga su blede kopije originala unistene bednom bioskopskom ekranizacijom sa jos bednijom glumicom.
Prvi put posle toliko godina vidim radikalne promene u TR fransizi i zelju da odigram naredni deo.
Lara je osvezena i(na moju radost) nema slicnosti sa filmskom divom,koja je,uzgred receno,samo srozala ime.
Presao sam sva tri dela Uncharteda i tvrdim da je odlicna igra,ali i kopija Tomb Raider-a.
Ko sme da mi protivureci :smash:
 
evo ja cu prvi jer sam i ja odigrao sva tri uncharted-a i ziva je istina da je ovim reloadom tr presao u plagiranje.

-tr je pre imala animirane sekvence koji su vise bili kao nagrada za uspesno predjeni nivo , a sada ih ima na svakom koraku tj. na svakoj akciji koju igrac uradi (to je vec specificno kod uncharted-a ,kao i gomila napucavanja koja je u tr vise bila da osvezi pentranje i resavanje zagonetkica...)
-tr je pre imao veci svet za ciji je prelazak bilo potrebno istraziti mapu , pogledati od koje platforme zapoceti pentracenje na primer , dok prema onome sto sam video u traileru za ovo novo cudo , to nece biti neki preterani problem.
-lara pre jeste imala vece "atribute" ali pravim ljubiteljima to nije bilo bitno jer ste je sve vreme gledali s`ledja. Po meni su mnogo bitniji pokreti i prirodnost animacije.

Ovo novo je igranje na sigurno , jer cak i onaj novi star wars 1414 (ili kako vec) deluje kao uncharted , a ni last of us ne zaostaje mnogo po tom pitanju.

Uncharted jeste trebala da bude kopija tr , ali je to kopija koja je mnogim igracima (ne i meni) postala bolja nego original. Jednostavno vam je takav igracki mentalitet danas. Ne prica se "ej kako si presao onaj nivo , gde da nadjem jos municiije ili item.." kao sto je bilo pre , vec je sada prva asocijacija na to koliko je neka igra "dobra", to koliko "filmski" izgleda.
 
Meni deluje osvezavajuce nova igra TR. Prethodni delovi su bili nista vise nego simpaticni platformeri u 3D-u, ovo nudi kao vise, opet sve zavisi od realizacije...slazem se da da je kljucna stvar koliko ce igra biti zanimljiva u igrackom a ne vizuelnom smislu i nadam se da cinematicsi nece biti sve u ovoj igri, onaj deo sa akcijom na trejleru deluje prilicno intezivan, igra ima gameplay, grafika dobro izgleda...cinjenice govore da ce da ispadne verovatno bolje nego sto su prethodni delovi a u ovoj fazi mozemo samo da nagadjamo i pretpostavljamo da ce da skenjaju ili ne igru...
 
Poslednja izmena:
Nece biti bolje od prva tri dela. To je sigurno, jer su oni najbolji. :) Jer tako ja kazem.

A verovatno da ce biti veoma dobra igra, u to nema sumnje.
 
Kada ovo bese izlazi?

edit: video u trejleru da je 5 mart ako je ponovo ne odloze... can't wait.
 
Poslednja izmena:
576426_10151136906586158_1518569433_n.jpg

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/177070_10151136906311158_1925703804_o.jpg
 
Poslednja izmena:
Izem ti survival sa regenerativnim healthom...
 
Gledajuci ove trailere ne mogu da se otisnem utisku da previse lici na Uncharted serijal.

Ocigledno je da su stari dani hard core plarformisanja odavno prosli, danasnji klinci bi imali strpljenja za jedno pola nivoa TR1 igre :).

Izdavaci ciljaju profit i to je tako.

Presao sam U1 i U2, trebam da krenem i treci deo i mogu reci da su ove igre najbolje u svom zanru gledajuci sve platforme u HD eri.

Prve tri igre u TR serijalu ce ipak ostati neprevazidjene zauvek ;), pogotovo naravno prvi deo koji je bio prava revolucija u avanturistickom zanru.
To je onaj osecaj kad predjes igru i imas osecaj vaznosti :-D.
 
Igraj Uncharted 1,2,3 na hard ili insane, kako se vec zove naveci nivo tezine, tako je igra i zamisljena.
 
Kakve veze ima tezina AI-ja sa mojim postom ?
Cim nisi shvatio sustinu, znaci da nisi nisi igrao TR1.

Ja pricam o tezini platformisanja, gde kuda i kada.

U Unchartedu si skoro celu igru na 'skijama', ne mozes da se zaglavis. Dakle limunadica...
 
Sve je bilo ok sa trailerima dok nisam video cut-scene hard multi press po XYZŽŠ tasterima...mal nisam uninstall Far Cry 3 zbog toga...jel to mora danaske svaka igra da ima to...ili samo mene nervira jer sam mator? :)
I sav taj silni hajp... secam se kad je prijatelj kupio PS i nabavismo u NS TR2 jer smo CULI da je zanimljiva i mal mi nije rikno TV i njegov PS jer se nije gasio nedelju dana,spavanje i klopa na smenu,svaki nivo pregledan do zadnjeg "pixela"...
Meni je nekako TR2 najbolji... Videcemo sta ce biti od ovog,obecava...
 
Meni cesti cutscene-ovi u igrama ne smetaju, ne znam sto to neko smatra minusom ?
Multi press po tasterima je ok, ako je ponekad to odradjeno, a ne u svakoj akcionoj sceni, mada i nije neki feature gamepleja koji dize kvalitet igre.
U Fahrenheitu je to odlicno odradjeno kao i u Heavy Rain.

TR2 jeste veoma kalitetna igra, al bitnija je uloga 'originala' koji je sve poceo...
 
Ovo i definitivno jeste reboot...

Dosta kopira Uncharted, ko zna, mozda ga i nadmasi pa kvalitetu gameplaya, prici, grafici.
 
Ovo i definitivno jeste reboot...

Dosta kopira Uncharted, ko zna, mozda ga i nadmasi pa kvalitetu gameplaya, prici, grafici.
Mnooogo je bolje da, ako ce vec da bude kopija, bude kopija tako savrsene igre kao sto je Uncharted, nego novijih Princa Persije cija je bila kopija posle Angel Of Darkness-a.
 
Nazad
Vrh Dno